کوارتز رگه دار

میز آشپزخانه کوارتز

میز آشپزخانه کوارتز


کوارتز رگه دار

رنگ کوارتز رگه دار

جذاب ترین رنگ های صفحه کابینت کوارتز، مدل های جدید سال ۱۴۰۲

صفحه کابینت کوارتز زگه دار از یک متریال مدرن و فوق العاده کاربردی به نام سنگ مهندسی شده کوارتز ساخته شده است. در مورد مزایا و کاربردهای سنگ کوارتز رگه دار در مطلب همه چیز در مورد کوارتز به تفصیل نوشته ایم. یکی از جذابیت های کوارتز رنگ های متنوع آن است. رنگ بندی متنوع کوارتز یکی از ویژگی های ممتاز آن نسبت به سنگ طبیعی است. در این مطلب به بررسی رنگ ها و مدل های جدید صفحه کابینت کوارتز  رگه دار می پردازیم.

 

رنگ های پرطرفدار صفحه کابینت کوارتز

رنگ های فوق العاده متنوعی در کاتالوگ برندهای تولید کننده ورق کوارتز موجود است. بعضی رنگ ها در سمپل تمام برندها موجود هستند. اما هر برند در کنار آنها رنگ ها و طرح های خاص خود را هم دارد. در این بخش بعضی از محبوب ترین این طرح ها در بین مردم را معرفی می کنیم. این رنگ ها را در سمپل برندهای کوارتز با نام انگلیسی که کنار آن نوشته شده می شناسند.

کوارتز رگه دار طوسی

قیمت صفحه مارمونایت

این رنگ نیز بسیار جذاب است و مناسب افرادی است که از رنگ سفید خالص به دلیل لکه پذیری آن اجتناب می کنند. طرح آن بسیار زیبا و خیال انگیز است. برای سنگ روی کابینت کوارتز رگه دار، دیوار و جزیره مناسب است. رنگ سفید با  کوارتز رگه دار طوسی برای صفحه کابینت کوارتز رگه دار با هر رنگ کابینت و کفپوش در آشپزخانه تناسب پیدا می کند. شما می توانید مانند آشپزخانه ای که در این تصویر مشاهده می کنید کل ساختار رویه و دیواره اپن یا جزیره را با سنگ کوارتز رگه دار و با این رنگ انتخاب کرده و سفارش دهید.

رنگ کوارتز توتم

کوارتز رگه دار سفید
کوارتز رگه دار

این رنگ جذاب خود می تواند یک سبک زیبا و خیره کننده در آشپزخانه به وجود آورد. اگر به رنگ مشکی علاقه دارید اما از تاثیر دلگیرکننده آن هراس دارید می توانید از این طرح سنگ کابینت کوارتز استفاده کنید. این رنگ در سمپل سایلستون کوارتز وجود دارد. در این آشپزخانه با طراحی یک جزیره با این رنگ تضاد زیبایی با رنگ سفید دکوراسیون ایجاد شده است. برای انتخاب چنین رنگی باید خیلی دقت کنید. انتخاب شما باید هوشمندانه و از پیش طراحی شده باشد. رنگ ها بسیار مهم هستند. ممکن است یک رنگ که به تنهایی خیلی زیباست، در یک دکوراسیون ناهماهنگ جلوه خود را از دست بدهد.

رنگ مشکی

کوارتز مشکی

اگر طرفدار رنگ تیره هستید این رنگ که با کد 5600 در کوارتز توتم وجود دارد می تواند بهترین انتخاب برای شما باشد. در ادامه این مقاله در مورد صفحه کابینت کوارتز با رنگ تیره و شرایط انتخاب آن به طور کلی صحبت کردیم. رنگ های تیره با وجود جذابیت فوق العاده ای که دارند باید در یک طراحی هوشمندانه قرار بگیرند. در این صورت است که جلوه خاص خود را نشان می دهند.

