قیمت سنگ روی کابینت

قیمت سنگ روی کابینت

قیمت سنگ روی کابینت


قیمت سنگ روی کابینت

قیمت سنگ روی کابینت مشکی

 

برای اطلاع از قیمت سنگ روی کابینت اولین چیزی که باید در نظر گرفت انتخاب متریال مناسب با توجه به قیمت بهترین گزینه رو انتخاب نمود.

یکی از متریال های مناسب برای قیمت سنگ روی کابینت کورین است که خود دارای مزایا و معایب خاص خودش میباشد که میتوانید درقسمت مقالات اطلاعات کامل را در مورد این سنگ روی کابینت به دست اورید
قیمت سنگ روی کابینت کورین بر اساس دانه بندی روی سنگ کورین و کارخانه تولید شده سنگ روی کابینت کورین متقاوت است ،که هر چه دانه بندی سنگ روی کابینت بزرگ تر باشد و یا کریستالی باشد، قیمت نیز افزایش میابد .

1- کورین

قیمت سنگ روی کابینت کورین

کورین نام اولین برند صفحات سالید سرفیس به نام DOPUNT میباشد ، در واقع نام اصلی صفحه کورین ، سالید سرفیس است که شامل ترکیبی از آلومینای تری هیدرات (ATH)، رزین های اکریلیک ، اپوکسی و پلی استر و رنگدانه ها است . سنگ مصنوعی کورین صفحات صد در صد اکریلیکی هستند که شامل مشخصه های متعددی میباشند از جمله مهمترین آنها طیف وسیعی از رنگ کورین میباشد که میتواند در اجرای این صفحات در مکان ها و پروژه های مختلف بسیار کارآمد باشد . همچنین قابلیت فرم پذیری صفحات کورین باعث شده است که در پروژه هایی قوس دار ،متریال کورین بسیار مورده استفاده قرار گیرد .

در صورتی که سنگ کورین خراشیده یا شکسته شوند ، در اغلب موارد می توان به سرعت توسط یک شرکت معتبر تعمیرات انجام شود . سینک های ترک خورده نیز می توانند جایگزین شوند . و در صورت ایجان خط و خش و یا مات شدن صفحه میتوان با یک پولیش ، سنگ کورین را مانند روز اول تغییر داد . بازار در حال ظهور برای سنگ کورین در محیط تجاری و صنعتی است ، در حالیکه ویژگی های غیر متخلخل آن ، همراه با دوام ، قابلیت بازتولید و شکل پذیری آن، انتخاب بسیاری از طراحان و معماران است.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد قیمت کورین به لینک زیر مراجعه نمایید :قیمت کورین

قیمت سنگ روی کابینت کورین به طور معمول بر اساس دانه بندی آن مشخص میگردد . به طور کلی هر چه دانه بندی کورین افزایش یابد قیمت سنگ کورین نیز افزایش میابد . ابعاد ورق کورین به طور معمول بین 366*76 سانتی متر است و ضحامت سنگ کورین 12 میل میباشد . کورین های موجود در ایران برند کورین سامسونگ ، کورین الجی ، کورین هنستون برای برند های کره ای و کورین های ایرانی نیز چندین برند موجود میباشد . قیمت تقریبی کورین از متری 3.800.000 تومان میباشد . برای مشاهده رنگ های کورین به لینک زیر مراجعه نمایید: رنگ های کورین

در قیمت سنگ کابینت کورین این نکته را باید در نظر گرفت که هر چه دانه بندی سنگ روی کابینت کورین افزایش میابد و یا دانه بندی آن به صورت شیشه ای باشد ، قیمت سنگ کورین نیز افزایش میباید .

2- کوارتز

قیمت سنگ روی کابینت کوارتز

ماده اصلی تشکیل دهنده صفحات کوارتز سیلیس میباشد(93%-96%).سیلیس جز سخت ترین و مقاوم ترین مواد طبیعی است که درجه سختی آن 7 است (درجه سختی الماس 9 است) . سیلیس به صورت پودر میکرونیزه دانه بندی های ریز و نوعی رزین مخصوص طی فرآیند تولید تبدیل به سنگی یکپارچه می گردد. از اینرو , ویژگی سیلیس به صفجه منتقل شده و باعث میشود سنگ کوارتز مقاومت بالایی در برابر سائیدگی و ضربه داشته باشد . قیمت سنگ روی کابینت کوارتز از 3.000.000 تومان شروع میشود .

