سینک کورین سنگ مصنوعی

سینک کورین سنگ مصنوعی

سینک کورین سنگ مصنوعی


سینک کورین سنگ مصنوعی

انواع سینک کورین سنگ مصنوعی

سینک سنگ مصنوعی سینک کورین سینک کوارتز سینک سنگی سینک سینک کورین سنگ مصنوعی بسیار در اشپزخانه مورد استفاده قرار می گیرد.

 

سینک کورین سنگ مصنوعی در بسیاری از طراحی ها، از سینک کورین به عنوان سینک یکپارچه سینک کورین یکپارچه سینک اشپزخانه سینک اشپزخانه کورین سینک یکپارچه در سرویس های بهداشتی عمومی استفاده می کنند.

 

سینک های کورین نسبت به سینک های استیل گران تر هستند از مزایای بزرگ سینک کورین میشود به ظاهر یکپارچه ی ان با صفحه روی کابینت اشپزخانه  و تنوع رنگی ان اشاره کرد همچین سنگ کورین(در واقع سنگ مصنوعی) به خاطر دارا بودن قابلیت هایی مانند ضد باکتری و قارچ بودن اخیرا محبوبیت بیشتری نسبت به سینک های استیل در میان متقاضیان دارد البته بعد از مدت زمانی سینک کورین نیز خط و خش می گیرد و املاح اب داخل ان نفوذ می کند و نمای اولیه خود را ندارد. سینک های کورین برای مکان هایی که مورد استفاده زیاد قرار نگیرند بسیار مناسب هستند ولی برای مکان های عمومی زیاد توصیه نمی شود.

 

 

مزایای کورین (مزایای سنگ کورین)

یکپارچگی و بدون درز بودن سینک کورین سنگ مصنوعی
مقاوت در برابر ضربه و حرارت کورین
مقاوم در برابر بسیاری از لکه ها -ضد آب -ضد زنگ و ضد جرم و مایعات درون کورین نفوذ نمی کند.
قابلیت ترمیم و تعمیر دائمی کورین
مقاوت کورین در برابر بعضی از اسیدهای آزمایشگاهی
قابلیت طراحی و فرم پذیزی کورین
قابلیت بریده شدن،خم دادن و سوراخ کاری کورین
تنوع بي‌نظير کورین
دارا بودن سينك‌های کورین
آنتی باکتریال بودن کورین

 

 

موارد استفاده از کورین:

کورین در منازل و بسیاری از مکان های عمومی استفاده می شود از جمله مکان ها می شود به هتل ها،بیمارستان ها،منازل،روشویی کورین منازل،اشپزخانه کورین منازل،میز صبحانه کورین،میز کورین،میز غذا خوری کورین،روشویی عمومی کورین،کانتر کورین،کانتر فروش کورین،مغازه ها،رستوران ها، میز رستوران کورین،میز ساف سرویس کورین،ازمایشگاه ها،میز ازمایشگاه کورین، صنايع غذايي و امور بهداشتي ، صندلی کورین ،کورین میز ،کورین روشویی و…هستند.

 

 

معایب سینک کورین سنگ مصنوعی:

به حرارت بسیار زیاد حساس هستند.
تحمل فشار بیش از اندازه را نداشته و باعث شکستگی این صفحات می شود.

درمقایسه باسنگ مصنوعی کوارتز100%ضد خش نیست.

سینک کورین به دلیل ظاهر یکپارچه و زیبا و لوکس بسیار مورد توجه طراحان برای طراحی سرویس بهداشتی ، سرویس های بهداشتی عمومی و اشپزخانه ها قرار گرفته است

در زیر نمونه ای از اجرای سینک کورین نمایش داده شده است.

شیار سینک کورین

سینک کورین سنگ مصنوعی از لحاظ کیفیت و زیبایی بسیار مناسب است . تمامی سینک های کورین  در قسمت سینی آن به صورت سی ان سی اجرا میشوند که از لحاظ آب رفت و کیفیت باعث بالابردن کیفیت نهایی محصول سینک کورین میشوند .

سینک کورین به دلیل اجرا در سایز های مختلف متریال بسیار مناسبی است و همچنین وجود طرح و رنگ های مختلف در کورین باعث شده است که سینک کورین کاملا با صفحه کورین یکی شود که این امر به زیبایی نهایی کار میفزاید .
از دیگر محاسن سینک کورین مقاومت بالا آن در برابر خط  و خش و حرارت است . یکی دیگر از مزایا سینک کورین قابلیت ترمیم پذیری آن است که در صورت ایجاد خط و خش با صاب و پولیش از بین میرود .
کورین به دلیل جذب آب نزدیک به صفر ، جز متریال های مناسب برای سینک کورین سنگ مصنوعی است .
به دلیل اینکه درز کورین در هنگام اجرا با صاب و پولیش از بین میرود این قابلیت را دارد که سینک و صفحه کورین کاملا یکپارچه و بدون هیچ درزی قابل اجرا باشد و باعث میشود که هیچگونه خلل و فرجی در روی صفحه کورین ایجاد نشود .

وجود خلل و فرج بر روی سنگ کابینت باعث میشود که باکتری و میکروبی در بین درزها ایجاد نمیشود و از لحاظ بهداشتی انتی باکتریال است .

×