صفحه کابینت پرسلان

صفحه کابینت پرسلان

صفحه کابینت پرسلان


صفحه کابینت پرسلان

صفحه کابینت پرسلان به دلیل وجود طرح های بسیار مدرن و خاص و همینطور مقاومت بالا در برابر خط و خش بسیار مورد استقبال قرار گرفته است . علاوه بر این صفحه کابینت پرسلان به علت قیمت مناسب تر نسبت به بقیه صفحات با وجود طرح های خاص مورد توجه قرار گرفته است . یکی از بیشترین صفحه کابینت پرسلان که نسل جدید سرامیک یا کاشی است محصولی است که با رنگ یکنواخت و متراکم بعد از پخت می‌باشدکه از مواد موجود در طبیعت در شرایط خاص تحت فشار و حرارت بالا تولید می‌شود .

مزایا پرسلان کابینت آشپزخانه :

1- طرح های مدرن پرسلان کابینت آشپزخانه
2- مقاومت بالا در برابر خط و خش
3- مقاومت بالا در برابر حرارت

 معایب پرسلان کابینت آشپزخانه :

1-ترد بودن صفحات پرسلان کابینت آشپزخانه

صفحه کابینت پرسلان جدیدترین تکنولوژی صنعت سرامیک است که سرامیک کابینت آشپزخانه باتوجه به ابعاد تولید شده و طرح‌های بینظیر در استفاده کانترتاپ بسیار کارآمد می‌باشد . متریال پرسلان کابینت آشپزخانه از خاک رس خاصی که علاوه بر ماسه ریز دانه دارای فلدسپات می‌باشد ، استفاده می‌کنند. برای تولید این کیفیت از پزسلان کابینت آشپزخانه مواد را در کوره در دمای بالاتر از دمای پخت سرامیک حرارت می‌دهند که باعث می‌شود پرسلان و پرسلان کابینت اشپزخانه نسبت به سرامیک های تولید شده مقاومت بالاتری داشته باشد . خلل و فرج در نسل جدید  پرسلان کابینت آشپزخانه نزدیک به صفر است که باعث میشود صفحات  قیمت پرسلان کابینت آشپزخانه آنتی باکتریال باشند .

کاربردهای صفحه پرسلان :

1- پرسلان کابینت آشپزخانه
2- روشویی پرسلان
3- کانتر پذیرش پرسلان

پرسلان برای صفحه کابینت ، روشویی و کانتر پذیرش لابی ، رسپشن ، اطلاعات و بیمارستان انتخاب بسیار مناسبی هست  . علت استفاده از پرسلان جذب آب نزدیک به صفر ، مقاومت بالا در برابر خط و خش و لکه را دارد . علاوه بر این طرح های خاص پرسلان باعث شده است که در هیچ صفحه کابینت و روشویی چنین  اجرایی نداشته باشیم .

همچنین مجموعه کورین سازه به دلیل استفاده از پرسلان های فول بادی و پرسلان های 12 میل در اجرای صفحه کابینت ، موجب شده است بالاترین کیفیت اجرایی را داشته باشد .
جهت مشاهده نمونه رنگ های کابینت پرسلان به لینک روبرو مراجعه نمایید :
رنگ پرسلان

انواع  پرسلان کابینت اشپزخانه :
پرسلان کابینت اشپزخانه زیگما
پرسلان کابینت اشپزخانه مادو
پرسلان کابینت اشپزخانه پالرمو
پرسلان  کابینت اشپزخانه نوا
پرسلان کابینت آشپزخانه سراکو

ویژگی‌های نسل جدید پرسلان کابینت آشپزخانه :

ضد خش: پرسلان کابینت آشپزخانه سطحی است که خط انداختن بر روی آن تقریبا غیر ممکن می‌باشد . به دلیل مقاومت بالا دارای طول عمر بالایی نیز می‌باشد.

مقاومت در برابر آتش و حرارت : صفحه کابینت پرسلان مقاومت بسیار خوبی در برابر درجه حرارت بالا دارد .
ثبات رنگ: فرایند ساخت پرسلان کابینت آشپزخانه به ما این امکان را می‌دهد تا رنگدانه‌ها مواد را کنترل کنیم و به آن قوام رنگی بهتری در تمام صفحات سرامیک ارائه دهیم.

مقاومت در برابر لک : به دلیل تخلخل تقریبا صفر، سطح پرسلان کابینت آشپزخانه در برابر لکه‌های روزمره و مواد شیمیایی بسیار مقاوم و آنتی باکتریال می‌باشد .

زیبایی: پرسلان کابینت آشپزخانه با توجه به تنوع رنگ و امکان بوکمچ و فورمچ شدن، به فضای شما به صورت خیره کننده‌ای زیبایی می‌بخشد . همچنین دارای ثبات رنگ در مقابل نور خورشید می‌باشد.

مقاومت در برابر رطوبت : به دلیل مقاومت بالا ، تراکم و یکنواختی و تخلخل کمتر،صفحه کابینت پرسلان در برابر رطوبت مقاوم تر است . جذب آب پایین تا کمتر از یک درصد و مقاوت در برابر یخبندان و غیر قابل نفوذ بودن در قیاس با سنگ از ویژگی‌های منحصر به فرد این محصول است.

تنوع گسترده در سبک‌های پرسلان زیگما:پرسلان زیگما دارای دو گروه Exclusive و Project که هریک در بر گیرنده انواع بافت و رنگ‌های متنوع می‌باشد و شما می‌توانید طرح مناسب خود را انتخاب نمایید.

ابعاد سرامیک پرسلان

زیگماپالرمونواpma
145*310145*310145*310145*310
72.5*31072.5*31072.5*31072.5*310
100*300100*300100*300100*300

صفحه کابینت پرسلان
صفحه کابینت پرسلان
صفحه کابینت پرسلان
قیمت خرید سنگ کوارتز

×