فرق کورین ایرانی و کره ای

صفحه کابینت

صفحه کابینت


فرق کورین ایرانی و کره ای

 

 

فرق کورین ایرانی و کره ای
در حال حاظر کورین ساخت ایران کورین ایرانی و کورین ساخت کره کورین کوره ای در بازار موجود هست که کیفیت کورین کره ای ازکیفیت کورین ایرانی  بهتر بوده ولی قیمت کورین کره ای کره ای از قیمت کورین ایرانی بیشتر است .
برند های کورین ایرانی :
کورین ساخت ایران که بنام کورین ایرانی معروف است شامل : کورین ایرانی اورانوس ، کورین ایرانی می سی کورین ، کورین ایرانی سوپراستون ، کورین ایرانی تکسانیت ، کورین ایرانی نیکا ، کورین ایرانی فابریون و کورین آتیستون میباشد .
کیفیت کورین ایرانی :
حتما برای شما سوال است که از کدام  یک از این برند ها استفاده کنید اولا باید شما در بگیرید که  نیاز شما چیست ؟ کورین های ایران از نظر قیمت کیفیت و طرح متفاوت می باشند کورین ایرانی در مقایسه با کورین کوره ای کورین ال جی و کورین سامسونگ قیمت پایین تر و کیفیت پایین تر دارد .
تقریبا با اختلاف کمی کورین های ایرانی در یک رنج کیفیتی می باشند و کورین های کره ای ال جی ، سامسونگ و هنکس نیز در یک رنج کیفیت هستند .  ولی باید بدانیم کورین های ایرانی هم همانطور که دارای اختلاف قیمت میباشند دارای اختلاف کیفیت هم هستند . برای اینکه بدانید کورین اورانوس ، کورین سوپر استون ، کورین تکسانیت و کورین آتیستون ، کورین نیکا تقریبا در یک رنج کیفتی هستند ولی هر کدام بر اساس کد ها مختلف متفاوت هستند .
تفاوت کورین کره ای خارجی و ایرانی  در میزان درصد خلوص اکریلیک ، براقیت صفحه و مقاومت در برابر خط و خش میباشد که نسبت به کورین های کره ای دارای مقاومت پایین تری است .
مجموعه کورین سازه سعی دارد تمامی صفحات کورین ایرانی را با چسب کره ای اجرا نماید ، که این امر باعث میشود در نتیجه کار ، و کیفیت انتهایی کار بسیار متفاوت باشد .
نمونه رنگ های کورین ایرانی :
در اکثر نمونه رنگ های کورین ایرانی با کورین کره ای جهت مشاهده نمونه رنگ های کورین کره ای و ایرانی به لینک زیر مراجعه نمایید :
رنگ کورین
1594462486 letstalkkitchens surrey hills sorrel glacier white glacier ice 2 1مزایای کورین ایرانی :
1)یکپارچگی و بدون درز بودن کورین ایرانی
2)مقاوت در برابر ضربه و حرارت کورین ایرانی
3)مقاوم در برابر بسیاری از لکه ها -ضد آب -ضد زنگ و ضد جرم و مایعات درون کورین ایرانی نفوذ نمی کند.
4)قابلیت ترمیم و تعمیر دائمی کورین ایرانی
5)مقاوت کورین ایرانی در برابر بعضی از اسیدهای آزمایشگاهی
6)قابلیت طراحی و فرم پذیزی کورین ایرانی
7)قابلیت بریده شدن،خم دادن و سوراخ کاری کورین ایرانی
8) تنوع بي‌نظير کورین ایرانی
معایب کورین ایرانی :
1)مقاومت کمتر در برابر خط و خش
2) به مرور زمان از براقیت کورین ایرانی کاسته میشود .
ابعاد ورق کورین ایرانی :
 طول و عرض صفحه کورین  ضخامت صفحه کورین
 366*76 سانتی متر 12 میلیمتر
ابعاد ورق کورین ایرانی و کره ای یکسان است .
کورین ایرانی به حرارت بسیار زیاد حساس هست . کورین ایرانی تحمل فشار بیش از اندازه را نداشته و باعث شکستگی این صفحات می شود. کورین ایرانی درمقایسه باسنگ مصنوعی کوارتز100%ضد خش نیست.

1594462473 db64d23399d6933ce0d59ffef93cf015

موارد استفاده کورین ایرانی
کورین ایرانی در منازل و بسیاری از مکان های عمومی استفاده می شود از جمله مکان ها می شود به هتل ها،بیمارستان ها،منازل،روشویی کورین ایرانی منازل،اشپزخانه کورین منازل،میز صبحانه کورین،میز کورین،میز غذا خوری کورین،روشویی عمومی کورین،کانتر کورین،کانتر فروش کورین،مغازه ها،رستوران ها، میز رستوران کورین،میز ساف سرویس کورین،ازمایشگاه ها،میز ازمایشگاه کورین، صنايع غذايي و امور بهداشتي ، صندلی کورین ،کورین میز ،کورین روشویی و…هستند.

  

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد قیمت کورین سامسونگ و ال جی به لینک زیر مراجعه نمایید :
1546862348 lg hi macs 5

×