قیمت سنگ روی کابینت

اموزش اتصال دو سنگ کوارتز

اموزش اتصال دو سنگ کوارتز


قیمت سنگ روی کابینت

برای اطلاع از قیمت سنگ روی کابینت اولین چیزی که باید در نظر گرفت انتخاب متریال مناسب با توجه به قیمت بهترین گزینه رو انتخاب نمود.
یکی از متریال های مناسب برای قیمت سنگ روی کابینت کورین است که خود دارای مزایا و معایب خاص خودش میباشد که میتوانید درقسمت مقالات اطلاعات کامل را در مورد این سنگ روی کابینت به دست اورید
قیمت سنگ روی کابینت کورین بر اساس دانه بندی  روی سنگ کورین و کارخانه تولید شده سنگ روی کابینت کورین متقاوت است ،که هر چه دانه بندی سنگ روی کابینت بزرگ تر باشد و یا کریستالی باشد، قیمت نیز افزایش میابد .
قیمت سنگ روی کابینت

1- کورین

کورین نام اولین برند صفحات سالید سرفیس به نام DOPUNT میباشد ، در واقع نام اصلی صفحه کورین ، سالید سرفیس است که شامل ترکیبی از آلومینای تری هیدرات (ATH)، رزین های اکریلیک ، اپوکسی و پلی استر و رنگدانه ها است . سنگ مصنوعی کورین صفحات صد در صد اکریلیکی هستند که شامل مشخصه های متعددی میباشند از جمله مهمترین آنها طیف وسیعی از رنگ کورین میباشد که میتواند در اجرای این صفحات در مکان ها و پروژه های مختلف بسیار کارآمد باشد . همچنین قابلیت فرم پذیری صفحات کورین باعث شده است که در پروژه هایی قوس دار ،متریال کورین بسیار مورده استفاده قرار گیرد .
1592042337 3 copyدر صورتی که سنگ کورین خراشیده یا شکسته شوند ، در اغلب موارد می توان به سرعت توسط یک شرکت معتبر تعمیرات انجام شود . سینک های ترک خورده نیز می توانند جایگزین شوند . و در صورت ایجان خط و خش و یا مات شدن صفحه میتوان با یک پولیش ، سنگ کورین را مانند روز اول تغییر داد . بازار در حال ظهور برای سنگ کورین در محیط تجاری و صنعتی است ، در حالیکه ویژگی های غیر متخلخل آن ، همراه با دوام ، قابلیت بازتولید و شکل پذیری آن، انتخاب بسیاری از طراحان و معماران است.

قیمت سنگ روی کابینت

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد قیمت کورین به لینک زیر مراجعه نمایید :قیمت کورین
قیمت کورین به طور معمول بر اساس دانه بندی آن مشخص میگردد . به طور کلی هر چه دانه بندی کورین افزایش یابد قیمت سنگ کورین نیز افزایش میابد . ابعاد ورق کورین به طور معمول بین 366*76 سانتی متر است و ضحامت سنگ کورین 12 میل میباشد . کورین های موجود در ایران برند کورین سامسونگ ، کورین الجی ، کورین هنستون برای برند های کره ای و کورین های ایرانی نیز چندین برند موجود میباشد . قیمت تقریبی کورین از متری 700.000 تومان میباشد . برای مشاهده رنگ های کورین به لینک زیر مراجعه نمایید: رنگ های کورین

2- کوارتز

ماده اصلی تشکیل دهنده صفحات کوارتز سیلیس میباشد(93%-96%).سیلیس جز سخت ترین و مقاوم ترین مواد طبیعی است  که درجه سختی آن 7 است (درجه سختی الماس 9 است) . سیلیس به صورت پودر میکرونیزه دانه بندی های ریز و نوعی رزین مخصوص طی فرآیند تولید تبدیل به سنگی یکپارچه می گردد. از اینرو , ویژگی سیلیس به صفجه منتقل شده و باعث میشود سنگ کوارتز مقاومت بالایی در برابر  سائیدگی و ضربه  داشته باشد . قیمت تقریبی از 1.100.000 تومان شروع میشود .

قیمت سنگ روی کابینت

در سنگ کوارتز قیمت سنگ روی کابینت به علت فاقد بودن هر گونه خلل و فرج  , هیچ گونه رشد باکتری و میکروب را نخواهیم داشت بدین دلیل،صفحات کوارتز را آنتی باکتریال می نامند .

