صفحه کابینت ضد اب

کوارتز

کوارتز


صفحه کابینت ضد آب

صفحه کابینت ضد آب
یکی از مهترین انتخاب ها در هنگام تعویض و یا خرید کابینت آشپزخانه ، صفحه کابینت آشپزخانه است . صفحه کابینت آشپزخانه حختما باید با کیفیت باشد زیرا از مهمترین قسمت ها در کابینت آشپزخانه است . از اصلی ترین فاکتور ها در هنگام خرید صفحه کابینت ، صفحه کابینت ضد آب است که علاوه بر اینکه مشکلی برای صفحه کابینت بوجود نمی آید ، کابینت های زیر صفحه نیز دچار مشکل نخواهند شد . صفحه کابینت ضد آب از تجمع میکروب و باکتری بر روی صفحه تا حد زیادی جلوگیری میکند و میتوان آن را به عنوان صفحه آنتی باکتریال هم در نظر گرفت . صفحه کابینت ضد آب ، انواع مختلفی دارد که در مقاله زیر به تمامی موارد اشاره خواهد شد .

انواع صفحه کابینت ضد آب :
  • صفحه کابینت ضد آب کورین
  • صفحه کابینت ضد آب کوارتز
  • صفحه کابینت ضد آب مارمونایت
  • صفحه کابینت ضد آب SPL
صفحه کابینت ضد آب کورین :
صفحه کابینت ضد آب کورین ، به دلیل جذب آب صفر و نبود درز در محل اتصال متریال بسیار مناسبی جهت صفحه کابینت است . جهت دریافت اطلاعات در مورد قیمت کورین به لینک درج شده مراجعه نمایید . صفحه کابینت ضد آب کورین دارای تنوع رنگی بسیار زیادی است که این امر باعث راحتی در انتخاب شما میباشد .
میز پذیرش کورین
صفحه کابینت ضد اب کوارتز :
صفحه کابینت ضد آب کوارتز به دلیل جذب آب صفر و مقاومت بالا در برابر خط و خش از بهترین متریال برای صفحه کابینت میباشد . صفحه کابینت ضد آب کوارتز که ضد لک نیز میباشد با دارا بودن طرح های مشابه سنگ طبیعی و نداشتن مضرات سنگ طبیعی از با کیفیت ترین محصولات جهت صفحه کابینت میباشد . جهت دریافت اطلاعات در مورد قیمت سنگ کوارتز به لینک درج شده مراجعه نمایید
صفحه کابینت
صفحه کابینت ضد اب مارمونایت :
صفحه کابینت ضد آب مارمونایت ضد آب ، ضد لک و مقاومت بالایی در برابر خط و خش درد . صفحه کابینت ضد آب مارمونایت با داشتن طرح های کلکته و رگه دار بسیار شبیه سنگ های خیلی گران گرانیت ، دکتون و سنگ طبیعی بوده و این امر باعث شده در طراحی های امروز بسیار مورد استفاده قرار گیرد . جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد سنگ مارمونایت به لینک درج شده مراجعه نمایید .
قیمت کوارتز توتم اصفهان
صفحه کابینت ضد اب SPL :
SPL نسل جدید صفحه کابینت ضد آب کامپکت است که مقاومت بالایی در برابر خط و خش با جدب آب صفر دارند علاوه بر این وجود طرح های بسیار مدرن باعث شده است که صفحه کابینت ضد آب SPL بسیار مورد استقبال قرار گیرد .
GJ Gardner MR Kitchens Caesarstone Rugged Concrete 6%20(1)
کابینت آشپزخانه

×