سنگ کابینت کوارتز با رنگ های روشن

اخیرا به رنگ و جنس صفحه روی کابینت توجه بیشتری می شود. در این میان سنگ های مصنوعی یا مهندسی شده مثل کوارتز که تنوع رنگ و طرح فوق العاده ای دارند بیشتر از همه طرفدار پیدا کرده اند. یکی از زیباترین و جذاب ترین رنگ ها برای صفحه روی کابینت کوارتز رگه دار، رنگ سفید با دانه های رنگی، یا سفید با رگه های رنگی است. این رگه ها یا دانه ها می توانند زیاد یا کم باشند. البته که سنگ کوارتز سفید خالص هم وجود دارد. رنگ سفید خالص مناسب آشپزخانه های مینیمال است. اما بیشتر افراد خصوصا بانوان ایرانی سنگ های رگه دار و دانه دار سفید را ترجیح می دهند. سنگ کابینت کوارتز با رنگ روشن مزایای زیادی دارد از جمله اینکه:

برای آشپزخانه های سبک کلاسیک و مدرن مناسب است.

همیشه مد روز می ماند.

فضای آشپزخانه را بزرگ و دلباز می کند.

نگه داری و تمیز کردن آن بسیار راحت است.

به دلیل وجود رنگ دانه ها و رگه ها لکه و گرد و غبار را نشان نمی دهد.

با همه رنگ ها و سبک های کابینت سازگار است.

زیبایی خیره کننده و درخشندگی فوق العاده ای دارد.

در ادامه چند نمونه از زیباترین مدل های صفحه کابینت کوارتز با رنگ روشن مشاهده خواهید کرد. این تصاویر می توانند شما را به ایده هایی جذاب و متفاوت برای طراحی آشپزخانه تان برسانند.

سنگ رگه دار کوارتز
کوارتز توتم 4219

سنگ کابینت کوارتز با رنگ های تیره

همانطور که رنگ های روشن طرفداران زیادی دارد، رنگ های تیره نیز در میان مردم محبوبیت فوق العاده ای دارند. رنگ های تیره واقعا هیجان انگیز هستند و فضایی مدرن را برای شما به ارمغان می آورند. در انتخاب رنگ های تیره مثل سیاه برای صفحه روی کابینت کوارتز باید دقت بیشتری داشته باشید. طراحی مناسب می تواند رنگ سیاه را بسیار جذاب و دیدنی از آب در آورد. در مقابل یک طراحی نامناسب و ناهماهنگ می تواند به کلی جذابیت رنگ سیاه را از بین ببرد. پس طراحی بسیار مهم است. بهترین عملکرد رنگ مشکی در کنار سفید است. آشپزخانه های مشکی و سفید آنقدر جذاب هستند که چشم هر بیننده ای را خیره می کنند. رنگ های گرم و نشاط بخش در کنار مشکی واقعا می درخشند. مزایای سنگ روی کابینت کوارتز با رنگ های تیره از این قرار هستند.

سنگ کوارتز رگه دار

بسیار زیبا و مدرن و دوست داشتنی هستند.

باعث به چشم آمدن سایر رنگ های به کار رفته در آشپزخانه می شوند.

باعث ایجاد عمق بیشتر در آشپزخانه های بزرگ می شوند.

با کابینت های رنگ تیره و روشن به خوبی هماهنگ می شود.

رنگدانه ها و رگه های موجود در آن باعث ایجاد طرح های فوق العاده می شوند. و درخشندگی رنگدانه ها به شکل زیبایی در زمینه سیاه نمایان خواهد شد.

در ادامه چند مدل جدید و کم نظیر از صفحه کابینت کوارتز با رنگ مشکی و سایر رنگ های تیره را مشاهده خواهید کرد. فراموش نکنید که استفاده از رنگ سیاه در آشپزخانه مستلزم نورپردازی حرفه ای می باشد. در غیر این صورت آشپزخانه شما دلگیر خواهد شد خصوصا اگر کوچک باشد.

سنگ کوارتز رگه دار
کوارتز

امیدواریم مطالبی که در این مقاله آورده شده به شما در انتخاب رنگ صفحه کابینت کوارتز رگه دار کمک کرده باشد. شرکت کورین سازه نمایندگی رسمی برندهای معتبر سنگ کوارتزرگه دارو ساده در تهران دارد. این شرکت در تولید انواع صفحه روی کابینت کوارتز و روشویی و سینک و سایر محصولات ساخته شده از سنگ های مصنوعی فعالیت دارد. جهت مشاوره و دریافت قیمت به بخش تماس با ما مراجعه کنید.

×