قیمت کورین ال جی (آپدیت آذر ماه)

لیست قیمت کورین سامسونگ

لیست قیمت کورین سامسونگ


قیمت کورین ال جی (آپدیت آذر ماه )

 

لیست قیمت کورین ال جی از متری 1.000.000 تا متری 2.8000.000 بر اساس دانه بندی متفاوت میباشد . هر چه دانه بندی این صفحات بزرگ تر باشد و دانه های شیشه ای بزرگ تری داشته باشد ، قیمت کورین ال جی نیز افزایش میابد ، دسته بندی قیمت کورین ال جی بر اساس دانه بندی به صورت دانه ریز و ساده و دانه متوسط که گروه G,P,S نامیده میشود ، دانه درشت و شیشه ای گروه M,T میباشد   و از لحاظ کیفیت تمامی گروه ها دارای کیفیت یکسان میباشند .
لیست قیمت کورین ال جی ورق خام از صفحه ای 2.700.000 تا 6.500.000 که صفحه 366*76 سانتی متر با ضخامت 12 میلیمتر میباشد .
کمترین قیمت کورین ال جی از 1.000.000 تومان شروع میشود . که بر اساس متر طول ، یک متر طول در عرض 60 سانتی متر ، پیشانی 5 الی 6 سانت و قرنیز 2-3 سانت میباشد .
جهت مشاهده نمونه رنگ های کورین الجی به لینک زیر مراجعه نمایید :
رنگ کورین الجی
جهت مشاهده نمونه رنگ های کورین سامسونگ به لینک زیر مراجعه نمایید :
لیست قیمت کورین ال جی (آپدیت آذر ماه)
لیست قیمت کورین ال جی (آپدیت آذر ماه)  به طور کلی هر چه دانه بندی کورین ال جی افزایش یابد قیمت سنگ کورین نیز افزایش میابد . ابعاد ورق کورین ال جی به طور معمول بین 366*76 سانتی متر است و ضحامت سنگ کورین 12 میل میباشد . کورین های موجود در ایران برند کورین سامسونگ ، کورین الجی ، کورین هنستون برای برند های کره ای و کورین های ایرانی نیز چندین برند موجود میباشد .
لطفا جهت دریافت اطلاع بیشتر در مورد موجودی و قیمت با شماره 88511514-021  تماس حاصل فرمایید .
دسته بندی کورین ال جی که بر اساس قیمت کورین ال جی نیز افزایش پیدا میکند ؛ به طور کلی هر چه دانه های روی صفحه کورین درشت تر باشند ، قیمت کورین ال جی نیز افزایش پیدا میکند

لیست قیمت کورین ال جی (آپدیت آذر ماه)  کورین نام اولین برند صفحات سالید سرفیس به نام DOPUNT میباشد ، در واقع نام اصلی صفحه کورین ، سالید سرفیس است که شامل ترکیبی از آلومینای تری هیدرات (ATH)، رزین های اکریلیک ، اپوکسی و پلی استر و رنگدانه ها است . سنگ مصنوعی کورین صفحات صد در صد اکریلیکی هستند که شامل مشخصه های متعددی میباشند از جمله مهمترین آنها طیف وسیعی از رنگ کورین میباشد که میتواند در اجرای این صفحات در مکان ها و پروژه های مختلف بسیار کارآمد باشد . همچنین قابلیت فرم پذیری صفحات کورین باعث شده است که در پروژه هایی قوس دار ،متریال کورین بسیار مورده استفاده قرار گیرد .

لیست قیمت کورین ال جی (آپدیت آذر ماه)

در صورتی که سنگ کورین ال جی خراشیده یا شکسته شوند ، در اغلب موارد می توان به سرعت توسط یک شرکت معتبر تعمیرات انجام شود . سینک های ترک خورده نیز می توانند جایگزین شوند . و در صورت ایجان خط و خش و یا مات شدن صفحه میتوان با یک پولیش ، سنگ کورین را مانند روز اول تغییر داد . بازار در حال ظهور برای سنگ کورین در محیط تجاری و صنعتی است ، در حالیکه ویژگی های غیر متخلخل آن ، همراه با دوام ، قابلیت بازتولید و شکل پذیری آن، انتخاب بسیاری از طراحان و معماران است.

از سنگ کورین ال جی استفاده زیادی در بیمارستان ها میشود نظیر روشویی کورین ، زیرا خواص بدون درز آن ، باعث میشود در درزها باکتری و میکروب نفوذ نکند و در محیط ها بهداشتی این امر بسیار مهم است .

لیست قیمت کورین ال جی (آپدیت آذر ماه)

 

سنگ کورین با مخلوط کردن رزین اکریلیک، اپوکسی یا پلی استر با پرکننده بوکسیت پودر و رنگدانه ها تولید می شود و تا 60 درجه سانتیگراد و یا بیشتر گرم می شود. سپس مواد خرد شده در ورق ها یا اشکال برش داده می شوند . علاوه بر ظاهر صفحات کورین ویژگی های کاربردی ، صفحات کورین نیز بسیار مورد توجه قرار گرفته , دوام بالای صفحه کورین، خاصیت ضد لک ،ضد آب بودن و شستشوی آسان و تعمیرات فوری همه از ویژگی های صفحه کورین به شمار می رود .

لیست قیمت کورین ال جی (آپدیت آذر ماه)  یا همان سالید سرفیس دارای سطحی خنثی و بدون خلل و فرج و درز می باشد بنابراین ذرات ریز میکروسکوپی و باکتری در سطح صفحه کورین رشد نمی کند.

لیست قیمت کورین ال جی (آپدیت آذر ماه)

این ویژگی ها باعث شده که سنگ کورین از جمله محدود محصولاتی باشد که مورد تایید برای استفاده در صنایع غذایی و امور بهداشتی و بیمارستانی هستند.

مزایای کورین:

لیست قیمت کورین ال جی (آپدیت آذر ماه)

یکپارچگی و بدون درز بودن در کلیه محلهای اتصال همراه با رنگهای متفاوت-

مقاوت در برابر ضربه و حرارت بالا

ضد لک-ضد آب -ضد زنگ و ضد جرم و آنتی باکتریال-

قابلیت ترمیم و تعمیر دائمی-

مقاوم در برابر اسیدهای آزمایشگاهی-

قابلیت طراحی و فرم پذیزی-

قابلیت بریده شدن.خم دادن.سوراخ کاری و … –

صفحه کورین در مکان های متعددی از جمله آشپزخانه،روشویی،مکان های اداری و تجاری،بیمارستان و آزمایشگاه ها استفاده میشوند.

لیست قیمت کورین ال جی (آپدیت آذر ماه)

معایب کورین ال جی :

نداشتن مقاومت بالا در برار خط و خش

به مرور زمان مات میشوند که این امر با پولیش برطرف میشود

کاربرد سنگ کورین ال جی :
آشپزخانه

×