قیمت سنگ کوارتز (جدید آپدیت فروردین ماه)

قیمت سنگ کوارتز (جدید آپدیت فروردین ماه)

قیمت کوارتز توتم اصفهان


قیمت سنگ کوارتز (جدید آپدیت فروردین ماه)

 

فروش قیمت سنگ کوارتز (جدید آپدیت فروردین ماه) :

 در این مقاله به کلیه موارد در مورد قیمت سنگ کوارتز ، اختلاف قیمت سنگ کوارتز و برند های موجود سنگ کوارتز ایرانی و خارجی ، مزایا و معایب سنگ کوارتز ، اختلاف سنگ کورین و کوارتز ، نحوه محاسبه قیمت سنگ کوارتز میپردازیم .
 قبمت سنگ کوارتز(جدید آپدیت فروردین ماه ):  باید این نکته را در نظر بگیریم قیمت سنگ کوارتز بر اساس کارخانه تولید شده ، ابعاد سنگ ، ضخامت صفحه کوارتز ، طرح سنگ کوارتز و رنگ آن متفاوت است .
  در حال حاضر کوارتز های موجود در بازار ایران به برند زیر تقسیم میشوند:
سنگ کوارتز ایرانی : سنگ کوارتز فلات سنگ ، کوارتز کاینداستون (ایرانی) ، کوارتز سنگ آسیا ، کوارتز آذرین پارس یا برد استون
سنگ کوارتز خارجی : سنگ کوارتز سایلستون اسپانیا ، سنگ کوارتز سامسونگ (رادیانز) ، سنگ کوارتز هنستون کره
قبمت سنگ کوارتز(جدید آپدیت فروردین ماه ):
قیمت سنگ کوارتز ایرانی از متری 3.650.000 تومان تا تقریبا متری 14.650.000 تومان میباشد . قیمت سنگ کوارتز اسپانیایی سایلستون از متری 7.790.000 تومان تا متری 15.900.000 تومان است .
قیمت سنگ کوارتز (جدید آپدیت فروردین ماه)
 قیمت سنگ کوارتز ایرانی بر اساس برند های مختلف کمی با هم اختلاف دارند . به طور تقریبی قیمت سنگ کوارتز توتم فلات سنگ از بقیه برند های موجود گران تر است و همچنین هر چه سنگ کوارتز رگه دار تر باشد قیمت سنگ کوارتز (جدید آپدیت فروردین ماه) نیز افزایش میبابد .
ورق خام کوارتز
 قبمت سنگ کوارتز(جدید آپدیت فروردین ماه ):
قیمت سنگ کوارتز ایرانی و خارجی :
 قبمت سنگ کوارتز(جدید آپدیت فروردین ماه ):  یکی از سنگ های پرفروش کوارتز ایرانی کد 6106 توتم کوارتز فلات سنگ و مشکی رگه دار کوارتز است که در عکس بالا قرار داده شده است . از دیگر مواردی که قطعا تعجب شما را در مورد کوارتز بر می انگیزد نبود بسیاری از محدودیت های رایج در محصولات ساختمانی است.
قیمت سنگ کوارتز (جدید آپدیت فروردین ماه)
چرا که این سنگ کوارتز , محصولی تمام سفارشی است که بنابر علایق , نحوه طراحی و نوع کاربری که شما از محصول انتظار دارید توسط پیشرفته ترین خطوط مکانیزه و مشاوره متخصصین با تجربه تولید می گردد .
قیمت سنگ کوارتز (جدید آپدیت فروردین ماه)

