صفحه کابینت SPL

صفحه کابینت SPL

صفحه کابینت SPL


صفحه کابینت SPL

صفحه کابینت SPL رگه دار

یکی از صفحات کابینت آشپزخانه که با توجه به طرح های بسیار مدرن بسیار مورد استقبال قرار گرفته است ، صفحه کابینت آنتی باکتریال SPL است که محصول مشترک ایتالیا و آلمان میباشد . وجود طرح های بسیار مدرن به همراه مقاومت بالا در برابر خط و خش ، غیر قابل اشتعال بودن صفحات SPL و یکی از مهم ترین مزایا این صفحات ابعاد متفاوت 420*140 همگی باعث  شده است که در بسیار از پروژه ها بخصوص در آشپزخانه های بزرگ بدون درز این صفحات SPL اجرا شود . در توضیحات بعدی به یکی دیگر از مهم ترین مزایا صفحات SPL  و رنگ های SPL اشاره خواهیم نمود .
ابعاد صفحه کابینت SPL :
ابعاد صفحه کابینت SPL به صورت 420 *140 سانتی متر است که با توجه به کیفیت آن ، تنهاترین متریالی است که در حال حاضر با متر طول 420 موجود است که باعث میشود از لحاظ اجرایی در اکثر پروژه ها حتی آشپزخانه های بزرگ به صورت یکپارچه و بدون درز اجرا شود .
ضخامت صفحه کابینت SPL :
ضخامت صفحه کابینت آشپزخانه SPL  به دو صورت 12 میل و 3 میل موجود میباشد که این امر باعث شده در پروژه هایی که دیواره و صفحه از یک متریال است از لحاظ قیمتی بسیار مناسب باشد .
جذب آب صفر صفحه SPL : 
جذب آب این متریال صفر بوده بدین دلیل جهت محیط های پر رطوبت نظیر روشویی های سرویس بهداستی و صفحات کنار سینک آشپزخانه بسیار مناسب است .
صفحه SPL آنتی باکتریال :
مقاومت بالا در برابر خط و خش و نبود خلل و فرج در صفحات SPL باعث شده که این صفحات به عنوان صفحات کانترتاپس آنتی باکتریال در نظر گرفته شود که بهترین گزینه برای صفحه کانترتاپس آشپزخانه است .

جهت مشاهده ی نمونه رنگ های صفحه کابینت SPL و لیست قیمت صفحه کابینت SPL به لینک زیر مراجعه نمایید:

رنگ های صفحه کابینت SPL :

SPL-Solid Gray

SPL-Galaxy

SPL-Volcano

SPL-Britanicca

SPL-Beral Dark

SPL-Enzo Light

SPL-Berela Light

SPL-Enzo Light

SPL-Enzo Gold

SPL-Noir

SPL-Carbon Black

SPL-Carbon Gray

SPL-Zohal

SPL-Edora

SPL-Jasper

×