در سنگ کوارتز  به علت فاقد بودن هر گونه خلل و فرج , هیچ گونه رشد باکتری و میکروب را نخواهیم داشت بدین دلیل،صفحات کوارتز را آنتی باکتریال می نامند .

وزن کم و مقاومت بالای کوارتز از دیگر مزایای سنگ مهندسی کوارتز است. در صورت استفاده از ذرات شیشه , آئینه , سنگ های زینتی و صدف در سنگ کوارتز می توان زیبایی و جذابیت خاصی به آنها داد و به سادگی در مکان های مختلف با طراحی های خاص از سنگ کوارتز استفاده نمود .

قیمت سنگ روی کابینت کوارتز بر اساس طرح روی سنگ کوارتز ، کارخانه تولیدی سنگ کوارتز و ضحامت سنگ کوارتز متفاوت میباشد .

قیمت سنگ روی کابینت کوارتز از متری 3.900.000 تومان شروع میشود و تا نهایتا 8.500.000 در کوارتز های ایرانی میباشد .

جهت مشاهده رنگ های کوارتز به لینک زیر مراجعه نمایید:

رنگ های کوارتز

 

3 – سنگ طبیعی

قیمت سنگ روی کابینت سنگ طبیعی

سنگ طبیعی به دلیل دارا بودن ساختار سنگ طبیعی و مقاوت بودن در برابر حرارت و مواد شیمیایی به عنوان متریالی با کیفیت بالا و ظاهری چشمگیر و لوکس در آشپزخانه به عنوان میز , صفحه روی کابینت زمینی و جزیره استفاده می شود . از جمله سنگ هایی طبیعی که در آشپزخانه بیشترین طرفدار را دارند می توان به سنگ مرمریت و گرانیت اشاره کرد .

سنگ گرانیت از ماگما تشکیل شده است که ترکیبات اصلی آن کوارتز می باشد . در اصل از کوارتز(۳۵٪)، فلدسپار(۴۵٪) و پتاسیم ساخته شده‌است . ظاهری از بلورهای سنگین و ریزدانه با رگه‌های معدنی را به نمایش می‌گذارد.

شما می توانید جهت استعلام قیمت سنگ آشپزخانه با مجموعه ما در ارتباط باشید.

سنگ گرانیت تراکم بالایی دارد و بعد از جلا دادن ظاهر چشم گیری پیدا می کند که همین عامل باعث پیدا کردن شطرفدار هایی در طراحی داخلی آشپزخانه به عنوان صفحه روی کابینت و صفحه روی میز و یا دیواره ی آشپزخانه شده است . قیمت سنگ روی کابینت سنگ طبیعی، از متری 4.000.000 تومان شروع میشود .

صفحه کابینت پرسلان
بهترین کوارتز دکتون

4- دکتون

قیمت سنگ روی کابینت دکتون

دکتون تکنولوژی ذرات انجماد منحصر به فرد را به کار می گیرد که یکی از تکنولوژی های پیشرفته است که نشان دهنده یک نسخه شتاب دهنده تغییرات دگرگونی است که سنگ های طبیعی در طی چندین سال تحت فشار زیاد و فشار قرار می گیرند . بدین جهت سنگ دکتون به یک صفحه بسیار مقاوم تبدیل میشود . تکنولوژی ذرات متشکل از روشهای نوآورانه از صنایع پیشرفته فن آوری است . این تکامل یک جهش تکنولوژیکی و صنعتی است که قادر به تولید فرایند جدید ، یک ماده انقلابی و یک محصول پیشرو مانند دکتون است . میکروسکوپ الکترونی به ما اجازه می دهد تا به طور کامل از تخلخل صفر مواد ، نتیجه انسداد و فرایند فوق العاده تراکم ، به سمت تولید دکتون DEKTON استفاده کنیم .