برای مشاهده رنگ های سنگ کوارتز به لینک زیر مراجعه نمایید: رنگ های کوارتز

کوارتز
 قبمت سنگ کوارتز(جدید آپدیت فروردین ماه ):  صفحه کابینت کوارتز به دلیل ضد خش بودن متریال بسیار مناسبی برای رویه کابینت آشپزخانه میباشد . از این رو این صفحات آنتی باکتریال هستند و برای مکان بهداشتی مانند رستوان ها،آزمایشگاه و بیمارستان ها بسیار مفید است
قبمت سنگ کوارتز(جدید آپدیت فروردین ماه ):  قیمت سنگ کوارتز کابینت به طور تقریبی از متری 700 تومان تا متری 2.500.000 تومان است که بر اساس فاکتورهای  بالا ،قیمت سنگ کوارتز متفاوت است
قبمت سنگ کوارتز(جدید آپدیت فروردین ماه ):  صفحه کوارتز سطوحی ضد باکتری می باشند . بدین معنا که کوارتز نفوذ ناپذیر بوده و فاقد هر گونه خلل و فرج جهت ورود و رشد باکتری می باشند. از اینرو سنگ کوارتز در کلیه محیط هایی که اهمیت عدم وجود میکروب احساس می گردد. چون هتل ها , سالن های غذاخوری , آشپزخانه ها , سرویس های بهداشتی و مراکز تجاری پر تردد توصیه می شود.
قبمت سنگ کوارتز(جدید آپدیت فروردین ماه ):  از دیگر مواردی که قطعا تعجب شما را در مورد کوارتز بر می انگیزد نبود بسیاری از محدودیت های رایج در محصولات ساختمانی است.
 قبمت سنگ کوارتز(جدید آپدیت فروردین ماه ):  چرا که این سنگ کوارتز , محصولی تمام سفارشی است که بنابر علایق , نحوه طراحی و نوع کاربری که شما از محصول انتظار دارید توسط پیشرفته ترین خطوط مکانیزه و مشاوره متخصصین با تجربه تولید می گردد.
 قبمت سنگ کوارتز(جدید آپدیت فروردین ماه ):
قیمت سنگ کوارتز (جدید آپدیت فروردین ماه)
مزایا سنگ کوارتز :-مقاوم در برابر نفوذ لکه ، باکتری ، قارچ و رطوبت سنگ کوارتز
-تنوع رنگ و زیبایی ظاهری سنگ کوارتز
-ثبات رنگ سنگ کوارتز
-دوام بسیار بالا- مقاوم در برابر ترک خوردگی و شکستن سنگ کوارتز
-ضد خط و خش سنگ کوارتز
-عمر مفید طولانی بدون نیاز به پولیش مجدد سنگ کوارتز
-عدم جرم گیری و نظافت آسان سنگ کوارتز
-تنوع رنگ و زیبایی ظاهری سنگ کوارتز
-مقاومت در برابر آتش سوزی سنگ کوارتزمعایب سنگ کوارتز :-وجود درز در محل اتصالکاربرد صفحات کوارتز :
قبمت سنگ کوارتز(جدید آپدیت فروردین ماه ):
-صفحات کابینت آشپزخانه
-روشویی هتل ها
-مبلمان اداری
-سرویس بهداشتی و حمام
-میزهای آزمایشگاهی
سختی کوارتز:
قبمت سنگ کوارتز(جدید آپدیت فروردین ماه ):  کانترتاپ آشپزخانه در حقیقت میزکار خانم های خانه است از اینرو مقاومت به خراش از جمله مهم ترین مواردی است که می بایست در طراحی یک آشپزخانه مدرن مد نظر قرار گیرد.شما به سادگی می توانید از چاقو جهت برش بر روی این صفحه کابینت کوارتز استفاده نمائید.
 قبمت سنگ کوارتز(جدید آپدیت فروردین ماه ):  وجود 93% کوارتز در صفحات ساخت ما منجر به این گشته است که کوارتز نسبت به خراش مقاومت بالایی از خود نشان دهند.از لحاظ کیفیتی سنگ های کوارتز تفاوتی ندارند و اختلاق قیمت سنگ کوارتز بیشتر بر اساس طرح سنگ و ضخامت سنگ کوارتز میباشد .
در آزمایشات انجام شده اخیر شرکت برتون ایتالیا روی سنگ مهندسی کوارتز در رقابت با محصولات مشابه نشان داده شده است که کوارتز فاقد ترکیبات ارگانیک و فرار سمی  که عواملی بسیار مضر جهت تعادل زیست محیطی هستند می باشد.
 قبمت سنگ کوارتز(جدید آپدیت فروردین ماه ):  صفحه کوارتز سطوحی ضد باکتری می باشند.بدین معنا که کوارتز نفوذ ناپذیر بوده و فاقد هر گونه خلل و فرج جهت ورود و رشد باکتری می باشند. از اینرو سنگ کوارتز در کلیه محیط هایی که اهمیت عدم وجود میکروب احساس می گردد. چون هتل ها , سالن های غذاخوری , آشپزخانه ها , سرویس های بهداشتی و مراکز تجاری پر تردد توصیه می شود.
قیمت ورق خام سنگ کوارتز آذرین پارس به صورت زیر میباشد:
توتم اصفهان قیمت سنگ کوارتز (جدید آپدیت فروردین ماه)
لیست قیمت سنگ کوارتز آذرین پارس
سایلستون قیمت سنگ کوارتز (جدید آپدیت فروردین ماه)
بهترین صفحه کابینت
در این مقاله در مورد قیمت سنگ کوارتز ، مزایا و معایب سنگ کوارتز ، قیمت کوارتز ایرانی مورد بررسی قرار دادیم .

×