پرسلان کابینت اشپزخانه

پرسلان کابینت اشپزخانه

پرسلان کابینت اشپزخانه


پرسلان کابینت اشپزخانه

پرسلان کابینت آشپزخانه به دلیل وجود طرح های بسیار مدرن و خاص و همینطور مقاومت بالا در برابر خط و خش بسیار مورد استقبال قرار گرفته است . علاوه بر این پرسلان کابینت آشپزخانه به علت قیمت مناسب تر نسبت به بقیه صفحات با وجود طرح های خاص مورد توجه قرار گرفته است . یکی از بیشترین پرسلان کابینت آشپزخانه که نسل جدید سرامیک یا کاشی است محصولی است که با رنگ یکنواخت و متراکم بعد از پخت می‌باشدکه از مواد موجود در طبیعت در شرایط خاص تحت فشار و حرارت بالا تولید می‌شود .
مزایا پرسلان کابینت آشپزخانه :
1-طرح های مدرن پرسلان کابینت آشپزخانه
2-مقاومت بالا در برابر خط و خش
3-مقاومت بالا در برابر حرارت
 معایب پرسلان کابینت آشپزخانه :
1-ترد بودن صفحات پرسلان کابینت آشپزخانه
پرسلان کابینت آشپزخانه جدیدترین تکنولوژی صنعت سرامیک است که سرامیک کابینت آشپزخانه باتوجه به ابعاد تولید شده و طرح‌های بینظیر در استفاده کانترتاپ بسیار کارآمد می‌باشد . متریال پرسلان کابینت آشپزخانه از خاک رس خاصی که علاوه بر ماسه ریز دانه دارای فلدسپات می‌باشد ، استفاده می‌کنند. برای تولید این کیفیت از پزسلان کابینت آشپزخانه مواد را در کوره در دمای بالاتر از دمای پخت سرامیک حرارت می‌دهند که باعث می‌شود پرسلان و پرسلان کابینت اشپزخانه نسبت به سرامیک های تولید شده مقاومت بالاتری داشته باشد . خلل و فرج در نسل جدید  قیمت پرسلان کابینت آشپزخانه نزدیک به صفر است که باعث میشود صفحات  قیمت پرسلان کابینت آشپزخانه آنتی باکتریال باشند
پرسلان کابینت اشپزخانه
انواع  پرسلان کابینت اشپزخانه :
پرسلان کابینت اشپزخانه زیگما
پرسلان کابینت اشپزخانه مادو
پرسلان کابینت اشپزخانه پالرمو
پرسلان  کابینت اشپزخانه نوا 

سایز اسلب پرسلان کابینت اشپزخانه :

 زیگما پالرمو  نوا pma 
145*310 145*310 145*310 145*310
72.5*310 72.5*310 72.5*310 72.5*310
100*300 100*300 100*300 100*300

ویژگی‌های نسل جدید  پرسلان کابینت آشپزخانه :

ضد خش:  پرسلان کابینت آشپزخانه سطحی است که خط انداختن بر روی آن تقریبا غیر ممکن می‌باشد . به دلیل مقاومت بالا دارای طول عمر بالایی نیز می‌باشد.
مقاومت  در برابر آتش و حرارت : پرسلان کابینت آشپزخانه  مقاومت بسیار خوبی در برابر درجه حرارت بالا دارد .
ثبات رنگ: فرایند ساخت پرسلان کابینت آشپزخانه به ما این امکان را می‌دهد تا رنگدانه‌ها  مواد را کنترل کنیم و به آن قوام رنگی بهتری در تمام صفحات سرامیک ارائه دهیم.
مقاومت در برابر لک : به دلیل تخلخل تقریبا صفر، سطح پرسلان کابینت آشپزخانه در برابر لکه‌های روزمره و مواد شیمیایی بسیار مقاوم و آنتی باکتریال می‌باشد .
زیبایی:  پرسلان کابینت آشپزخانه با توجه به تنوع رنگ و امکان بوکمچ و فورمچ شدن، به فضای شما به صورت خیره کننده‌ای زیبایی می‌بخشد . همچنین دارای ثبات رنگ در مقابل نور خورشید می‌باشد.
مقاومت در برابر رطوبت :  به دلیل مقاومت بالا ، تراکم و یکنواختی و تخلخل کمتر، پرسلان کابینت آشپزخانه در برابر رطوبت مقاوم تر است . جذب آب پایین تا کمتر از یک درصد و مقاوت در برابر یخبندان و غیر قابل نفوذ بودن در قیاس با سنگ از ویژگی‌های منحصر به فرد این محصول است .
تنوع گسترده در سبک‌های پرسلان زیگما:
پرسلان زیگما دارای دو گروه Exclusive و Project که هریک در بر گیرنده انواع بافت و رنگ‌های متنوع می‌باشد و شما می‌توانید طرح مناسب خود را انتخاب نمایید.

طرح هایپرسلان  موجود:
سرامیک زیگما 

پرسلان-Aura

پرسلان-Patagonia

پرسلان-Elegance black

پرسلان-Pietra  dark

پرسلان-Panda

پرسلان-Sahar noir

پرسلان-Bleza

پرسلان-Pietra light

پرسلان-Calacatta gold

 پرسلان کابینت اشپزخانه پالرمو

پرسلان-Venize

پرسلان-Orental grey

پرسلان-Portoro

پرسلان-Calacatta oro

پرسلان-Panda

پرسلان-Bianco

پرسلان-Carvaggio black

پرسلان-Peitra grey

پرسلان

مزایا پرسلان کابینت آشپزخانه :
توضیح راجب صفحات پرسلان این است که پرسلان های محصولات با کیفیت تر  از سرامیک و کاشی ها هستند که جدیدترین تکنولوژی ساخت سرامیک ها به حساب می آیند . وجود طرح های بسیار خاص و مقاومت بالا در برابر خط و خش باعث شده است که پرسلان ها و یا همان سرامیک آشپزخانه  بسیار مورد استقبال قرار گیرند .

 

انواع سرامیک آشپزخانه :

سرامیک آشپزخانه زیگما
سرامیک آشپزخانه مادو
سرامیک آشپزخانه پالرمو
سرامیک آشپزخانه نوا
سرامیک آشپزخانه راک
سرامیک آشپزخانه pma

از محاسن سرامیک آشپزخانه موجود که این مجموعه با آن فعالیت دارد وجود اسلب با سایز های بزرگ جهت صفحات کانترتاپس آشپزخانه و بوک مچ شدن این صفحات است .

×