سنگ طبیعی یا کوارتز

انواع متریال های در طراحی صفحه ی کابینت اشپزخانه

انواع متریال های در طراحی صفحه ی کابینت اشپزخانه


سنگ طبیعی یا کوارتز

سنگ طبیعی یا کوارتز مشکی

  • سنگ طبیعی چیست

همه چیز درباره ی سنگ طبیعی یا کوارتز

همچنان انتخاب بسیاری از افراد، سنگ طبیعی است. متریالی که با ظاهر خاص خود فضای آشپزخانه را ارزشمند تر و لوکس تر نمایش می‌دهد و در عین حال سطحی مناسب برای کار کردن ایجاد می‌کند. چون سنگ طبیعی متریالی طبیعی است، تنوع طرحش در حدی معمولی است و ممکن است ست کردن آن با برخی آشپزخانه ها آسان نباشد. گرانیت نسبت به کوارتز به مراقبت بیشتری احتیاج دارد و حداقل سالی یک بار باید آن را برق بیاندازید. همچنین به یاد داشته باشید که هرزمان لکه ای روی آن نشست، سریعا باید آن را پاک کنید

رنگ بندی کورین

سنگ طبیعی یا کوارتز

همچنان انتخاب بسیاری از افراد، سنگ طبیعی است. متریالی که با ظاهر خاص خود فضای آشپزخانه را ارزشمند تر و لوکس تر نمایش می‌دهد و در عین حال سطحی مناسب برای کار کردن ایجاد می‌کند. چون سنگ طبیعی متریالی طبیعی است، تنوع طرحش در حدی معمولی است و ممکن است ست کردن آن با برخی آشپزخانه ها آسان نباشد. گرانیت نسبت به کوارتز به مراقبت بیشتری احتیاج دارد و حداقل سالی یک بار باید آن را برق بیاندازید. همچنین به یاد داشته باشید که هرزمان لکه ای روی آن نشست، سریعا باید آن را پاک کنید.

سنگ گرانیت

سنگ طبیعی یا کوارتز

رویه کابینت های آشپزخانه که کانترتاپ نیز گفته میشود یکی از پرکاربرد ترین بخش های آشپزخانه دردکوراسیون داخلی و معماری داخلی و طراحی داخلی هستند. متداول ترین نوعسنگ طبیعی یا کوارتز مورد استفاده برای رویه های کابینت آشپرخانه سنگ گرانیت و سنگ مرمر و سنگ مرمریت می باشد که معمولا هم چندان قیمت ارزانی ندارند ولی خوب هر چه جنس و عیار بالا می رود مسلما قیمت هم صعودی میشود.

  • سنگ گرانیت:
طراحی اشپزخانه

سنگ گرانیت دارای سختی، مقاومت و دوام بالا می باشد و از نظر تنوع رنگی تنوع بالایی دارد. یکی از مهمترین خصوصیات سنگ گرانیت این است که به سادگی روی آن خط و خش نمی افتد .
مقاومت سنگ گرانیت در مقابل آب و رطوبت و بسیاری از لکه ها از جمله مزیت این سنگ به حساب می اید.

  • سنگ مرمر
  • سنگ طبیعی یا کوارتز
  • سنگ مرمر با ظاهری لوکس و متفاوت ظاهر خاص خود را به دلیل طرح سنگ مرمر اینسنگ دیر تر کهنه میشود. سنگ مرمر به خاطر خلل و فرج هایی که دارد در مقابل لکه ها آسیب پذیر است، همچنین نباید مواد اسیدی روی آن ریخته شود یا خراشیده شود.
سنگ مرمر

×