رنگ بندی کورین

قیمت خرید سنگ کورین

قیمت خرید سنگ کورین


رنگ بندی کورین

انواع رنگ بندی کورین

انتخاب رنگ کورین مهم ترین دغدغه متقاضیان صفحه کورین کابینت است. رنگ مناسب برای هر آشپزخانه ای فرق دارد. رنگ کورین صفحه کابینت بستگی زیادی به سبک دکوراسیون آشپزخانه و رنگ کابینت ها دارد.

وقتی صحبت از سنگ طبیعی یا سنگ مصنوعی مثل کورین می شود با رنگ های ثابت و خالص طرف نیستیم. چون سنگ ها رگه ها و رنگ دانه هایی درون خود دارند که این موضوع انتخاب رنگ صفحه کورین کابینت را با چالشی بزرگ مواجه می کند. اما نگران نباشید در این مطلب به چند نکته می پردازیم که برای انتخاب رنگ کورین می توانند به شما کمک کنند.

 

رنگ بندی کورین ساده یا طرح دار؟

رنگ بندی کورین

ابتدا با این موضوع که به دنبال رنگ بندی کورین ساده هستید یا طرح های شبیه به سنگ طبیعی را بیشتر می پسندید. خوشبختانه رنگ بندی صفحه کابینت کورین بسیار متنوع است. انواع رنگ بندی کورین شامل طرح هایی است که دانه ریز یا دانه درشت، متراکم یا پراکنده، رگه دار یا ساده است که در کاتالوگ برندها می توانید مشاهده کنید:

 

رنگ بندی صفحه کابینت کورین

اشنایی با سنگ کورین

سمپل رنگ کورین سامسونگ شامل مجموعه های متعدد است که هر کدام شامل سبک خاصی از طرح و رنگ کورین هستند. در رنگ بندی سنگ کورین سامسونگ سری Solid شامل رنگ های خالص و ساده است. سری سوپریم طرح های رگه دار نازک و ابر و بادی دارد. سری سندد شامل طرح های کورین با رنگ دانه های ریز است که به طرح های شنی معروف شدند. جدیدترین رنگ بندی سنگ کورین سامسونگ در سری تمپست گردآوری شده که شامل طبیعی ترین طرح های سنگ طبیعی با رنگ دانه های شفاف و شیشه ای می باشد. حتما به مجموعه های سمپل رنگ کورین سامسونگ نگاهی بیندازید:

رنگ بندی سنگ کورین سامسونگ

مهم ترین نکته در انتخاب رنگ کورین: رنگ کابینت ها
برجسته ترین بخش آشپزخانه کابینت و صفحه روی کابینت است. انتخاب درست جفت کابینت و صفحه کابینت یکی از تصمیم های اساسی است که در دکوراسیون داخلی منزل و آشپزخانه خواهید گرفت. انتخاب از بین انواع رنگ بندی کورین به خاطر تنوع بسیار زیاد ممکن است برای شما سخت شده باشد. اما برای انتخاب رنگ کورین و کابینت از چند ترفند می توانید استفاده کنید.

رنگ های متضاد

طراحی اشپزخانه

سیاه و سفید دو رنگ متضاد هستند که هیچ گاه قدیمی نمی شوند. اگر کابینت شما سفید است رنگ کورین را مشکی انتخاب کنید. برعکس آن اگر کابینت مشکی رنگ دارید صفحه روی کابینت کورین سفید بهترین انتخاب شماست. این تضاد رنگ همیشه کار می کند. رنگ صفحه کابینت کورین می تواند ساده نباشد. انواع رنگ بندی کورین به شما این اجازه را می دهند که از طرح های جذاب و خواستنی سمپل کورین استفاده کنید.

سبک کابینت ها
برای کابینت های سبک کلاسیک می توانید از رنگ بندی کورین شامل طرح های سنگ طبیعی استفاده کنید. در سمپل رنگ کورین سامسونگ سری تمپست چنین طرح هایی به وفور یافت می شوند. کابینت های مدرن رنگ های ساده را می طلبند. در سبک مدرن می توانید از رنگ بندی کورین های متنوع تر استفاده کنید.

