همه چیز در مورد سنگ کوارتز ایرانی

صفحات کابینت

صفحات کابینت


همه چیز در مورد سنگ کوارتز ایرانی

 

در این مقاله سعی بر این داریم کلیه اطلاعات همه چیز در مورد سنگ کوارتز ایرانی ، قیمت سنگ کوارتز ایرانی ، رنگ های سنگ کوارتز ایرانی را در اختیار شما دوستان عزیز قرار دهیم .
همه چیز در مورد سنگ کوارتز ایرانی : با توجه به کیفیت بالای سنگ های کوارتز ایرانی و افزایش قیمت در کوارتز های خارجی نظیر کره و اسپانیایی سایلستون و رادیانز  ، سنگ کوارتز ایرانی بسیار مورد استقبال قرار گرفته است . تنوع سنگ کوارتز ایرانی با رنگ های مختلف زیاد است و شما میتوانید انتخاب های زیادی جهت رنگ و طرح داشته باشید .
سنگ کوارتز ایرانی ار لحاظ کیفیت دارای کیفیت قابل قبولی میباشد و شما میتوانید با توجه به پایین تر بودن قیمت ، در هزینه های خود صرفه جویی کنید . همه چیز در مورد سنگ کوارتز ایرانی  موجود در ایران که دارای کیفیت خوبی میباشند ، سنگ کوارتز توتم فلات سنگ ، پرشین کوارتز ، کوارتز آذرین پارس ، کوارتز کایند استون میباشد  که هر یک شامل طیف وسیعی از رنگ ها میباشد .
همه چیز در مورد سنگ کوارتز ایرانی از کوارتز سیلیس تشکیل شده است (93%-96%) . سیلیس جز سخت ترین و مقاوم ترین مواد طبیعی است  که درجه سختی آن 7 است (درجه سختی الماس 9 است) .
 سیلیس به صورت پودر میکرونیزه دانه بندی های ریز و نوعی رزین مخصوص طی فرآیند تولید تبدیل به سنگی یکپارچه می گردد. از اینرو , ویژگی سیلیس به صفجه منتقل شده و باعث میشود سنگ کوارتز ایرانی مقاومت بالایی در برابر  سائیدگی و ضربه  داشته باشد .
در سنگ کوارتز ایرانی به علت فاقد بودن هر گونه خلل و فرج  , هیچ گونه رشد باکتری را نخواهیم داشت به همین علت ، همه چیز در مورد سنگ کوارتز ایرانی را آنتی باکتریال می نامند . وزن کم و مقاومت بالای کوارتز ایرانی از دیگر مزایای سنگ مهندسی کوارتز است.
در صورت استفاده از ذرات شیشه , آئینه , سنگ های زینتی و صدف در سنگ کوارتز می توان زیبایی خاصی به آنها داد و به سادگی در مکان های مختلف با طراحی های خاص از سنگ کوارتز استفاده نمود .
جهت مشاهده نمونه رنگ های کوارتز ایرانی به قسمت رنگ کوارتز توتم مراجعه نمایید .
سنگ رگه دار کوارتز

کوارتز توتم 6106

مزایا و معایب کورین و کوارتز

کوارتز توتم 6909

همه چیز در مورد سنگ کوارتز ایرانی:
ابعاد سنگ کوارتز ایرانی 300*140 ، 320*155 ، 300*150 و با ضخامت 2 سانت و 12 میل هستند . که هر چه ضخامت و ابعاد صفحه بیشتر باشد قیمت سنگ کوارتز ایرانی نیز افزایش میابد .

