قیمت سینک کورین

قیمت سینک کورین

قیمت سینک کورین


قیمت سینک کورین

قیمت سینک های  کورین بر اساس نوع سنگ کورین،برند سینک کورین،سایز سینک کورین و طرح صفحه کورین متفاوت میباشد  سینک های کورین از جهت تعداد لگن به دو دسته تقسیم میشوند:

سینک کورین تک لگنه
سینک کورین دو لگنه
سینی سینک کورین
سینک کورین توکار ، سینک کورین روکار
محاسن سینک کورین :
ضد آب بودن سینک کورین
آنتی باکتریال بودن سینک کورین
مقاومت بالا در برابر خط و خش
قیمت نسبتا مناسب

معایب سینک کورین یکپارچه کورین:

به حرارت بسیار زیاد حساس هستند.
تحمل فشار بیش از اندازه را نداشته و باعث شکستگی این صفحات می شود.

دسته بندی قیمت سینک کورین بر اساس فاکتور های مختلفی صورت میگیرد از جمله میتوان به  نوع سنگ کورین،برند سینک کورین،سایز سینک کورین و طرح صفحه کورین نام برد . سینک های کورین از جهت تعداد لگن به دو دسته تقسیم میشوند:

سینک کورین تک لگنه
سینک کورین دو لگنه
علاوه بر این سینک کورین به صورت زیر کار و یا توکار قابل اجرا میباشد .فاکتور دیگر در تعیین قیمت سینک کورین سینی سینک کورین است

سینک کورین یا استیل
سینک کورین
سینک کورین
سینک کورین
شیار سینک کورین
سینک کورین
سینک کورین
سینک کورین
سینک کورین

سینک کورین چیست ؟

از لحاظ زیبایی و یکپارچگی مورد استفاده قرار میگیرد سینک کورین در مقایسه با بعضی از سینک های استیل قیمت بالاتری دارند از محاسن سینک کورین ظاهر یکپارچه ی ان با صفحه کابینت اشپزخانه و تنوع رنگی ان نام برد همچین سنگ کورین (در واقع سنگ مصنوعی) به خاطر دارا بودن قابلیت هایی نظیر ضد باکتری و قارچ بودن بیشتری نسبت به سینک های استیل در میان متقاضیان دارد البته بعد از مدت زمانی سینک کورین نیز خط و خش می گیرد و املاح اب داخل ان نفوذ می کند و نمای اولیه خود را ندارد . سینک های کورین برای مکان هایی که مورد استفاده زیاد قرار نگیرند بسیار مناسب هستند ولی برای مکان های عمومی زیاد توصیه نمی شود . سینک کورین به دلیل ظاهر یکپارچه و زیبا و لوکس بسیار مورد توجه طراحان برای طراحی سرویس بهداشتی ، سرویس های بهداشتی عمومی و اشپزخانه ها قرار گرفته است از این رو سینک کورین میتواند ظاهری کاملا یکپارچه با صفحه کانتر را ایجاد کند

علاوه بر این میتوان برای سینک کورین سینی از جنش خود کورین نیز تولید نمود که زیبایی آن را چندین برابر میکند

در هنگام خرید مشتریان زیادی بر سر انتخاب بین سینک کورین و یا سینک استیل میمانند ، باید این مورد را در نظر گرفت که هر دو این سینک ها بسیار کاربردی بوده و هر کدام با توجه به نوع استفاده ، قیمت و سبک آشپزخانه متفاوت میباشد . در زیر چند نکته در مورد سینک استیل و کورین قرار داده شده است :

سینک کورین یا استیل

سینک شیبدار کورین

قیمت سینک کورین

در اصل هر کدام دارای فواید و معایب خود را دارند و بسته به استفاده و تقاضا یکی از این دو انتخاب می شود .
عوامل و فاکتور های مهم در انتخاب یک سینک عبارتند از سبک طراحی محیط‌، کاربرد سینک، قیمت سینک،شستشوی سینک و دوام سینک بعد از گذر زمان و زمان استفاده ‌.
سینک های استیل
سینک های استیل نسبت به سینک های کورین ارزان ترند ولی می شود گفت ضعف بزرگ سینک استیل ظاهر ان هست که نمای یکپارچه با سنگ روی صفحه اشپزخانه شما نمی دهد البته سینک های استیل در برابر خط و خش مقاوم نیستند و خیلی زود درخشش خود را از دست می دهند. علاوه بر این محدودیت در تنوع رنگ در سینک های استیل یکی از عوال ضعف این سینک ها میباشد

سینک کورین یکپارچه

قیمت سینک کورین

سینک های کورین

سینک های کورین نسبت به سینک های استیل گران تر هستند از مزایای بزرگ سینک های کورین میشود به ظاهر یکپارچه ی ان با صفحه روی کابینت اشپزخانه و تنوع رنگی ان اشاره کرد علاوه بر این سینک کورین قابلیت ترمیم دارد و بعد از استفاده میتوان با ساب مانند روز اول این سینک ها تغییر داد . همچین سنگ کورین(در واقع سنگ مصنوعی) به خاطر دارا بودن قابلیت هایی مانند ضد باکتری و قارچ بودن اخیرا محبوبیت بیشتری نسبت به سینک های استیل در میان متقاضیان دارد البته بعد از مدت زمانی سینک کورین نیز خط و خش می گیرد و املاح اب داخل ان نفوذ می کند و نمای اولیه خود را ندارد. سینک های کورین برای مکان هایی که مورد استفاده زیاد قرار نگیرند بسیار مناسب هستند ولی برای مکان های عمومی زیاد توصیه نمی شود.

×