صفحه کابینت کوارتز

صفحه کابینت کوارتز

صفحه کابینت کوارتز


صفحه کابینت کوارتز

در این مقاله تمامی اطلاعات در مورد صفحات کابینت کوارتز را بررسی خواهیم کرد . چیزی که باید در مورد صفحات کابینت کوارتز بدانید اول از همه این است که صفحات کابینت کوارتز چیست؟و همینطور اطلاعاتی نظیر قیمت صفحات کابینت کوارتز ، ابعاد صفحهاکابینت کوارتز ، برند های معتبر صفحات کابینت کوارتز ، رنگ صفحه کابینت کوارتز ، مزایا و معایب صفحه کابینت کوارتز ، مدل های جدید صفحات کابینت کوارتز و در نهایت تفاوت صفحه کابینت کورین با صفحات کابینت کوارتز است .

ابعاد صفحه کابینت کوارتز :

ابعاد صفحات کابینت کوارتز 300*140 ،315*155 و ضخامت صفحات کابینت کوارتز 12 میلیمتر و 20 میلیمتر است .
جهت مشاهده رنگ های صفحات کابینت کوارتز و قیمت سنگ کوارتز به لینک زیر مراجعه نمایید:
رنگ های کوارتز قیمت کوارتز

قیمت صفحات کابینت کوارتز :

قیمت صفحات کابینت کوارتز بر اساس فاکتور های مختلف متفاوت است . قیمت صفحات کابینت کوارتز بر اساس کارخانه تولیدی و کشور سازنده ، طرح روی صفحات کابینت کوارتز ، ابعاد صفحات کابینت کوارتز و ضخامت صفحات کابینت کوارتز متفاوت است .

طرح های دانه دار صفحات کابینت کوارتز قیمت پایین تری نسبت به طرح های دانه دار در صفحات کابینت کوارتز دارند . قیمت تقریبی صفحات کابینت کوارتز از 1.200.000 تومان شروع میشود و برای سنگ کوارتز ایرانی نهایتا تا 2.400.000 تومان است . جهت مشاهده قیمت صفحات کابینت کوارتز به لینک روبرو مراجعه نمایید : قیمت صفحات کابینت کوارتز

در این مقاله تمامی اطلاعات در مورد صفحات کابینت کوارتز را بررسی خواهیم کرد . چیزی که باید در مورد صفحات کابینت کوارتز بدانید اول از همه این است که صفحات کابینت کوارتز چیست ؟ و همینطور اطلاعاتی نظیر قیمت صفحات کابینت کوارتز ، ابعاد صفحات کابینت کوارتز ، برند های معتبر صفحه کابینت کوارتز ، رنگ صفحه کابینت کوارتز ، مزایا و معایب صفحه کابینت کوارتز ، مدل های جدید صفحه کابینت کوارتز و در نهایت تفاوت صفحه کابینت کورین با صفحه کابینت کوارتز است .

ابعاد صفحه کابینت کوارتز :

ابعاد صفحات کابینت کوارتز 300*140 ،315*155 و ضخامت صفحات کابینت کوارتز 12 میلیمتر و 20 میلیمتر است .
جهت مشاهده رنگ های صفحات کابینت کوارتز و قیمت سنگ کوارتز به لینک زیر مراجعه نمایید:
رنگ های کوارتز قیمت کوارتز

قیمت صفحات کابینت کوارتز :
قیمت صفحات کابینت کوارتز بر اساس فاکتور های مختلف متفاوت است . قیمت صفحات کابینت کوارتز بر اساس کارخانه تولیدی و کشور سازنده ، طرح روی صفحات کابینت کوارتز ، ابعاد صفحات کابینت کوارتز و ضخامت صفحات کابینت کوارتز متفاوت است . طرح های دانه دار صفحات کابینت کوارتز قیمت پایین تری نسبت به طرح های دانه دار در صفحات کابینت کوارتز دارند . قیمت تقریبی صفحات کابینت کوارتز از 1.200.000 تومان شروع میشود و برای سنگ کوارتز ایرانی نهایتا تا 2.400.000 تومان است . جهت مشاهده قیمت صفحات کابینت کوارتز به لینک روبرو مراجعه نمایید : قیمت صفحات کابینت کوارتز

برندهای صفحات کابینت کوارتز :

