سنگ دکتون چیست؟

بهترین کوارتز دکتون

بهترین کوارتز دکتون


سنگ دکتون

سنگ دکتون چیست؟

سنگ دکتون محصولی اسپانیایی  است که با نام  دکتون (Dekton) وارد شده است که برای کارخانه کزنتینو میباشد . سنگ دکتون متشکل از کریستال کوارتز ، پُرسلین و شیشه  است . سنگ دکتون دارای درجه ی سختی بسیار زیادی می باشد و از جمله سنگ ساختمانی مدرنی میباشد که مورد استقبال اکثر مردم دنیا قرار گرفته است . دکتون با استفاده از تکنولوژی منحصر به فرد ذرات ، یک تکنولوژی پیشرفته است که نشان دهنده یک نسخه شتاب دهنده از تغییر دگرگونی است که سنگ های طبیعی در طول هزاران سال تحت فشار و دما  قرار می گیرند . این تکامل نشان دهنده یک جهش تکنولوژیک و صنعتی است که قادر به تولید فرآیند جدید، یک ماده انقلابی و یک محصول پیشرو به نام دکتون است .
دکتون دارای تعدادی از خواص است که منحصر به فرد برای کاربردهای داخلی است، اما همچنین به لطف مقاومت آن در برابر اشعه خورشید، مناسب برای سطوح در فضای باز است، و این باعث می شود که آن را متناسب با مواد متنوع باشد . ابعاد بزرگ سنگ دکتون تا 320×144 سانتیمتر، امکان طراحی بیشتر همراه با گستره کاربردی در آشپزخانه، حمام، کفپوش، کاشی کاری دیوار و نما ها افزایش می یابد .
در حال حاضر به دلیل افزایش قیمت بالای ارز و محدود بودن متریال دکتون ، صفحه کابینت آشپزخانه SPL جایگزین مناسبی برای صفحات دکتون است که به دلیل وجود طرح های خاص بسیار مورد استقبال قرار گرفته است .جهت مشاهده نمونه رنگ های SPL به لینک روبرو مراجعه نمایید : رنگ SPL
صفحه کابینت اس پی ال

جهت دریافت قیمت سنگ دکتون و کوارتز به لینک زیر مراجعه نمایید

پرسلان بیانکو
ویژگی های سنگ دکتون
دکتون دارای مقاومت بسیار بالایی است و  در برابر فشار، خراشیدگی متریال بسیار مناسبی میباشد از این رو برای  محیط های پر رفت و آمد مناسب می باشد.
سنگ دکتون ضد آب است  که این امر باعث می شود  آنتی باکتریال بوده  و امکان رشد باکتری ها و میکروب ها بر روی سنگ دکتون از بین برود . علاوه بر این دکتون به دلیل قابلیت مقاومت در برابر اشعه خورشید ، مناسب برای سطوح در فضای باز است .
ضد خش بودن سنگ دکتون
مقاومت در مقابل اسیدها و سایر آلاینده های محیطی سنگ دکتون
ضد لک سنگ دکتون
مقاومت در برابر حرارت و آتش سنگ دکتون
مقاومت در برابر سرما و یخ زدگی سنگ دکتون
آنتی باکتریال و بهداشتی بودن سنگ دکتون
تنوع بالای طرح و رنگ سنگ دکتون
از سنگ دکتون میتوان در آشپزخانه،حمام ،کف،دیوار،شومینه و سرویس بهداشتی استفاده نمود
به دلیل ضد خش بودن سنگ دکتون میتوان از دکتون بر روش صفحه رویه آشپزخانه نیز استفاده نمود.
و بدلیل آنتی باکتریال بودن متریال مناسبی برای آشپزخانه  و رستوران میباشد.
جهت دریافت اطلاعات در مورد سنگ کوارتز به لینک زیر مراجعه نمایید :

سنگ دکتون بدلیل ضد آب بودن در حمام و سرویس ها بهداشتی مورد استفاده قرار میگیرد

نمونه رنگ های سنگ دکتون

×