استفاده از طیف تیره و روشن رنگ ها
هر رنگی خود طیف های متعدد تیره تر و روشن تر دارد. مثلا رنگ کرمی طیف تیره تر از رنگ سفید است. یا هم سبز تیره داریم هم سبز روشن. اگر از تضاد رنگ ها خوشتان نیامد می توانید از طیف های متعدد استفاده کنید. برای کابینت سفید رنگ کورین کرمی را انتخاب کنید. یا برای کابینت مشکی انتخاب صفحه کابینت کورین طوسی مناسب به نظر می رسد.

سبک دکوراسیون آشپزخانه
استایل کلی خانه و آشپزخانه در انتخاب رنگ کورین و رنگ کابینت اهمیت بسزایی دارد. ممکن است از بین رنگ بندی کورین یک رنگ عالی و کاملا در تناسب با کابینت انتخاب کنید اما با استایل آشپزخانه شما زمین تا آسمان فرق داشته باشد.

 

کابینت ممبران با سنگ کورین

رنگ بندی کورین

کابینت ممبران نمونه واضح یک کابینت کلاسیک است. طرح کلاسیک و حکاکی و برش های انجام شده روی سطح کابینت ممبران کاملا فضای آشپزخانه را به سمت کلاسیک شدن می برد. رنگ کورین صفحه کابینت ممبران هم باید با سبک کلاسیک هماهنگ باشد. انواع طرح های رگه دار درشت که در رنگ بندی سنگ کورین سامسونگ دیده می شود مناسب کابینت ممبران با سنگ کورین هستند.

کابینت هایگلاس با سنگ کورین

کابینت هایگلاس نیز نماینده کابینت های مدرن است. این کابینت ها بسیار ساده هستند و حتی در بعضی مدل ها دستگیره هم ندارند. هنگام انتخاب رنگ کورین برای کابینت های سبک مدرن مثل هایگلاس از رنگ های ساده یا Solid استفاده می کنند.

رنگ بندی کورین

تنوع رنگی کورین

امروزه کورین دارای تنوع طرح و رنگ است ، رنگ های مشکی و سفید کورین ، بسیار پرکاربرد هستند ، برخی رنگ ها در سمپل کورین دیده می شود که در هیچ متریالی چنین رنگ های شاین و خاص را نداریم رنگ هایی مانند آبی آسمانی و زرد که بسیار هم جذاب و زیبا هستند.

خرید سنگ کورین ایرانی

تنوع در بافت کورین
سمپل های کورین دارای تنوع بالا در بافت هستند مثلا استفاده از شن ها و سنگ ریزه ها و حتی شیشه های بازیافتی ، جلوه های خاص

خطوط ، رگه ها ، سایه ها ، خال ها و امواج را با هر رنگ و ترکیبی بخواهید میتوانید در کورین بیابید.

نحوه استفاده از صفحه کابینت کورین

رنگ بندی کورین

هنگام تصمیم گیری برای انتخاب رنگ کورین سبک زندگی شما و خواسته هایی که از صفحه کابینت دارید تاثیر زیادی دارند. اینکه کابینت را چقدر وقت یک بار و با چه وسیله ای تمیز می کنید. در خانواده هایی که کودک خردسال یا حیوان خانگی دارند بهتر است صفحات کورین طرح دار استفاده کنند تا لکه ها کمتر به چشم بیایند. اگر عادت به خرد کردن سبزیجات و مواد غذایی روی صفحه کابینت دارید بهتر است رنگ سفید را انتخاب نکنید. هرچند صفحات کورین ترمیم پذیر هستند و با یک پولیش ساده مثل روز اول خواهند شد.

قیمت سنگ کورین آشپزخانه
در کنار همه موارد گفته شده بودجه ای که برای خرید صفحه کابینت در نظر گرفته اید نیز در انتخاب رنگ کورین مهم است. رنگ های ساده و سالید ارزان تر هستند. هر چه طرح صفحه کابینت کورین به سمت طرح سنگ طبیعی برود گران تر خواهد شد. طرح های دانه درشت یا آنهایی که دانه های شفاف و صدفی دارند قیمت بالاتری دارند. هنگام بررسی رنگ بندی  کورین  صفحه کابینت حتما قیمت آنها را بپرسید.

اگر در مورد انتخاب رنگ کورین سوالات بیشتری داشتید با شماره 02188511514 tel:09106768691تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت نمایید.

×