نمایندگی سنگ کوارتز

قیمت سنگ کوارتز کابینت

قیمت سنگ کوارتز کابینت


نمایندگی سنگ کوارتز توتم فلات سنگ

نمایندگی سنگ کوارتز توتم فلات سنگ
کورین سازه به عنوان نمایندگی سنگ کوارتز توتم فلات سنگ اصفهان ، در زمینه فروش ورق کوارتز توتم به صورت خام و اجرایی در تهران ، دارای موجودی های اکثر کدهای توتم فلات سنگ میباشد .
به دلیل اینکه 93% درصد از سنگ کوارتز توتم فلات سنگ را سیلیس تشکیل داده است و و دارای درجه سختی 7 میباشد ، این سنگ در برابر خط و خش مقاوم است و بدلیل نبودن خش ، هیچ میکروبی روی این صفحات وجود نخواهد داشت . از دیگر مشخصه­ های سنگ مهندسی کوارتز توتم ذرات شیشه ، آیینه ، سنگ­های تزینتی درتولید سنگ­های مهندسی کوارتز ایرانی توتم کوارتز می­ توان زیبایی و جذابیت خاصی به آنها داد .
نمایندگی سنگ کوارتز توتم فلات سنگنمایندگی سنگ کوارتز
نمایندگی کوارتز توتم فلات سنگ
نمایندگی توتم فلات سنگ
نمایندگی سنگ کوارتز توتم
ابعاد سنگ کوارتز توتم 300*140 سانتیمتر با ضخامت 12 میلیمتر میباشد
سمپل سنگ کوارتز توتم فلات سنگ
توتم اصفهان 2 1
صفحه کابینت کوارتز
صفحه کابینت کوارتز
صفحه کابینت کوارتز
شرکت کورین سازه به عنوان نماینده سنگ کوارتز توتم فلات سنگ اولین تولید کننده سنگ کوارتز در اصفهان ، طی آزمایشات انجام شده فاقد هر گونه ماده سمی بوده .
اطلاعات فنی در مورد سنگ کوارتز توتم فلات سنگ
93% سنگ کوارتز توتم فلات سنگ را سیلیس تشکیل داده است، سیلیس یکی از سخت ترین  مواد طبیعی است که درجه سختی آن 7 می ­باشد (درجه سختی الماس MOHS) 9)).که باعث میشود  این سنگ در برابر خراش، سائیدگی مقاومت بالایی داشته باشد . از دیگر ویژگی های سنگ کوارتز توتم فلات ستگ می­توان به وزن کم و مقاومت بالای آن اشاره نمود .
مراقبت و نگهداری سنگ توتم کوارتز
از مزایای نگهداری سنگ توتم کوارتز  مراقبت آسان این صفحات است .  بنابراین با کمی مراقبت ازسطوح سنگ توتم کوارتر بعد از سال ها مثل روز اول به نظر میرسد و در اغلب موارد استفاده از یک پارچه مرطوب برای تمیز کردن آن کافی است .
نگهداری سنگ توتم کوارتز
سنگ توتم کوارتز مقاومت بالایی در برابر خراش ، لکه و گرما دارد . از وارد آوردن فشار بیش از حد به سنگ خودداری کنید.  لکه های  خانگی نظیر قهوه، آبلیمو، روغن زیتون، سرکه، لوازم آرایش و دیگر مواد  مشکلی برای این صفحات بوجود نمیاورد ، فقط از مواد شیمیایی خیلی قوی اجتناب کنید. در ضمن اگر یک چوب کبریت روشن روی سطح کانترتاپ افتاد نگران نشوید چون به سطح آسیبی نمی رساند ، اما هنگام قرار دادن وسایل داغ بر روی کانترتاپ برای جلوگیری از شوک حرارتی از سه پایهاستفاده کنید.
تمیز کردن لکه های معمولی سنگ توتم کوارتز
در اکثر موارد استفاده از آب و صابون و شوینده های ملایم برای حفظ درخشش سطح کافی است. در صورت لزوم پاک کننده های معمول غیرساینده را روی اسفنج یا پارچه مرطوب ریخته و سطح را با آن تمیز نموده و سپس کاملا با آب بشویید.

چند نمونه از سنگ های پرفروش توتم کوارتز

کوارتز توتم 6106

کوارتز توتم 6808

کوارتز توتم 6909

کوارتز توتم 2209

کوارتز توتم 1203

کوارتز توتم 4219

کوارتز توتم 5600

کوارتز توتم 6300

کوارتز توتم 2203

کوارتز توتم 9910

کوارتز توتم 6225

کوارتز توتم 9107

ورق خام کوارتز

×