توتم کوارتز

قیمت کوارتز توتم فلات سنگ

قیمت کوارتز توتم فلات سنگ


سنگ توتم کوارتز

شرکت کورین سازه مفختر به کسب نمایندگی فروش و اجرای نمایندگی کوارتز سایلستون ، نمایندگی کوارتز اذرین پارس ، سنگ کوارتز فلات نمایندگی کوارتز توتم ،  نمایندگی کوارتز نمایندگی سنگ کوارتز کورین سازه میباشد . برای انتخاب سنگ کوارتز باید نکاتی از قبیل قیمت سنگ ، کیفیت صفحه و رنگ مناسب با توجه به آشپزخانه در نظر گرفته شود . خوشبختانه کیفیت کوارتز تولیدی کشور عزیزمان ایران قابل قبول بوده و میتوان گفت قابل مقایسه با کوارتز های وارداتی میباشد و صد البته از لحاظ قیمت ، نسب به کوارتز های اسپانیایی نظیر سایلستون ، مقرون به صرفه تر میباشد .
هر چه ضخامت صفحه کابینت کوارتز بالاتر باشد ،قیمت سنگ کوارتز کابینت  بالاتر است . جهت اطلاعات بیشتر در مورد سنگ کوارتز به بخش کوارتز چیست مراجعه فرمایید .
در مورد طرح سنگ کوارتز نیز،باید این نکته را در نظر داشت هر چه طرح سنگ کوارتز بیشتر به سنگ طبیعی و گرانیتی تزدیک تر باشد و ساختار تولیدی سنگ سخت تر باشد ،قیمت سنگ کوارتز کابینت بالاتر خواهد بود
ابعاد سنگ کوارتز به طور کلی 300*120،  300*140  ،  320*168  سانتی متر میباشد . ضخامت صفحات کابینت کوارتز هم 12 میل و 2 سانت است که هر چه ضخانت صفحه بیشتر باشد،قیمت سنگ کوارتز کابینت بالاتر است
1554554284 8765097584313e981dd72d93b4f221b7

سنگ کوارتز

در این مقاله سنگ کوارتز ، مزایا و معایب سنگ کوارتز ، قیمت سنگ کوارتز و سنگ های کوارتز موجود در ایران بررسی می شود . در انتخاب کورین ، کوارتز و سنگ طبیعی سوال هایی برای شما پیش می اید که هر کس طبق نیاز خود و مزایا و معایب سنگ ها یکی از این متریال ها را انتخاب می کنید . جهت مشاهده قیمت سنگ کوارتز به لینک زیر مراجعه نمایید قیمت سنگ کوارتز

کابینت کوارتز
توتم کوارتز چیست ؟
93% درصد سنگ توتم کوارتز را سیلیس تشکیل داده اند.این ماده یکی از سخت ترین و مقاوم ترین مواد طبیعی به شمار می اید که درجه سختی آن 7 میباشد . بنابر این سنگ  در برابر خراش سائیدگی و ضربه مقاومت بالایی دارد.به دلیل عدم وجود خلل و فرج در محصول , امکان رشد و تکثیر باکتری و میکروب حتی در مکان های مرطوب وجود ندارد بنا براین صفحات کوارتز را آنتی باکتریال می نامند.از این رو کوارتز در مکان هایی مانند  هتل ها , سالن های غذاخوری , آشپزخانه ها , سرویس های بهداشتی و مراکز تجاری پر تردد توصیه می شود .
1554554372 e88218741d5ba970254ac6c5cbbd46d9
ویژگی های صفحات توتم کوارتز :
1- تنوع رنگ و زیبایی ظاهری
2- ثبات رنگ
3-دوام بسیار بالا
4- مقاوم در برابر ترک خوردگی و شکستن
5-مقاوم در برابر نفوذ لکه ، باکتری ، قارچ و رطوبت
6-ضد خط و خش
7-عمر مفید طولانی بدون نیاز به پولیش مجدد
8-عدم جرم گیری و نظافت آسان
9-تنوع رنگ و زیبایی ظاهری
10-مقاومت در برابر آتش سوزی
موارد مورد استفاده توتم کوارتز :
سنگ توتم کوارتز در تمامی صفحات کابینت آشپزخانه ، به دلیل مقاومت بالا در برابر خط و خش و آنتی باکتریال بودن  قابل استفاده است .
توتم کوارتز به دلیل آنتی باکتریال بودن در مکان های بهداشتی نظیر سرویس های بهداشتی عمومی و سرویس های بهداشتی مسکونی از جمله بهترین متریال ها میباشد .
سنگ توتم کوارتز در میزهای رستوران نیز به دلیل عرض بالای این صفحات که تا 150 سانتیمتر میباشد و علاوه بر این به دلیل اینکه کوارتز جذب آب صفر دارد و مقاومت بالایی در برابر خط و خش دارد از بهترین متریال جهت میزهای رستورانی است .
سنگ کوارتز توتم در کانتر لابی و میز های رسپشن ، میزهای بیمارستانی و کانتر پرستاری به دلیل مقاومت بالا در برابر خط و خش و عدم مات شدن صفحه قابل استفاده است علاوه بر این به علت وجود طرحهای رگه دار این صفحات بسیار مورد استفاده قرار میگیرد .
معایب سنگ توتم کوارتز :
1-مشخص شدن محل درز در قسمت اتصالات صفحات

×