کابینت آشپزخانه مدرن

کابینت آشپزخانه مدرن

کابینت آشپزخانه مدرن


کابینت آشپزخانه مدرن

انواع کابینت آشپزخانه مدرن

کابینت آشپزخانه با طراحی مدرن می تواند چیزهای مختلفی برای افراد مختلف داشته باشد ، اما به طور کلی اگر سبک طراحی شما کمتر سنتی و معاصر باشد ، ممکن است از کابینت آشپزخانه مدرن در بازسازی خود استفاده کنید . طراحی مدرن در دوران جنگ جهانی اول آغاز شد و دارای سطوح مسطح ، اشکال هندسی و حداقل تزئینات میباشد . کابینت آشپزخانه مدرن با این طراحی براق ، بیشتر زاویه ای و سادگی در درها و فریم های آنها مشخص می شود .  جزایر آشپزخانه مدرن می توانند از کابینت های مدرن استفاده کنند که منعکس کننده این نگاه زاویه ای یا منحنی هستند و همچنین دارای اجزای به روز برای نگهداری وسایل آشپزی و وسایل آشپزی.

 

در حالی که کابینت های آشپزخانه سنتی معمولا از یک نوع چوب در سراسر ساخته می شوند ، کابینت آشپزخانه مدرن می توانند مواد مانند چوب ، شیشه و فلز را برای رسیدن به یک احساس منحصر به فرد ترکیب کند . رنگ یکی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد در کابینت آشپزخانه مدرن است .  صرف نظر از رنگ یا مواد مورد استفاده در طراحی مدرن ، مهمترین چیز در نظر گرفتن شکل درهای کابینت شما است . کابینت آشپزخانه مدرن دارای دربهای مسطح هستند که از جزئیات بیش از حد اجتناب می کنند . هیچ گونه ریخته گری تاج ، پانل های برجسته و یا تزئین نقاشی دیده نمی شود .
قیمت سنگ روی کابینت

سادگی یک طراحی آشپزخانه مدرن اجازه می دهد تا در آشپزخانه شما احساس راحتی بیشتری داشته باشید . بنابراین این سبک طراحی در میان افرادی که دارای تعداد زیادی پنجره در آشپزخانه خود و همچنین کسانی که دارای تعداد کمی هستند ، مورد توجه قرار گرفته است . صاحبان خانه که دارای فضاهای کوچک زاویه ای میباشند ، ممکن است کابینت آشپزخانه مدرن را ترجیح دهند زیرا آنها به کارایی بیش از تزئین نیاز دارند.

در واقع وقتی از طرح های آشپزخانه مدرن صحبت میکنیم ،  از کابینت های بدون قاب، لوازم جانبی براق و ساده، خطوط افقی قوی و کمبود تزئینات، با زیبایی طبیعی مواد درخشان ، فکر می کنیم.

 

تمامی صفحه های رویه کابینت برای کابینت آشپزخانه مدرن قابل اجرا میباشند از جمله صفحه کورین ، کوارتز ، دکتون و نئولیت .فقط باید این نکته در نظر گرفت که صفحه اجرا شده بدون هیج گونه ابزاری و کاملا ساده باید اجرا شود.

 

سنگ مهندسی کوارتز چیست؟

×