کابینت کوارتز

کابینت کوارتز

کابینت کوارتز


کابینت کوارتز

انواع کابینت کوارتز

سیلیس ماده اصلی تشکیل دهنده کابینت کوارتز است که جز مقاوم ترین مواد طبیعی است از اینرو , ویژگی سیلیس به کابینت کوارتز منتقل شده و باعث میشود  سنگ کابینت کوارتز مقاومت بالایی در برابر خط و خش داشته باشد

به علت نبود هر گونه خلل و فرج  , هیچ گونه باکتری و میکروبی در سنگ کابینت کوارتز رشد نخواهد کرد به همین دلیل ،کابینت کوارتز را آنتی باکتریال است . وزن کم و مقاومت بالای این صفحات از مزایای  مهم سنگ کابینت کوارتز است .

سنگ کابینت کوارتز بر حلاف کورین مقاومت بالا در برابر خط و خش دارد و همچنین به مرور زمان مات نمیشود و علاوه بر این در مقایسه با سنگ گرانیت فاقد تششعات رادیواکتیو است .

سنگ کابینت کوارتز موجود در ایران شامل

کوارتز ایرانی :

  •  توتم فلات سنگ
  •  آذرین پارس
  •  برداستون
  •  کاینداستون
  •  پرشین کوارتز
  •  کوارتز پلاس
 کوارتز خارجی :
  • سایلستون اسپانیا
  •  هنستون کره
  •  ال جی کره
  •  رادیانز

جهت مشاهده رنگ های کوارتز و قیمت سنگ کوارتز به لینک زیر مراجعه نمایید:

 

رنگ های کوارتز                قیمت کوارتز

کابینت کوارتز

ابعاد  کابینت کوارتز به طور معمول به صورت 300*140 سانتی متر است و ضخامت  این صفحات 12 میلیمتر است و تعداد محدودی از این صفحات 20 میلیمتر یا 2 سانت است .
طرح های  کابینت کوارتز به صورت کوارتز دانه ریز ، کوارتز دانه آینه ای ، کوارتز رگه دار و کوارتز ابر وبادی است که جهت مشاهده نمونه رنگ های این صفحات به قسمت رنگ های محصولات مراجعه نمایید .

کابینت کوارتز سطوحی ضد باکتری می باشند.بدین معنا که کوارتز نفوذ ناپذیر بوده و فاقد هر گونه خلل و فرج جهت ورود و رشد باکتری می باشند. از اینرو این صفحات در کلیه محیط هایی که اهمیت عدم وجود میکروب احساس می گردد. چون هتل ها , سالن های غذاخوری , آشپزخانه ها , سرویس های بهداشتی و مراکز تجاری پر تردد توصیه می شود.
از دیگر مواردی که قطعا تعجب شما را در مورد این صفحات بر می انگیزد نبود بسیاری از محدودیت های رایج در محصولات ساختمانی است. چرا که این سنگ کوارتز , محصولی تمام سفارشی است که بنابر علایق , نحوه طراحی و نوع کاربری که شما از محصول انتظار دارید توسط پیشرفته ترین خطوط مکانیزه و مشاوره متخصصین با تجربه تولید می گردد.

کاربرد  کوارتز :
-صفحات کابینت آشپزخانه
-روشویی  هتل ها
-مبلمان اداری
-سرویس بهداشتی و حمام
-میزهای آزمایشگاهی

سختی کوارتز:

کانترتاپ آشپزخانه در حقیقت میزکار خانم های خانه است از اینرو مقاومت به خراش از جمله مهم ترین مواردی است که می بایست در طراحی یک آشپزخانه مدرن مد نظر قرار گیرد.شما به سادگی می توانید از چاقو جهت برش بر روی این این صفحات استفاده نمائید .

صفحه کابینت کورین یا کوارتز

مزایا و معایب کابینت کوارتز :

-مقاوم در برابر نفوذ لکه ، باکتری ، قارچ و رطوبت
-تنوع رنگ و زیبایی ظاهری
-ثبات رنگ
-دوام بسیار بالا- مقاوم در برابر ترک خوردگی و شکستن
-ضد خط و خش
-عمر مفید طولانی بدون نیاز به پولیش مجدد
-عدم جرم گیری و نظافت آسان
-تنوع رنگ و زیبایی ظاهری
-مقاومت در برابر آتش سوزی

از معایب این صفحات ترد پذیری این صفحات و عدم قابلیت قوس پذیری میتوان نام برد .

کابینت کوارتز به دلیل کیفیت بالای  در کف آسانسور ها ، روشویی های عمومی و مسکونی ، میز های رستوران قابل استفاده قرار میگیرد و به دلیل آنتی باکتریال بودن این صفحات و عدم نفود باکتری از لحاظ بهداشتی در مکان های عمومی بسیار مناسب است .
قیمت صفحه کابیت کوارتز :
قیمت کوارتز بر اساس ایتم های مختلفی دسته بندی میشود یکی از عوامل تعیین در قیمت کوارتز ، طرح روی سنگ کوارتز است به طور معمول هر چه طرح روی سنگ کوارتز دارای رگه های بیشتری باشد و رگه دار درشت تر و ادامه دار تر باشد به دلیل پیچیدگی در فرآیند تولید قیمت بالاتری دارد اما از لحاظ کیفیت تمامی صفحات در یک رنج قرار دارند .
یکی دیگر از عوامل در تعیین قیمت سنگ کوارتز کارخانه تولید صفحه کوارتز است که با توجه به کیفیت های متفاوت در تولید قیمت کواتز تعیین میگردد .

×