سرامیک اشپزخانه

سرامیک اشپزخانه

سرامیک اشپزخانه


سرامیک آشپزخانه

سرامیک اشپزخانه: کورین سازه مجری صفحات سرامیک اشپزخانه با داشتن بالاترین تجهیزات در ساخت و اجرای انواع صفحات کابینت آشپزخانه ، روشویی های پرسلان و سرامیک ، سینک های سرامیک و کلیه کانترتاپس های سرامیک اشپزخانه از سال1397 با اجرای صفحات دکتون شروع به کار کرده است .

انواع سرامیک و پرسلان های زیگما ، پرسلان های نوا ، پرسلان پالرمو ، پرسلان راک در مجموعه کورین سازه در بخش  اجرای سرامیک موجود میباشد .

پرسلان

یکی از موارد بسیار مهم در انتخاب  این صفحات ، فول بادی بودن این صفحه است . صفحه سرامیک حتما باید مقاومت بالا در برابر ضربه را داشته باشد بدین دلیل جهت استفاده از سرامیک اشپزخانه ، تنها باید  با ضخامت 12 میلیمتر استفاده نمود .

سرامیک اشپزخانه 12 میلیمتر مخصوص کانتر اشپزخانه تولید میشود علاوه بر این تمامی صفحات باید دارای زیر سازی مناسب باشند که میزان شکنندگی  این سرامیک  را به حداقل برساند .
یکی از موارد دیگر در انتخاب  این صفحات  اسلب بودن صفحات سرامیک اشپزخانه است که دارای ابعاد بزرگی نظیر 320*145 و 310*150 میباشند که در اکثر طراحی های کابینت اشپزخانه به صورت یکپارچه قابل اجرا است .

تفاوت سرامیک آشپزخانه و پرسلان :

توضیح راجب صفحات سرامیک  و پرسلان این است که پرسلان های محصولات با کیفیت تر  از سرامیک و کاشی ها هستند که جدیدترین تکنولوژی ساخت سرامیک ها به حساب می آیند .

وجود طرح های بسیار خاص و مقاومت بالا در برابر خط و خش باعث شده است که پرسلان ها و یا همان سرامیک اشپزخانه  بسیار مورد استقبال قرار گیرند .

یکی دیگر از تفاوت های سرامیک های عادی با سرامیک مخصوص کابینت اشپزخانه ضخامت  این صفحه ها این  است که فقط 12 میلیمتر استفاده میشود . از دیگر تفاوت های این دو ، فول بادی بودن  این صفحات است . سایز های بزرگ در سرامیک اشپزخانه نیز از مزایا دیگر استفاده از این متریال سرامیک اشپزخانه است .

انواع سرامیک اشپزخانه :

سرامیک زیگما
سرامیک  مادو
سرامیک پالرمو
سرامیک نوا
سرامیک راک
سرامیک PMA
سرامیک سراکو
از محاسن سرامیک  موجود که این مجموعه با آن فعالیت دارد وجود اسلب با سایز های بزرگ جهت صفحات کانترتاپس اشپزخانه ، 12 میل بودن صفحه سرامیک با قابلیت  بوک مچ شدن  این صفحات است . یکی دیگر از مواردی که در انتخاب سرامیک توسط مجموعه کورین سازه صورت میگیرد فول بادی بودن صفحه سرامیک است که  در هنگام اجرای فارسی لبه ها کار خیلی سرامیک خیلی تمیز میشود و مانند سرامیک های قدیمی که مغز بیسکوینتی اجرا میشدند نیست .

 

نحوه اجرای سرامیک اشپزخانه :

نحوه اجرای سرامیک تمیز بودن محل اتصالات و درز بین صفحات ، زیر سازی مناسب جهت بالا بردن مقاومت صفحه سرامیک آشپزخانه از مهم ترین فاکتور ها در انتخاب مجری مناسب جهت اجرای سرامیک اشپزخانه است .

صفحه کابینت کوارتز

ویژگی‌های نسل جدید سرامیک اشپزخانه :

 ضد خش: سرامیک اشپزخانه سطحی است که خط انداختن بر روی آن تقریبا غیر ممکن می‌باشد . به دلیل مقاومت بالا ،  دارای طول عمر بالایی نیز می‌باشد.
مقاومت  در برابر آتش و حرارت : مقاومت بسیار خوبی در برابر درجه حرارت بالا دارد .

صفحه کابینت پرسلان

مقاومت سرامیک اشپزخانه در برابر رطوبت : به دلیل مقاومت بالا ، تراکم و یکنواختی و تخلخل کمتر، در برابر رطوبت مقاوم تر است . جذب آب پایین تا کمتر از یک درصد و مقاوت در برابر یخبندان و غیر قابل نفوذ بودن در قیاس با سنگ از ویژگی‌های منحصر به فرد سرامیک آشپزخانه است .

 تنوع گسترده در سبک‌های پرسلان زیگما:

پرسلان زیگما دارای دو گروه Exclusive و Project که هریک در بر گیرنده انواع بافت و رنگ‌های متنوع می‌باشد و شما می‌توانید طرح مناسب خود را جهت استفاده در صفحه کابینت اشپزخانه انتخاب نمایید.

طرح های سرامیک های موجود :

صفحه کابینت پرسلان

ابعاد موجود پرسلان صفحه کابینت اشپزخانه :

زیگماپالرمونواPMA
145*310145*310145*310145*310
72.5*31072.5*31072.5*31072.5*310
100*300100*300100*300100*300

صفحه کابینت پرسلان
صفحه کابینت پرسلان

پرسلان-PIETRA DARK GREY

صفحه کابینت پرسلان

پرسلان-PIETRA LIGHT GREY

صفحه کابینت پرسلان

پرسلان-EMOTION

صفحه کابینت پرسلان

پرسلان-PANDA

صفحه کابینت پرسلان

پرسلان-MARQUINA

صفحه کابینت پرسلان

پرسلان-CALACATTA GOLD

قیمت جدید کورین سامسونگ
صفحه کابینت پرسلان

×