ورق خام کوارتز

سنگ رویه کابینت کوارتز

سنگ رویه کابینت کوارتز


ورق خام کوارتز

ابعاد ورق خام کوارتز بر اساس کارخانه تولیدی متفاوت میباشد . به طور معمول ابعاد ورق های کوارتز 300*140 سانتی متر با ضخامت 12 میل میباشن.

در بعضی از ورق خام کوارتز با همین ابعاد ضخامت 20 میل و یا 2 سانت نیز موجود میباشند . نوع دیگری از ورق کوارتز جامبو سایز نیز موجود باشد که ابعاد آن 320*155 سانتی متر میباشد .

ورق خام کوارتز جامبو سایز مناسب جزیره با سایز های بزرگ میباشد که باعث میشود کل جزیره با عرض 150 سانت به صورت یکپارچه و بدون درز اجرا شود.

از مزایای ورق خام کوارتز، ضد خط و خش بودن ، آنتی باکتریال بودن کوارتز نام برد و از معایب آن ایجاد درز در محل اتصال صفحات میتوان برشمرد .

برند های موجود ورق کوارتز سایلستون ، رادیانز ، هنستون ، توتم فلات سنگ ، اذرین پارس و پرشین کوارتز میباشد .

 

جهت دریافت قیمت کوارتز به لینک زیر مراجعه نمایید

قیمت کوارتز           تفاوت کورین و کوارتز

 

برای مشاهده رنگ های کوارتز به لینک زیر مراجعه نمایید:

رنگ کوارتز
رنگ کوارتز

کاربرد ورق کوارتز :
-صفحات کابینت آشپزخانه
-روشویی هتل ها
-مبلمان اداری
-سرویس بهداشتی و حمام
-میزهای آزمایشگاهی

سختی کوارتز:

کانترتاپ آشپزخانه در حقیقت میزکار خانم های خانه است از اینرو مقاومت به خراش از جمله مهم ترین مواردی است که می بایست در طراحی یک آشپزخانه مدرن مد نظر قرار گیرد.شما به سادگی می توانید از چاقو جهت برش بر روی این صفحه کابینت کوارتز استفاده نمائید . وجود 93% کوارتز در صفحات ساخت ما منجر به این گشته است که وزق کوارتز نسبت به خراش مقاومت بالایی از خود نشان دهند .

ورق خام کوارتز
ورق خام کوارتز
ورق خام کوارتز

ورق کوارتز سطوحی ضد باکتری می باشند.به این معنا که کوارتز نفوذ ناپذیر بوده و فاقد هر گونه خلل و فرج جهت ورود و رشد باکتری می باشند . از اینرو سنگ کوارتز در کلیه محیط هایی که اهمیت عدم وجود میکروب احساس می گردد . چون هتل ها , سالن های غذاخوری , آشپزخانه ها , سرویس های بهداشتی و مراکز تجاری پر تردد توصیه می شود .

از دیگر مواردی که قطعا تعجب شما را در مورد کوارتز بر می انگیزد نبود بسیاری از محدودیت های رایج در محصولات ساختمانی است . چرا که این ورق کوارتز , محصولی تمام سفارشی است که بنابر علایق , نحوه طراحی و نوع کاربری که شما از محصول انتظار دارید توسط پیشرفته ترین خطوط مکانیزه و مشاوره متخصصین با تجربه تولید می گردد.

×