وزن کم و مقاومت بالای کوارتز از دیگر مزایای سنگ مهندسی کوارتز است. در صورت استفاده از ذرات شیشه , آئینه , سنگ های زینتی و صدف در سنگ کوارتز می توان زیبایی و جذابیت خاصی به آنها داد و به سادگی در مکان های مختلف با طراحی های خاص از سنگ کوارتز استفاده نمود .

 

جهت مشاهده رنگ های کوارتز و قیمت سنگ کوارتز به لینک زیر مراجعه نمایید:

رنگ های کوارتز                قیمت کوارتز

3 – سنگ طبیعی

سنگ طبیعی به دلیل دارا بودن ساختار سنگ طبیعی و مقاوت بودن در برابر حرارت و مواد شیمیایی به عنوان متریالی با کیفیت بالا و ظاهری چشمگیر و لوکس در آشپزخانه به عنوان میز , صفحه روی کابینت زمینی و جزیره استفاده می شود . از جمله سنگ هایی طبیعی که در آشپزخانه بیشترین طرفدار را دارند می توان به سنگ مرمریت و گرانیت اشاره کرد .

قیمت سنگ روی کابینت

سنگ گرانیت از ماگما تشکیل شده است که ترکیبات اصلی آن کوارتز می باشد . در اصل از کوارتز(۳۵٪)، فلدسپار(۴۵٪) و پتاسیم ساخته شده‌است . ظاهری از بلورهای سنگین و ریزدانه با رگه‌های معدنی را به نمایش می‌گذارد

سنک گرانیت تراکم بالایی دارد و بعد از جلا دادن ظاهر چشم گیری پیدا می کند که همین عامل باعث پیدا کردن شطرفدار هایی در طراحی داخلی آشپزخانه به عنوان صفحه روی کابینت و صفحه روی میز و یا دیواره ی آشپزخانه شده است . قیمت تقریبی سنگ طبیعی از متری 300.000 تومان شروع میشود .

قیمت سنگ روی کابینت

بهترین کوارتز دکتون

4- دکتون

دکتون تکنولوژی ذرات انجماد منحصر به فرد را به کار می گیرد که یکی از تکنولوژی های پیشرفته است که نشان دهنده یک نسخه شتاب دهنده تغییرات دگرگونی است که سنگ های طبیعی در طی چندین سال تحت فشار زیاد و فشار قرار می گیرند . بدین جهت سنگ دکتون به یک صفحه بسیار مقاوم تبدیل میشود . تکنولوژی ذرات متشکل از روشهای  نوآورانه از صنایع پیشرفته فن آوری است . این تکامل یک جهش تکنولوژیکی و صنعتی است که قادر به تولید فرایند جدید ، یک ماده انقلابی و یک محصول پیشرو مانند دکتون است . میکروسکوپ الکترونی به ما اجازه می دهد تا به طور کامل از تخلخل صفر مواد ، نتیجه انسداد و فرایند فوق العاده تراکم ، به سمت تولید دکتون DEKTON استفاده کنیم . قیمت تقریبی دکتون از متری 1.600.000 تومان شروع میشود .

5-مارمونایت

سنگ مارمونایت ترکیبی از کورین و کوارتز است .به دین صورت که در لایه خارجی  .سنگ مارمونایت دارای مقاومت در برابر خط و خش را دارا میباشد یکی از مواردی که سنگ مارمونایت بسیار مورد استقبال قرار گرفته است وجود طرح های رگه دار مانند سنگ طبیعی میباشد ازویژگی های سنگ مارمونایت فینیش های نرم و برجسته این سطوح است که حس سنگ طبیعی را ایجاد میکند . همچمین قیمت بسیار مناسب تر نسبت به طرح ها رگه دار بزرگ در سنگ های کوارتز و دکتون است .سختی بالایی که نسبت به سنگ کورین دارا میباشند به خصوص در رنگ های تیره ، نسب به کورین بسیار مناسب تر است . مارمونایت تقریبا از متری 1.300.000 تومان شروع میشود .

1592043598 calacatta combo

6- SPL

SPL صفحات رویه کابینتی هستند که مقاومت بسیار بالا در برابر خط و خش دارند ، بسیار سبک هستند ، و علاوه دارای طرح های مدرن نیز صفحات بتنی و رگه دار دکتون هستند . جهت مشاهده تمامی رنگ های به لینک روبرو مراجعه نمایید : رنگ SPL

×