صفحه کابینت های کوارتز موجود در ایران به دو دسته ابرانی و اسپانیایی (کره ای) تقسیم میگردد .
برند صفحات کابینت کوارتز ایرانی : صفحات کابینت کوارتز توتم فلات سنگ ، صفحه کابینت کوارتز برد استون ، صفحات کابینت کوارتز آذرین پارس ، صفحات کابینت کوارتز کاینداستون
صفحات کابینت کوارتز اسپانیایی و کره ای : صفحات کابینت کوارتز سایلستون اسپانیا ، صفحات کابینت کوارتز هنستون کره

تقاوت کورین و کوارتز :
کورین و کوارتز دو متریال متفاوت هستند . کورین سنگ مصنوعی میباشد و کوارتز به عنوان سنگ مهندسی است .
مقاومت در برابر خط و خش : سنگ کوارتز از لحاظ مقاومت در برابر خط و خش نسبت به کورین بالاتر است و دیرتر از کورین خط و خش میگیرد .
یکپارچگی صفحه و درز در اتصالات : در کورین در محل اتصال دو صفحه با استفاده از چسب همرنگ و پولیش درزها مشخص نمیشود و صفحه کاملا یکپارچه به نظر میرسد ولی درکوارتز این طور نیست و با توجه به مهارت فرد متخصص ، درزها قابل مشاهده میباشند .
وزن : سنگ کوارتز و سنگ کورین از لحاظ وزن از سنگ طبیعی سبک تر هستند و از لحاظ وزنی در یک رنج قرار دارند .
قابلیت خم پذیری : خم پذیری در کورین با استفاده از دستگاه ترموفرمینگ قابلیت بیشتری نسب به سنگ کوارتز دارد
تعمیر صفحات : سنگ کورین قابل تعمیر بوده ولی سنگ کوارتز به دلیل مشخص بودن درز بین صفحات ، قابل تعمیر نمیباشد .

صفحه کابینت مشگی رگه دار :

سنگ کوارتز رگه دار

مزایا و معایب صفحه کابینت کوارتز

صفحه کابینت کوارتز، همانند هر محصول دیگری، دارای مزایا و معایبی است که در زیر به آنها اشاره می‌کنیم:

مزایا:

مقاومت بالا: صفحه کابینت کوارتز دارای مقاومت بالا در برابر خط و خش، حرارت، لکه و رطوبت است. این ویژگی‌ها باعث می‌شوند که کابینت‌های کوارتز بسیار مستحکم و با دوام باشند.

ظاهر زیبا و متنوع: کوارتز با طرح‌ها و رنگ‌های متنوعی در دسترس است که به راحتی می‌تواند به هر سلیقه‌ای و استایل دکوراسیونی متناسب شود. علاوه بر این، صفحات کوارتز معمولاً ظاهری مشابه به سنگ‌های طبیعی دارند که زیبایی آشپزخانه را افزایش می‌دهند.

آسانی در نگهداری و تمیزکاری: کوارتز به دلیل سطح غیرمتخلخل و غیرمتخلخل خود، مقاومت بالایی در برابر لکه‌ها و رطوبت دارد. این ویژگی باعث می‌شود که تمیزکاری و نگهداری از آن بسیار آسان باشد.

مقاومت در برابر باکتری‌ها و ویروس‌ها: به دلیل سطح بدون درز و غیرمتخلخل، کوارتز مقاومت بالایی در برابر رشد و پراکنش باکتری‌ها و ویروس‌ها دارد که به بهداشت و سلامتی کاربران کمک می‌کند.

معایب:

قابلیت لکه‌داری در برابر مواد اسیدی: اگرچه کوارتز مقاومت بالایی در برابر لکه‌ها دارد، اما ممکن است در برابر مواد اسیدی مانند اسید استونیک، اسید استیک، و … حساسیت نشان دهد و لکه‌هایی ایجاد شود.

هزینه نسبتاً بالا: نسبت به برخی مواد دیگر مانند گرانیت و مرمر، هزینه نصب و خرید کابینت کوارتز ممکن است بیشتر باشد. اما در نظر داشته باشید که هزینه‌های نگهداری و تعمیرات آن به طور کلی کمتر است.

محدودیت در نصب سینک‌های زیرمجموعه: به دلیل ویژگی‌های مواد کوارتز، نصب سینک‌های زیرمجموعه ممکن است محدودیت‌هایی داشته باشد و نیاز به توجه ویژه‌ای دارد.

در نهایت، انتخاب صفحه کابینت کوارتز یا هر ماده دیگری بستگی به سلیقه، نیازها و بودجه شما دارد. مهمترین امر این است که صفحه کابینت انتخابی به نیازهای شما پاسخ دهد و با سبک دکوراسیون آشپزخانه شما همخوانی داشته باشد.

×