صفحه کابینت انتی باکتریال کوارتز

صفحه کابینت

صفحه کابینت


صفحه کابینت آنتی باکتریال کوارتز

صفحه کابینت آنتی باکتریال کوارتز
در این روزها که ویروس کرونا ، همه گیر شده است ، یکی از مکان هایی که بهداشت در آن بسیار مهم است آشپزخانه است . محیط آشپزخانه ، صفحه کابینت ، دسته های کابینت و نطافت این مکان ها بسیار حایز اهمیت است .صفحه کابینت آتتی باکتریال کوارتز به دلیل مقاومت بالا در برابر خط و خش و نبود هرگونه خلل و فرج ، محلی برای رشد باکتری و میکروب نخواهد داشت از اینرو بهترین متریال برای محیط های بهداشتی نظیر آشپزخانه است .
مراقبت و نگهداری سنگ های کورین
صفحه کابینت آنتی باکتریال کوارتز به دلیل وجود سیلیس که با رزین ترکیب میشه ، مقاومت بسیار بالایی در برابر خط و خش دارد و حضور سیلیس در این صفحه کابینت آنتی باکتریال کوارتز ، باعث شده این صفحه کاملا یکپارچه و بدون هیچ گونه خلل و فرج تولید شود . علاوه بر خاصیت آنتی باکتریال بودن ، وجود طرح هایی مشابه سنگ و وزن کم آن در مقایسه سنگ طبیعی از مزایای دیگر کوارتز است .
جهت از بین بردن ویروس کرونا برای سطوح آشپزحانه و درب های کابینت میتوانید مقداری الکل با آب و یا آب ژاول با آب رو ترکیب کنید . هیچگاه این مواد را مستقیما بر روی سطوح استفاده نکینید و همیشه از یک دستمال نمدار استفاده کنید . حداقل روزی 1 الی 2 بار سطوح آشپزخانه و دستگیره ها را ضدعفونی کنید .
صفحه کابینت

جهت مشاهده رنگ های کوارتز و قیمت سنگ کوارتز به لینک زیر مراجعه نمایید:

سنگ کوارتز علاوه بر صفحه کابینت برای روشویی ها هم بسیار مناسب است .

×