کابینت آشپزخانه کورین کلاسیک

کابینت آشپزخانه کورین کلاسیک

کابینت آشپزخانه کورین کلاسیک


کابینت آشپزخانه کورین کلاسیک

کابینت آشپزخانه

کابینت آشپزخانه کورین کلاسیک

اگر شما در حال طراحی یک آشپزخانه وکابینت آشپزخانه کورین کلاسیک، انتخاب بین سبک ها هستید ، یا فقط می خواهید یک فضای آشپزخانه چند منظوره که به شما اجازه می دهد ترکیب و  طرح های مختلفی را اجرا نماید ، کابینت آشپزخانه کلاسیک یک گزینه عالی برای شما می باشد . کابینت آشپزخانه کلاسیک ،کابینت آشپزخانه کورین کلاسیک، بوم رنگی طراحی آشپزخانه است که اجازه می دهد با سبک های دیگر به راحتی ترکیب شود .کابینت آشپزخانه همچنین به شما اجازه می دهد زیبایی شناسی و شخصیت طراحی خود را از طریق تعداد بی شماری از لوازم جانبی اضافی بیان کنید . هنگامی که صحبت از جنس کابینت کلاسیک می شوذ ، کابینت آشپزخانه کلاسیک تقریبا همیشه از چوب و یا در عصر حاضر از ممبران ساخته می شوند . به طور مشابه ، پالت رنگی برای کابینت آشپزخانه های کلاسیک به طور کلی سفید ، کرم یا بژ است ، که اجازه می دهد حداکثر انعطاف پذیری در مورد لوازم جانبی کابینت آشپزخانه داشته باشیم .

کابینت آشپزخانه کلاسیک با توجه به سلیقه های متفاوت کاملا انعطاف پذیر است . آشپزخانه کلاسیک با اضافه کردن هود های براق ، استفاده از پایه در جزیره  و لوستر میتواند به سمت سنتی تری برود .

در زیر چند نمونه از کابینت آشپزخانه کلاسیک رو خواهیم داشت:

کابینت آشپزخانه کورین کلاسیک

1. کابینت آشپزخانه سفید یا کرم . آشپزخانه های کلاسیک بی نظیر هستند . این یک سبکی است که تقریبا همه در آن احساس راحتی می کنند ، حتی برخی از مدرنیست ها

کابینت آشپزخانه کورین کلاسیک

2. جزئیات معماری ساده . استفاده از پایه در جزیره، پا و یا تکتیک به سبک مبلمان، قالب بندی تاج و سرستون،  جزئیات استفاده شده در این سبک از کابینت آشپزخانه کلاسیک میباشد

3. صفحات سیاه و سفید کانترتاپ . آشپزخانه های کلاسیک اغلب دارای صفحه سفید یا سیاه میباشند و صفحات گرانیت و کوارتز در این سبک مورد استفاده قرار میگیرد .

هنگام بازسازی یک آشپزخانه قدیمی یا نصب یک کابینت جدید، کشف محدوده اجزای کابینت آشپزخانه اولین قدم ضروری برای ایجاد یک آشپزخانه سفارشی برای منعکس کردن سبک منحصر به فرد خود خواهد بود کابینت آشپزخانه کلاسیک را می توان با انواع مختلفی از اجزای سازنده سفارشی کرد که به شما اجازه می دهد سبک های طراحی خود را بیان کنید و همزمان به نیازهای آشپزی و ذخیره سازی خود توجه کنید .

قبل از نصب کابینت آشپزخانه کلاسیک خود، نیازمند ارزیابی نیازهای عملی  و بررسی گزینه های مختلف هسنیم . شما ممکن است به تعدادی از المان های آشپزخانه مانند جعبه های لوازم جانبی و یا سینی های کارد و چنگال تمایل داشته باشید . یا ممکن است یک کشوی قفسه ادویه ساخته شده  را ترجیح داده و یا کشوی سطل زباله . هر یک از این ویژگی های سفارشی می تواند زندگی را ساده تر و سازماندهی کند . با این حال ، هر یک از این موارد دارای هزینه ی اجرایی میباشد که باید آن را در نظر گرفت.

کابینت آشپزخانه کورین کلاسیک

کابینت آشپزخانه کورین کلاسیک

×