قیمت سنگ روی کابینت دکتون از متری 7.600.000 تومان شروع میشود و نهایتا تا 18.000.000 تومان ادامه دارد .

5-مارمونایت

قیمت سنگ روی کابینت مارمونایت

قیمت سنگ روی کابینت سنگ مارمونایت ترکیبی از کورین و کوارتز است .به دین صورت که در لایه خارجی، سنگ مارمونایت دارای مقاومت در برابر خط و خش را دارا میباشد یکی از مواردی که سنگ مارمونایت بسیار مورد استقبال قرار گرفته است وجود طرح های رگه دار مانند سنگ طبیعی میباشد ازویژگی های سنگ مارمونایت فینیش های نرم و برجسته این سطوح است که حس سنگ طبیعی را ایجاد میکند . همچمین قیمت سنگ روی کابینت بسیار مناسب تر نسبت به طرح ها رگه دار بزرگ در سنگ های کوارتز و دکتون است .سختی بالایی که نسبت به سنگ کورین دارا میباشند به خصوص در رنگ های تیره ، نسبت به کورین بسیار مناسب تر است .

قیمت سنگ روی کابینت مارمونایت تقریبا از متری 4.800.000 تومان شروع میشود .

6- SPL

قیمت سنگ روی کابینت spl

SPL صفحات رویه کابینتی هستند که مقاومت بسیار بالا در برابر خط و خش دارند ، بسیار سبک هستند ، و علاوه دارای طرح های مدرن نیز صفحات بتنی و رگه دار دکتون هستند . جهت مشاهده تمامی رنگ های به لینک روبرو مراجعه نمایید : رنگ SPL  

7-پرسلان

قیمت سنگ روی کابینت پرسلان

پرسلان امروزه یکی از متریال های متداول جهت استفاده برای سنگ کابینت است . مقاومت بالای سنگ پرسلان در برابر خط و خش باعث شده است که این متریال کاملا آنتی باکتریال و ضد خش باشد . در پرسلان های درجه یک مخصوص کانتر تاپس ، جذب صفر آب نیز یکی دیگر از مزایا این صفحات است .

از دیگر مزایا سنگ کابینت پرسلان وجود طرح های مدرن رگه دار و خاص است که باعث میشود در بسیاری از طراحی مدرن قابل استفاده باشد .

علاوه بر این سایز بزرگ اسلب های پرسلان باعث میشود در بسیاری از پروژه ها بدون درز اجرا شود . پرسلان های مخصوص کانترتاپس 12 میل بوده و مغذی این صفحات کالر بادی است که باعث میشود در قسمت اجرای و لبه های کار بسیار تمیز اجرا شود .

قیمت سنگ روی کابینت پرسلان از متری 2.900.000 تومان شروع میشود و نهایتا تا 9.800.000 تومان ادامه میباشد . باید دقت داشته باشید که تمامی صفحات پرسلان اجرا شده در کورین سازه از متریال درجه 1 میباشد .

قیمت سنگ روی کابینت پرسلان

قیمت سنگ روی کابینت پرسلان

جمع بندی قیمت سنگ روی کابینت :

در انتهای جمع بندی کلی در مورد قیمت سنگ رویه کابینت متریال های مختلف خواهیم داشت . باید این موضوع را در نظر بگیرید که علاوه بر قیمت ، کیفیت سنگ روی کابینت نیز بسیار مهم است .

متریال هایی نظیر مرمریت با وجود اینکه از قیمت های مناسب و طرح های متنوعی برخوردار است اما به دلیل جذب آب ، دچار لک و خوردگی میشوند و علاوه بر این به راحتی دچار خط و خش میشوند که باعث میشود در این محل ها میکروب و باکتری نفوذ پیدا کند .

 

قیمت سنگ روی کابینت کورین از متری 2.800.000 تومان شروع میشود و نهایتا تا 9.200.000 تومان ادامه دارد .

قیمت سنگ روی کابینت کورارتز از متری 2.900.000 تومان شروع میشود و نهایتا تا 8.800.000 تومان ادامه دارد .
قیمت سنگ روی کابینت پرسلان از متری 2.200.000 تومان شروع میشود و نهایتا تا 7.200.000 تومان ادامه دارد .

×