رنگ کورین

اشنایی با سنگ کورین

اشنایی با سنگ کورین


رنگ کورین

ورق کورین رنگ کورین سامسونگ
ورق کورین ال جی
ورق کورین هنکس

ورق کورین وسترمن

فروش ورق کورین سامسونگ
فروش ورق کورین ال جی
فروش ورق کورین هنکس
فروش ورق کورین وسترمن
فروش ورق کورین

ابعاد ورق کورین 366*76 سانتی متر است، ضخامت ورق کورین 12 میلیمتر است.

ورق کورین ضد خش ، ضد آب و ضد لک بوده است و بدون هیچ گونه درزی و کاملا یکپارچه قابل اجرا میباشد.

قیمت ورق کورین بر اساس رنگ کورین، دانه بندی روی صفحه متفاوت است، هر چه دانه بندی بزرگ تر باشد قیمت ورق کورین نیز بالاتر میرود. ورق کورین قابلیت ترمیم را دارد و هر مشکلی که برای ورق کورین اتفاق بیافتید و یا اگر جابجایی در ورق کورین باشد این مشکل قابل حل میباشد.

ورق کورین

ورق کورین دارای قابلیت انعطاف پذیری میباشد بدین صورت که بر اساس پروژه های مختلف داخل کوره های حرارتی صنعتی رفته و به شکل قالب از پیش ساخته شده در میاد و قابلیت مقاوت در برابر حرارت گاز را دارا میباشد.

ورق کورین را در روشویی های عمومی نیز استفاده میکنند دلیل استفاده از این متریال قابلیت اجرا بدون درز این صفحات است علاوه بر این ورق کورین آنتی باکتریال بوده و بدلیل جذب صفر آب، متریال مناسبی جهت استفاده در مکان های عمومی و مرطوب میباشد .

رنگ کورین

ورق کورین سامسونگ، ورق ال جی و ورق هنکس هر کدام شامل رنگ های متفاوتی میباشند.

قیمت خرید سنگ کورین

جهت اطلاع دقیق از موجودی قیمت صفحه کورین با شماره 88511514 تماس حاصل فرمایید
قیمت کورین سامسونگ از 1.400.000 تا 3.200.000 است
قیمت ورق کورین ال جی از 1.300.000 تا 2.200.000
قیمت ورق کورین هنکس از 1.300.000 تا 2.400.000

برای مشاهده نمونه رنگ های سامسونگ استارون (staron) اینجا کلیک کنید.

 کورین در مکان های مختلفی قابلیت اجرا دارد

از جمله مکان های مورد استفاده این صفحات میتوان در میز رستوران کورین ، روشویی کورین ، صفحه کابینت کورین ، میز لابی کورین و میز رسپشن بیمارستان کورین نام برد . این صفحات به دلیل قابلیت یکپارچه بودن هییچ گونه درزی در اجرا نخواهد داشت بدین دلیل در مکان های بهداشتی و صفحه کابینت ، کانتر های بیمارستان و سرویس های بهداشتی بهترین متریال جهت اجرا این صفحات میباشد .

واین صفحات به دلیل قابلیت قوس پذیری نیز در طرح های خاص نظیر میزهای لابی ، میزهای رسپشن ، میزهای بیمارستان تنها و بهترین میباشد .
همچنین به دلیل بالا بودن طول این صفحات در اکثر صفحات رویه کابینت بدون درز قابل اجرا میباشد.
از مهم ترین ویژگی این صفحات  بدون درز و شکاف در آن هاست. مواد موجود در ساختار صفحات کورین ، توسط یک لایه  نفوذناپذیر پوشانده شده اند و نسبت به میکروب، لکه  و مشکلات دیگری که در مابقی سنگ های طبیعی دیده می شود غیرقابل نفوذ است.

برای مشاهده نمونه رنگ های ال جی (lg)  و رنگ کورین اینجا کلیک کنید.

رنگ کورین

صفحه کابینت کورین آشپزخانه و رنگ کورین از تنها متریال هایی است که کاملا یکپارچه و بدون درز اجرا میشود . علاوه بر این بدلیل قابلیت بالا در قوس پذیری این صفحات هر طرحی با استفاده از صفحه کابینت کورین آشپزحانه قابل اجرا است .از مزابا دیگر صفحه کابینت کورین آشپزخانه قابلیت ترمیم پذیری این صفحات است . یکپارچگی صفحه کورین باعث شده که صفحه کابینت کورین آشپزخانه در هر مقیاسی قابل اجرا باشد .از معایب صفحه کابینت کورین آشپزخانه مقاومت پایین نسبت به سنگ کوارتز در برابر خط و خش است . جهت مشاهده نمونه رنگ کورین صفحه کابینت کورین آشپزخانه به لینک روبرو مراجعه نمایید : رنگ صفحه کابینت کورین

رنگ کورین
رنگ کورین
رنگ کورین
رنگ کورین

رنگ کورین

رنگ کورین

رنگ کورین
رنگ کورین
رنگ کورین

×