میز و کانتر پذیرش

میز پذیرش

میز پذیرش


میز و کانتر پذیرش

کورین سازه مجری طرح های اختصاصی میز و کانتر پذیرش ، از صفر تا صد پروژه های میز و کانتر پذیرش بعد از مرحله طراحی میز و کانتر پذیرش ، مهم ترین بخش تهیه نقشه شاپ میز و کانتر پذیرش است که در ابتدا نقشه زیر سازی میز و کانتر پذیرش که با شاسی پروفیل آهنی اجرا میشود و سپس تهیه نقشه کانتر رویه میز و کانتر پذیرش ، و زیر سازی ام دی اف میز و کانتر پذیرش است . یکی از موارد خیلی مهم در اجرای میز و کانتر پذیرش ، زیر سازی و شاسی کشی میز و کانتر پدیرش است که تمامی اصول اجرایی توسط تیم کورین سازه بررسی میگردد و این تجربه به دلیل داشتن پروژه های قوی در اجرای میز و کانتر پذیرش در سراسر کشور است . تهیه نقشه شاپ در میز و کانتر های خاص پذیرش جز مهم ترین و پایه ترین قسمت ها در اجرای کانتر بیمارستان است .
اجرای میز و کانتر پذیرش با متریال های مختلفی نظیر کورین ، کوارتز ، پرسلان و سنگ طبیعی قابل اجراست . بین تمامی این متریال ها ، کورین جز بهترین متریال جهت اجرای میز و کانتر پذیرش است .علت انتخاب کورین برای اجرای میز و کانتر پذیرش ، یکپارچگی و بدون درز بودن کورین در تمامی متراژ های میز و کانتر پذیرش ، قوس پذیری کورین در طراحی خاص جهت میز و کانتر پذیرش و قابلیت تعمیر پذیری میز و کانتر پذیرش کورین ، از بالاترین فاکتور ها در انتخاب صفحه کورین جهت اجرای میز و کانتر پذیرش است .

میز پذیرش
میز پذیرش

تهیه نقشه شاپ میز و کانتر پذیرش :

بعد از تهیه نقشه شاپ پروفیل آهنی ، نوبت به تهیه نقشه برای زیر سازی ام دی اف های میز و  کانتر پذیرش و سپس صفحات تاپس میز و کانتر پذیرش است . که تمامی این موارد باید با دقت تمام بررسی و تهیه شود زیرا کوچکترین اشتباه تهیه  ، در زمان اجرا اشتباه های بزرگی را به وجود خواهد اورد .

ساخت میز و کانتر پذیرش :

بعد از تهیه نقشه شاپ ، اولین بخش شروع کار ، ساخت پروفیل آهنی میز و کانتر پذیرش است پس از نوبت به ساخت کانترتاپس صفحه میز و  کانتر پذیرش و سپس ساخت ام دی اف های زیر ساخت میز و کانتر پذیرش است .

 انتخاب متریال مناسب میز و کانتر پذیرش :

در تمام مراحل ساخت ، متریال انتخاب شده از مهم ترین فاکتور ها در اجرا میز و کانتر پذیرش است . کورین به دلیل ضد آب بودن ، قابلیت ترمیم پذیری ، قوس پذیری با دستگاه ترموفرمینگ و یکپارچه بودن از بهترین متریال در ساخت کانتر ها خاص پذیرش است که تمامی این موارد توسط تیم فنی کورین سازه به حضور کارفرما خواهد رسید .
از دیگر محاسن کورین جهت اجرای کانتر پذیرش ، وجود رنگ های خاض و رنگی با توجه به طراحی انجام شده کانتر پذیرش است که نیاز اکثر طراحان را براورده خواهد نمود .

میز پذیرش

میز و کانتز پذیرش کورین به دلیل ویژگی های خاص کورین نظیر یکپارچه بودن در محل اتصالات ، قابلیت قوس پذیری با دستگاه ترموفرمینگ جز بهترین متریال ها برای میزهای رسپشن یا پذیرش است . میز میز پذیرش رسپشن کورین دارای تنوع زیادی در طرح و رنگ بوده و هیچ متریالی تا به امروز قابلیت قوس پذیری و فرم پذیری در حد کورین را داره نبوده . ابعاد میز پذیریش یا رسپشن به طور استاندار به ازای هر فرد 80 سانت بوده و ارتفاع استاندارد بین 85 تا 100 بسته به ارتفاع و مدل صندلی میز پذیرش کورین دارد . عمق میز پذیرش رسپشن کورین  نیز به طور استاندارد 50 سانت بوده
علاوه بر این از ویژگی های منحصر به فرد میز پذیرش رسپشن کورین قابلیت تعمیر و ترمیم پذیری کورین میباشد که در هیچ صفحه ی دیگری یافت نمیشود . در زیر چند نمونه از میزمیز پذیرش رسپشن کورین و کوارتز را مشاهده خواهید نمود .
میز پذیرش رسپشن کوارتز از جمله قابلیت ها بسیار مهمی که دارد مقاومت بسیار بالا در برابر خط و خش است از اینرو در مکان های پر رفت و امد بسیار مناسب است . از جمله مزایا مهم دیگر میز پذیرش رسپشن کوارتز وجود طرح های بسیار زیبا رگه دار در این صفحات است .
جهت دریافت نمونه رنگ کورین و رنگ کوارتز به لینک های درج شده مراجعه نمایید .

در زیر چند نمونه جهت ایده میز و کانتر پذیرش را ملاحظه خواهید نمود .

×