کد سنگ

گروه سنگ

قیمت متر طول

کوارتز ایرانی درجه 1

دانه ریز و دانه درشت

1.400.000 – 900.000

کوارتز ایرانی درجه 1

رگه دار

1.400.000 – 1.200.000

کوارتز اسپانیایی سایلستون گروه اول

سری پراجکت

1.900.000 – 1.400.000

کوارتز اسپانیایی سایلتسون

سری پریمیوم ، لاکچری ، اترنال

2.000.000 – 2.900.00

کوارتز کره ای سامسونگ

دانه ریز و دانه درشت

1.300.000 – 2.200.000

  •  جهت دریافت قیمت کوارتز ، تفاوت کورین و کوارتز و رنگ کوارتز به لینک زیر مراجعه نمایید  :
همه چیز در مورد سنگ کوارتز ایرانی : کانترتاپ سنگ کوارتز ایرانی آشپزخانه در حقیقت میزکار خانم های خانه است به همین دلیل مقاومت به خراش از جمله مهم ترین مواردی می باشد که در طراحی یک آشپزخانه مدرن مد نظر قرار می گیرد.
شما به سادگی می توانید از چاقو جهت برش بر روی این سطوح استفاده نمائید.وجود 93% کوارتز در صفحات ساخت منجر به این امر شده است که این صفحات نسبت به خراش مقاومت بالایی از خود نشان دهند .
با توجه به توضیحات بالا سنگ کوارتز ایرانی احتیاج به نگهداری ندارد ، صفحات کوارتز مهندسی شده ، ضدخش، ضد اسید و گرما هستند . با توجه به اینکه سطح این صفحات کابینت بدون خلل و فرج است ، می‌توانید آنها را ضد باکتری هم بدانید .
تنوع رنگی کوارتز بسیار بالا است و نکته‌ی جالب دیگر اینکه شما می توانید مواد غذایی را مستقیما روی صفحات کوارتز خرد کنید و نگران لک شدن یا خش افتادن این صفحه نباشید .

کاربرد همه چیز در مورد سنگ کوارتز ایرانی :
-صفحات کابینت آشپزخانه
-روشویی هتل ها
-مبلمان اداری
-سرویس بهداشتی و حمام
-میزهای آزمایشگاهی

سختی همه چیز در مورد سنگ کوارتز ایرانی :
کانترتاپ آشپزخانه در حقیقت میزکار خانم های خانه است از اینرو مقاومت به خراش از جمله مهم ترین مواردی است که می بایست در طراحی یک آشپزخانه مدرن مد نظر قرار گیرد.

شما به سادگی می توانید از چاقو جهت برش بر روی این صفحه کابینت کوارتز استفاده نمائید.وجود 93% کوارتز در صفحات ساخت ما منجر به این گشته است که کوارتز نسبت به خراش مقاومت بالایی از خود نشان دهند.
همه چیز در مورد سنگ کوارتز ایرانی :از لحاظ کیفیتی سنگ کوارتز ایرانی تفاوتی ندارند و اختلاق قیمت سنگ کوارتز بیشتر بر اساس طرح سنگ و ضخامت سنگ کوارتز میباشد .

در آزمایشات انجام شده اخیر شرکت برتون ایتالیا روی سنگ مهندسی کوارتز در رقابت با محصولات مشابه نشان داده شده است که کوارتز فاقد ترکیبات ارگانیک و فرار سمی  که عواملی بسیار مضر جهت تعادل زیست محیطی هستند می باشد .

1- تنوع رنگ و زیبایی ظاهری کوارتز

2- ثبات رنگ کوارتز
3-دوام بسیار بالا کوارتز
4- مقاوم در برابر ترک خوردگی و شکستن کوارتز
5-مقاوم در برابر نفوذ لکه ، باکتری ، قارچ و رطوبت کوارتز
6-ضد خط و خش کوارتز
7-عمر مفید طولانی بدون نیاز به پولیش مجدد کوارتز
8-عدم جرم گیری و نظافت آسان کوارتز
9-تنوع رنگ و زیبایی ظاهری کوارتز
10-مقاومت در برابر آتش سوزی کوارتز
همه چیز در مورد سنگ کوارتز ایرانی

کوارتز توتم 6808

همه چیز در مورد سنگ کوارتز ایرانی

کوارتز توتم 9914

×