قیمت کورین ایرانی (آپدیت خرداد ماه)

قیمت کورین ایرانی (آپدیت خرداد ماه)

قیمت کورین ایرانی (آپدیت خرداد ماه)


قیمت کورین ایرانی

قیمت کورین ایرانی بر اساس متریال های مختلفی دسته بندی میشود . کورین ایرانی نیز مانند کورین کره ای و یا کورین دوپند امریکا از اکریلیک تولید میشود ، ابعاد کورین ایرانی 366*76 و یا 300*76 و یا 300*90 میباشد ، ضخامت کورین ایرانی 12 میل و یا 2 سانت میباشد . قیمت کورین ایرانی بر اساس دانه بندی آن دسته بندی میشود هر چه دانه های روی صفحه کورین بزرگتر باشند و یا طرح روی صفحه بیشتر شبیه سنگ باشد قیمت کورین نیز بالاتر میرود . کورین ایرانی ضد آب و ضد لک بوده و در مقابل خط و خش تا مقدار زیادی مقاوم میباشد .

اورانوس ، کورین ایرانی سوپراستون ، کورین ایرانی تکسانیت ، کورین ایرانی آتیستون ، کورین ایرانی فابریون ، کورین ایرانی می سی و کورین ایرانی نیکا از جمله کورین های ایرانی میباشند که قیمت آنها تقریبا از 1.100.000 تومان شروع شده و بر اساس دانه بندی متفاوت میباشند . ولی باید بدانید که کیفیت هر کدام از این برند های ایرانی متفاوت میباشد و برای انتخاب با توجه به کاربرد و رنگ مورد نظر باید بهترین انتخاب صورت پذیرد . قیمت ورق کورین ایرانی نیز از 2.700.000 تومان شروع میشود .
جهت دریافت اطلاعات در مورد قیمت کورین سامسونگ و ال جی به لینک روبرو مراجعه نمایید : قیمت کورین ال جی و سامسونگ
این نکته را باید در نظر بگیریم که قیمت کورین ایرانی بر اساس کارخانه تولیدی نیز متفاوت میباشد و مجموعه کورین سازه تنها با تولید کنندگان با کیفیت خوب کورین کار خواهند کرد و هیچ گاه کیفیت رو فدا قیمت نکرده ، این را باید بدانیم متاسفانه بعضی از سودجویان کورین ایرانی و یا چینی را به نام کورین کره ای اجرا میکنند که در نهایت به علت تفاوت کیفیت این اختلاف خود را بعد از چند مدت نشان خواهد داد . علاوه بر این سعی داریم با توجه به افزایش شدید قیمت ها ، با کورین های ایرانی مرغوب کار کرده و برای بهتر شدن نتیجه کار از چسب های کره ای برای اجرای کورین ایرانی استفاده کنیم .

جهت کسب اطلاعات بیشتر به جدول زیر مراجعه فرمایید.

h120d294a56cc4ba990f7831df57e0d74w

کد سنگگروه سنگقیمت متر طول
ساده و دانه ریز کورین ایرانیsolid & sanded1.100.000
دانه متوسط کورین ایرانیaspenaspen
دانه متوسط اکلیلی ریز ایرانیmetallic & pebble1.300.000
دانه اکلیلی درشت کورین ایرانیquarry1.400.000
دانه درشت شیشه ای کورین ایرانیtempest1.500.000

قیمت کورین ایرانی به طور تقریبی از 1.100.000 تومان تا نهایت 1.900.000 تومان میباشد .
علاوه بر این شما میتوانید روشویی و یا سینک کورین از جنس خود صفحه کورین ایرانی و کاملا یکپارچه باشد که این موضوع محاسن و معایب خود را خواهد داشت . از لحاظ رنگ بندی کورین ایرانی تقریبا مانند کورین لوته (سامسونگ سابق) به همراه تتوع مضاعف تری میباشد.
جهت اطلاع دقیق از کورین ایرانی و موجودی رنگ ها با شماره 88511514 تماس حاصل فرمایید.

 

بر این اساس قیمت کورین ایرانی بر مبتای متریال های زیر متفاوت است:

قیمت کورین ایرانی:

1-برند کارخانه تولید شده کورین ایرانی
2-رنگ کورین ایرانی
3-ابعاد صفحه کورین ایرانی
4-کیفیت کورین ایرانی
5-دانه بندی کورین ایرانی

قیمت کورین ایرانی نیز مانند کورین سامسونگ بر اساس دانه بندی افزایش پیدا میکند. هر چه  متریال کورین ایرانی مناسب تر باشد ،کورین از نظر استحکام ،زیبایی  و براقیت بهتر است. کورین ایرانی را کارخانه های متفاوتی تولید میکنند که متاسفانه بعضی از این کارخانه های تولیدی از نظر کیفیت با سمپل های تولیدی بسیار متفاوت است .نمونه رنگ های کورین ایرانی به صورت تقریبی مانند کورین لوته یا همان کورین سامسونگ سابق بوده است.

برای اطلاع دقیق از قیمت کورین ایرانی با شماره 88511514 تماس حاصل فرمایید

قیمت کورین ایرانی 

قیمت کورین ایرانی

×