سنگ طبیعی ایرانی

انتخاب سنگ کابینت کوارتز

سنگ طبیعی ایرانی


سنگ طبیعی ایرانی

سنگ طبیعی ایرانی به دلیل دارا بودن ساختار سنگ طبیعی و مقاوت بودن در برابر حرارت و مواد شیمیایی به عنوان متریالی با کیفیت بالا و ظاهری چشمگیر و لوکس در آشپزخانه به عنوان میز , صفحه روی کابینت زمینی و جزیره استفاده می شود . از جمله سنگ هایی طبیعی ایرانی که در آشپزخانه بیشترین طرفدار را دارند می توان به سنگ مرمریت و گرانیت اشاره کرد .

 

در حال حاضر انتخاب افراد زیادی ، سنگ طبیعی میباشد. متریالی که  فضای آشپزخانه را  لوکس تر نمایش می‌دهد و  کانتری مناسب برای کار کردن است .  بدلیل اینکه سنگ طبیعی ایرانی متریالی طبیعی است ، با توجه به قیمت آن ، کیفیت بالایی دارد . باید به این نکته توجه بفرمایید که هرزمان لکه ای روی آن نشست ، سریعا باید آن را پاک کنید .

 

از دیگر نکاتی که برای سنگ طبیعی ایرانی میتوان در نظر گرفت یکپارچگی سطح بیرونی و درونی سنگ است  . میتوان از سنگ طبیعی ایرانی به صورت بوک مچ استفاده نمود این امر می­تواند یک پروژه را به پروژه­ ای خاص تبدیل کند

سنگ طبیعی ایرانی به دلیل دارا بودن ساختاری مقاوم در برابر حرارت و مواد شیمیایی و همچنین متریالی با کیفیت بالا و ظاهری چشمگیر جایگاه بالایی در طراحی آشپزخانه (صفحه روی کابینت) و دفاتر کاری دارد .

جهت مشاهده رنگ های سنگ طبیعی به روی لینک زیر کلیک کنید:
سنگ طبیعی

 

 

گرانیت

سنگ گرانیت از ماگما تشکیل شده است که ترکیبات اصلی آن کوارتز می باشد . در اصل از کوارتز(۳۵٪)، فلدسپار(۴۵٪) و پتاسیم ساخته شده‌است . ظاهری از بلورهای سنگین و ریزدانه با رگه‌های معدنی را به نمایش می‌گذارد.

سنک گرانیت تراکم بالایی دارد و بعد از جلا دادن ظاهر چشم گیری پیدا می کند که همین عامل باعث پیدا کردن شطرفدار هایی در طراحی داخلی آشپزخانه به عنوان صفحه روی کابینت و صفحه روی میز و یا دیواره ی آشپزخانه شده است .

رنگ بندی کورین

این روزها سنگ‌های طبیعی ایرانی صاف و براق طرفدار زیادی دارد ولی هنوز گرانیت‌ها در آشپزخانه حرف اول و آخر را می‌زنند به دلیل اینکه نمای طبیعی دارند و گرانیت برخلاف کوارتز سنگی طبیعی است و نمایی ساختگی و مصنوعی در نمای اشپزخانه ندارد.

مزایا سنگ طبیعی ایرانی

دوام بالا
مقاوم بالا در برابر خش و حرارت
مقاوم بالا در برابر اسید
شکل گیری لبه ها در مدل های مختلف
برآمده از طبیعت
ظاهری چشمگیر و لوکس

×