کوارتز ایرانی

کوارتز ایرانی

کوارتز ایرانی


کوارتز ایرانی

در بازار ایران امروزه تنوع کوارتز های ایرانی با رنگ های مختلف زیاد است و شما میتوانید انتخاب های زیادی جهت رنگ و طرح داشته باشید . کوارتز ایرانی ار لحاظ کیفیت دارای کیفیت قابل قبولی میباشد و شما میتوانید با توجه به پایین تر بودن قیمت ، در هزینه های خود صرفه جویی کنید . کوارتز ایرانی موجود در ایران که دارای کیفیت خوبی میباشند ، کوارتز توتم فلات سنگ ، پرشین کوارتز ، کوارتز آذرین پارس ، کوارتز کایند استون میباشد  که هر یک دارای تنوع زیادی میباشد .

باید در نظر بگیرید که متاسفانه به دلیل اینکه کوارتز ایرانی در هنگام تولید دارای درجه 1و2 و3 میباشند از مراکزی که مورد اطمینان هستند تهیه بفرمایید . ابعاد کوارتز ایرانی 300*140 ، 320*155 ، 300*150 و با ضخامت 2 سانت و 12 میل هستند .

چند نمونه از سنگ های پرفروش توتم کوارتز

کوارتز توتم 6909

کوارتز توتم 6300

کوارتز توتم 6106

کوارتز توتم 2203

کوارتز توتم 1203

کوارتز توتم 2209

نمونه کوارتز ایرانی توتم فلات سنگ سفید آینه دار

صفحه کابینت کوارتز

کوارتز ایرانی از سیلیس تشکیل شده اند. این ماده یکی از سخت ترین و مقاوم ترین مواد طبیعی است که درجه سختی آن ( Mohs 7 ) می باشد ( درج سختی الماس Mohs 9 ). بدین ترتیب کوارتز در برابر خراش سائیدگی و ضربه مقاومت بالایی دارد.به دلیل عدم وجود خلل و فرج در محصول , امکان رشد و تکثیر باکتری و میکروب مخصوصا در مکان های مرطوب وجود ندارد و از اینرو صفحات کوارتز ایرانی را آنتی باکتریال می نامند.از دیگر مشخصه های سنگ مهندسی می توان به وزن کم و مقاومت بالای آن اشاره نمود.

  •  جهت دریافت قیمت کوارتز ، تفاوت کورین و کوارتز و رنگ کوارتز به لینک زیر مراجعه نمایید  :

نمونه کوارتز ایرانی توتم فلات سنگ کد 6106

نمایندگی فروش سنگ کوارتز
·  کاربرد صفحات کوارتز ایرانی  :
 صفحات کوارتز ایرانی در منازل و بسیاری از مکان های عمومی استفاده می شود از جمله مکان ها می شود به هتل ها،بیمارستان ها،منازل،روشویی کوارتز منازل،اشپزخانه کوارتز منازل،میز صبحانه کوارتز ،میز کوارتز ،میز غذا خوری کورین،روشویی عمومی کورین،کانتر کورین،کانتر فروش کورین،مغازه ها،رستوران ها، میز رستوران کوارتز ،میز ساف سرویس کوارتز ،ازمایشگاه ها،میز ازمایشگاه کوارتز ، صنايع غذايي و امور بهداشتي ، صندلی کوارتز ، کوارتز میز ، کوارتز روشویی و…هستند.روشویی هتل ها   مبلمان اداری
    سرویس بهداشتی و حمام  میزهای آزمایشگاهی و …
·    سختی کوارتز:
 1535362162 268615b6ce143674c24bb9f4f8b6ccd7کانترتاپ آشپزخانه در حقیقت میزکار خانم های خانه است به همین دلیل مقاومت به خراش از جمله مهم ترین مواردی می باشد که در طراحی یک آشپزخانه مدرن مد نظر قرار می گیرد.شما به سادگی می توانید از چاقو جهت برش بر روی این سطوح استفاده نمائید.وجود 93% کوارتز در صفحات ساخت منجر به این امر شده است که این صفحات نسبت به خراش مقاومت بالایی از خود نشان دهند.
 1535362191 a14a2e8e852f76336b5ee1cde0253ace
در نتیجه تقریبا می توان گفت کوارتز ایرانی احتیاج به نگهداری ندارد، صفحات کوارتز مهندسی شده، ضدخش، ضد اسید، گرما و ضربه هستند. با توجه به اینکه سطح این صفحات کابینت بدون خلل و فرج است، می‌توانید آنها را ضد باکتری هم بدانید. تنوع رنگی کوارتز بسیار بالا است و نکته‌ی جالب دیگر اینکه شما می توانید مواد غذایی را مستقیما روی صفحات کوارتز خرد کنید و نگران لک شدن یا خش افتادن این صفحه نباشی
کوارتز
مزایای صفحات کوارتز :
1- تنوع رنگ و زیبایی ظاهری کوارتز
2- ثبات رنگ کوارتز
3-دوام بسیار بالا کوارتز
4- مقاوم در برابر ترک خوردگی و شکستن کوارتز
 5-مقاوم در برابر نفوذ لکه ، باکتری ، قارچ و رطوبت کوارتز
6-ضد خط و خش کوارتز
7-عمر مفید طولانی بدون نیاز به پولیش مجدد کوارتز
8-عدم جرم گیری و نظافت آسان کوارتز
9-تنوع رنگ و زیبایی ظاهری کوارتز
10-مقاومت در برابر آتش سوزی کوارتز

×