توتم کوارتز

سنگ کابینت کوارتز

سنگ کابینت کوارتز


توتم کوارتز

سنگ توتم کوارتز

شرکت کورین سازه مفختر به کسب نمایندگی فروش و اجرای نمایندگی کوارتز سایلستون ، نمایندگی کوارتز اذرین پارس ، سنگ کوارتز فلات نمایندگی کوارتز توتم ،  نمایندگی کوارتز نمایندگی سنگ کوارتز کورین سازه میباشد .

انتخاب سنگ توتم کوارتز :

برای انتخاب سنگ کوارتز باید نکاتی از قبیل قیمت سنگ ، کیفیت صفحه و رنگ مناسب با توجه به آشپزخانه در نظر گرفته شود . خوشبختانه کیفیت کوارتز تولیدی کشور عزیزمان ایران قابل قبول بوده و میتوان گفت قابل مقایسه با کوارتز های وارداتی میباشد و صد البته از لحاظ قیمت ، نسب به کوارتز های اسپانیایی نظیر سایلستون ، مقرون به صرفه تر میباشد .

هر چه ضخامت صفحه کابینت کوارتز بالاتر باشد ،قیمت سنگ کوارتز کابینت  بالاتر است .

در مورد طرح سنگ کوارتز نیز،باید این نکته را در نظر داشت هر چه طرح سنگ کوارتز بیشتر به سنگ طبیعی و گرانیتی تزدیک تر باشد و ساختار تولیدی سنگ سخت تر باشد ،قیمت سنگ کوارتز کابینت بالاتر خواهد بود.

ابعاد سنگ توتم کوارتز :

ابعاد سنگ کوارتز به طور کلی 300*120،  300*140  ،  320*168  سانتی متر میباشد . ضخامت صفحات کابینت کوارتز هم 12 میل و 2 سانت است که هر چه ضخانت صفحه بیشتر باشد،قیمت سنگ کوارتز کابینت بالاتر است

سنگ کوارتز

در این مقاله سنگ کوارتز ، مزایا و معایب سنگ کوارتز ، قیمت سنگ کوارتز و سنگ های کوارتز موجود در ایران بررسی می شود .

کوارتز توتم 5300

کوارتز توتم 5600

توتم کوارتز چیست ؟

93% درصد سنگ توتم کوارتز را سیلیس تشکیل داده اند.این ماده یکی از سخت ترین و مقاوم ترین مواد طبیعی به شمار می اید که درجه سختی آن 7 میباشد . بنابر این سنگ  در برابر خراش سائیدگی و ضربه مقاومت بالایی دارد.به دلیل عدم وجود خلل و فرج در محصول , امکان رشد و تکثیر باکتری و میکروب حتی در مکان های مرطوب وجود ندارد بنا براین صفحات کوارتز را آنتی باکتریال می نامند.از این رو کوارتز در مکان هایی مانند  هتل ها , سالن های غذاخوری , آشپزخانه ها , سرویس های بهداشتی و مراکز تجاری پر تردد توصیه می شود .

 جهت مشاهده رنگهای توتم کوارتز روی لینک زیر کلیک کنید:
رنگ کوارتز

مزایا سنگ توتم کوارتز :

1- تنوع رنگ و زیبایی ظاهری
2- ثبات رنگ
3-دوام بسیار بالا
4- مقاوم در برابر ترک خوردگی و شکستن
5-مقاوم در برابر نفوذ لکه ، باکتری ، قارچ و رطوبت
6-ضد خط و خش
7-عمر مفید طولانی بدون نیاز به پولیش مجدد
8-عدم جرم گیری و نظافت آسان
9-تنوع رنگ و زیبایی ظاهری
10-مقاومت در برابر آتش سوزی

موارد مورد استفاده توتم کوارتز :

سنگ توتم کوارتز در تمامی صفحات کابینت آشپزخانه ، به دلیل مقاومت بالا در برابر خط و خش و آنتی باکتریال بودن  قابل استفاده است .
توتم کوارتز به دلیل آنتی باکتریال بودن در مکان های بهداشتی نظیر سرویس های بهداشتی عمومی و سرویس های بهداشتی مسکونی از جمله بهترین متریال ها میباشد .
سنگ توتم کوارتز در میزهای رستوران نیز به دلیل عرض بالای این صفحات که تا 150 سانتیمتر میباشد و علاوه بر این به دلیل اینکه کوارتز جذب آب صفر دارد و مقاومت بالایی در برابر خط و خش دارد از بهترین متریال جهت میزهای رستورانی است .
سنگ کوارتز توتم در کانتر لابی و میز های رسپشن ، میزهای بیمارستانی و کانتر پرستاری به دلیل مقاومت بالا در برابر خط و خش و عدم مات شدن صفحه قابل استفاده است علاوه بر این به علت وجود طرحهای رگه دار این صفحات بسیار مورد استفاده قرار میگیرد .

معایب سنگ توتم کوارتز :

1-مشخص شدن محل درز در قسمت اتصالات صفحات

در زیر چند نمونه از رنگ های پر فروش توتم کوارتز قرار داده شده است :

9914 کوارتز توتم

9914 کوارتز توتم

2209 کوارتز توتم

2209 کوارتز توتم

9110 کوارتز توتم

9110 کوارتز توتم

صفحه کابینت کوارتز

کوارتز توتم 6106

صفحه کابینت کوارتز

کوارتز مشکی رگه دار

صفحه کابینت کوارتز

کوارتز توتم 4219

×