قیمت کاسه روشویی کورین

قیمت کاسه روشویی کورین

قیمت کاسه روشویی کورین


قیمت کاسه روشویی کورین

 

 

قیمت کاسه های روشویی کورین ، بر اساس طرح کاسه کورین و ابعاد کاسه کورین متفاوت است . کاسه روشویی کورین به دلیل یکپارچگی در اجرا با صفحه روشویی کورین از لحاظ کیفیت در اجرا و زیبایی بسیار مورد استقبال قرار گرفته است اما باید در نگهداری کاسه روشویی کورین موارد لازم را دقت نمود .

قیمت روشویی کورین سامسونگ
قیمت روشویی کورین لوته
قیمت کاسه روشویی کورین ال جی
قیمت کاسه روشویی کورین هنکس
ابعاد کاسه روشویی کورین از طول تقریبا از 258 میلیمتر شروع میشود جهت دریافت کاتالوگ کاسه روشویی کورین و قیمت کاسه های روشویی کورین به شماره واتس اپ 09106768691 پیام دهید همچنین میتوان از کاسه روشویی کورین در روشویی های عمومی و سرویس بهداشتی های مکان های اداری و تجاری نیز استفاده نمود .
همچنین کاسه روشویی کورین به دو صورت رو سنگی و زیر سنگی قابل اجرا میباشد . علاوه بر این کاسه روشویی کورین شیبدار نیز بسیار مورد توجه و استقبال قرار گرفته است که در محیط ها اداری کاسه و صفحه از جنس یکدیگر اجرا میشود .

کاسه روشویی کورین و قیمت کاسه های روشویی کورین بر اساس برند کورین ، طرح سنگ کورین ، نوع کاسه روشویی کورین که به صورت کاسه روشویی کورین زیر سنگی ، کاسه روشویی کورین رو سنگی و کاسه روشویی کورین شیبدار ، ابعاد کاسه روشویی کورین متفاوت میباشد .

قیمت کاسه روشویی کورین تقریبا از 3.400.000 تومان شروع میشود که بر اساس سایز و طرح افزایش میابد . همانطور که گفته شد از محاسن کاسه روشویی کورین ، وزن کم کاسه روشویی کورین ، تنوع طرح و رنگ ، نبود درز بین صفحه و کاسه روشویی کورین و یا به اصطلاع یکپارچه بودن کاسه روشویی کورین و قابلیت ترمیم کاسه روشویی کورین نام برد .
کاسه روشویی کورین به چند صورت کاسه روشویی کورین بیضی ، کاسه روشویی کورین گرد و کاسه روشویی کورین مستطیل در بازار وجود دارد علاوه بر عمق کاسه روشویی کورین نیز بر اساس طرح های کاسه روشویی کورین متفاوت است . کاسه روشویی کورین اگر دارای دانه های ریز باشد از لحاظ نگهداری نسبت به کاسه روشویی کورین که بدون دانه و یا سالید راحت تر است .
محل درز کاسه روشویی کورین با چسب مخصوص کورین و صاب و پولیش به صورت یکپارچه با صفحه روشویی کورین قابل اجرا است .
قیمت کاسه روشویی کورین بر اساس ابعاد کاسه روشویی متفاوت است هر جه ابعاد کاسه روشویی کورین بزرگتر باشد ،قیمت کاسه روشویی کورین نیز بالاتر میرود و باتوجه به طرح انتخابی کورین قیمت کاسه روشویی کورین نیز متفاوت میشود و هرچه دانه بندی کورین بزرگتر شود قیمت کاسه روشویی کورین نیز افزایش میابد .
در سفارش های تعداد بالا میتوان بر اساس سایز انتخابی کاسه روشویی کورین ، ابعاد دلخواه تولید نمود .
قیمت کاسه های روشویی کورین بر اساس رنگ صفحه کورین نیز متفاوت است . قیمت کاسه روشویی کورین
قیمت کاسه روشویی کورین اورانوس ، قیمت کاسه روشویی کورین ایرانی ، قیمت کاسه روشویی کورین تیسان ، قیمت کاسه روشویی کورین کره ای ، قیمت کاسه روشویی کورین سوپر استون ، کاسه روشویی کورین سامسونگ
از رنگ پر فروش کاسه روشویی کورین میتوان کورین سفید ، کورین کرم دانه ریز ، کورین نسکافه ای دانه ریز  و کورین طوسی دانه ریز نام برد .
 کاسه روشویی کورین دارای دو نوع محتلف رو کار و تو کار (زیر سنگی) میباشد
روشویی کورین میتواند برای روشویی های شخصی و یا عمومی مورد استفاده قرار گیرد که هر کدام بر اساس نیاز های خاصه پروژه دارای الزامات متفاوتی میباشند
در حال حاضر کاسه روشویی کورین در برند های کورین ایرانی نیز قابل تولید می باشد .
جهت اطلاع دقیق از موجودی کاسه روشویی کورین لطفا با شماره 88511514 تماس حاصل فرمایید

 

روشویی یکپارچه

 انواع قیمت کاسه روشویی کورین

کاسه روشویی کورین یکی از انواع محصولات کورین است که برای استفاده در آشپزخانه‌ها و سرویس‌های بهداشتی طراحی شده است. این کاسه‌ها از مواد مصنوعی کورین تولید می‌شوند که از مخلوطی از کوارتز و رزین‌های مصنوعی ساخته می‌شوند. آن‌ها دارای ویژگی‌ها و مزایای زیر هستند:

مقاومت بالا: کاسه‌های روشویی کورین دارای مقاومت بالا در برابر خط و خش، حرارت، لکه و رطوبت هستند.

ظاهر زیبا و متنوع: این کاسه‌ها در انواع طرح‌ها و رنگ‌ها در دسترس هستند که به راحتی می‌توانند با هر نوع آشپزخانه یا سرویس بهداشتی متناسب شوند.

سطح یکپارچه و ضدباکتریال: کاسه‌های روشویی کورین دارای سطح یکپارچه با سطح کوارتز هستند که امکان گرفتگی و نفوذ آب به داخل سطح را کاهش می‌دهند و از رشد باکتری‌ها جلوگیری می‌کنند.

آسانی در نگهداری و تمیزکاری: سطح صاف و غیرمتخلخل کاسه‌های روشویی کورین باعث می‌شود که تمیزکاری آن‌ها بسیار آسان باشد و با یک پارچه مرطوب به راحتی تمیز شوند.

مقاومت در برابر فشار و ضربه: به دلیل مواد مصنوعی مقاومی که از آن ساخته شده‌اند، کاسه‌های روشویی کورین دارای مقاومت بالا در برابر فشار و ضربه هستند.

همچنین، بسته به نوع استفاده و نیازهای شما، ممکن است کاسه‌های روشویی کورین به صورت زیردستی یا دو زیردستی، با حوضچه یکپارچه و یا با حوضچه جداگانه عرضه شوند.

×