جدیدترین صفحه کابینت

صفحه کابینت پرسلان

پرسلان


جدیدترین صفحه کابینت

جدیدترین صفحه کابینت
مطمئنا یکی از مهمترین عوامل در انتخاب صفحه کابینت ، جدید بودن صفحه کابینت است و اینکه صفحه کابینتی که انتخاب میکنید به روز باشد . متاسفانه خیلی از افرادی که کار کابینت انجام میدهند ، صفحات قدیمی و متداول رو به صفحات کابینت مدرن و به روز بیشتر ترجیح میدهند . ما سعی میکنیم در این مقاله جدیدترین صفحات کابینت را با رنج قیمتی آن به شما معرفی کنیم .
جدیدترین صفحه کابینت :
1-صفحه کابینت دکتون
2-صفحه کابینت SPL
3-صفحه کابینت کوارتز
4-صفحه کابینت مارمونایت
5-صفحه کابینت کورین
6-صفحه کابینت پرسلان
7-صفحه کابینت MDF
8-صفحه کابینت گرانیت
9-صفحه کابینت مرمریت
10-صفحه کابینت کوارتز
1-صفحه کابینت دکتون
صفحه کابینت دکتون جز جدیدترین صفحه کابینت در سراسر دنیا و همینطور ایران است .صفحه کابینت دکتون از جمله صفحات کابینت پرسلان است که از لحاظ مقاومت در برابر خط و خش بسیار بالاست اما مشکل آن ترد بودن زیاد این صفحات کابینت است . وجود طرح های بسیار مدرن در صفحه کابینت دکتون ، باعث شده است در اکثر طراحی های مدرن استفاده شود . قیمت صفحه کابینت دکتون بین 5.500.000 تومان تا 8.000.000 تومان است .
صفحه کابینت
2-صفحه کابینت SPL
صفحه کابینت SPL ، از لحاظ طرح و کیفیت بسیار بالا بوده همینطور مقاومت بالایی در برابر خط و خش دارد . صفحه کابینت SPL  با جذب آب صفر ، ابعاد بالا و همینطور وجود صفحه 3 میل باعث شده که در خیلی از طراحی با کیفیت مناسب ، قیمت خوبی را نسبت به متریال های مشابه ایجاد کند . طول اکثر صفحات کابینت 300 سانتیمتر بوده در حالی که طول صفحه کابینت SPL ، با عرض 420 است . همینطور صفحه 3 میل در این صفحات کابینت باعث میشود با هزینه کم صفحه و بین کابینت از یک جنس اجرا شود .
قیمت این صفحات کابینت برای رویه کابینت بین 3.000.000 تومان تا 4.000.000 تومان است .
SPL BRELA LIGHT
3-صفحه کابینت کوارتز
صفحه کابینت کوارتز را میتوان جز خرید های عمری در نظر گرفت . از لحاظ مقاومت در برابر خط و خش ، جذب آب صفر ، یکی بودن طرح در مغذی و رویه صفحه و همینطور قیمت تقریبا مناسب آن نسب به کیفیت سنگ کوارتز جز انتخاب های بسیار مناسب است . از ایرادهای کوارتز میتوان به کمتر بودن تنوع طرح و رنگ در کوارتز های تولید ایران اشاره نمود و همینطور عدم ترمیم پذیری و مشخص بودن درز در محل اتصلات . طول اکثر صفحات کابینت کوارتز 300 سانتیمتر و عرض صفحات کابینت کوارتز 140 سانتیمتر است . قیمت هر متر طول صفحه کابینت کوارتز از 1.700.000 تا 2.900.000 تومان میباشد .
صفحه کابینت کوارتز
4-صفحه کابینت مارمونایت
صفحه کابینت مارمونایت نسل جدید صفحات کابینت که ترکیبی از سنگ کورین و کوارتز میباشد از محاسن صفحه کابینت مارمونایت تنوع زیاد در طرح های رگه دار ، ضد آب ، ضد لک و مقاومت بالا در برابر خط و خش است . قیمت تقریبی هر متر طول صفحه کابینت مارمونایت از متری 2.000.000 تا 2.900.000 تومان است . ابعاد صفحه کابینت مارمونایت 300*100 و 366*76 میباشد .
مارمونایت
5-صفحه کابینت کورین
صفحه کابینت کورین به دلیل بدون درز اجرا شدن و یکپارچگی در محل اتصلات بسیار مورد طرفدار است علاوه بر این به دلیل قابلیت قوس پذیری در طرح های بسیار خاص مورد استفاده قرار میگیرد . صفحه کابینت کورین قابل ترمیم پذیری است که این امر باعث شده اگر این صفحات دچار شکستگی شوند قابل ترمیم باشند . صفحه کابینت کورین دارای ابعاد 366*76 سانتیمتر است . قیمت تقریبی صفحه کابینت کورین 1.600.000 در کورین های ایرانی نظیر کورین اورانوس ، کورین نیکا و کورین سوپراستون استطر و برای کورین های کره ای مانند کورین سامسونگ ، کورین ال جی و کورین هنکس قیمت تقریبی از 2.500.000 تومان شروع میشود .
صفحه کابینت کورین
6-صفحه کابینت MDF
صفحه کابینت MDF به دلیل قیمت مناسب آن در بسیاری از پروژه های قابل استفاده است اما به دلیل نبود جذب آب صفر ، از لحاظ کیفیتی بالا نیستند .
صفحه کابینت
7-صفحه کابینت گرانیت
صفحه کابینت گرانیت دارای تنوع در طرح بوده از مزایا صفحه کابینت گرانیت مقاومت بالادر برابر خط و خش و حرارت است . اما موردی که باید در نظر گرفت صفحات کابینت گرانیت از لحاظ قیمت تقریبا بالا بوده .قیمت تقریبی هر متر مربع صفحه کابینت گرانیت 2.200.000 تا 9.700.000 تومان است .
صفحه کابینت
8-صفحه کابینت مرمریت
اصولا صفحه کابینت مرمریت به دلیل قیمت پایین برای صفحه کابینت زیاد مورد استفاده قرار میگیرد ولی از لحاظ کیفیت به دلیل نبود جذب آب صفر و واکنش پذیری با اسید های خانگی صفحه مناسبی جهت صفحه کابینت نیست .
صفحه کابینت سنگ مرمر
9-صفحه کابینت سرامیک یا پرسلان
صفحه کابینت سرامیک دارای تنوع زیادی در طرح و رنگ بوده ولی از مشکلات آن این است که بسیار ترد است و همینطور تنها چاپ روی طرح است و مغذی ساده است .
صفحه کابینت سرامیک

×