کورین استارون لوته

لیست قیمت صفحه کابینت کورین (آپدیت فروردین ماه)

لیست قیمت صفحه کابینت کورین (آپدیت فروردین ماه)


کورین استارون لوته

کورین استارون لوته
کورین استارون لوته همان سالید سرفیس است که به طور معمول هنوز به اسم کورین سامسونگ نامیده میشود . کورین استارون لوته کره ای بوده و شامل رنگ های متعدد میباشد که دسته بندی آن بر اساس دانه بندی کورین استارون لوته متفاوت میباشد .
ابعاد ورق کورین استارون لوته 366*76 سانتیمتر است . ضخامت کورین استارون لوته 12 میلیمتر است که برای صفحه کابینت با توجه به لبه جلو 5 الی 6 سانت حجم سازی میشود .
قرنیز کورین استارون لوته به دو صورت 90 و یا کرو قابل اجرا میباشد .

از خصوصیات مهم کورین استارون لوته به یکپارچگی در محل اتصال بین دو درز میتوان اشاره نمود که به صورت کاملا یکپارچه در محل اتصالات قابل اجرا میباشد .
در صورتی که سنگ کورین استارون لوته خراشیده یا شکسته شوند ، در اغلب موارد می توان به سرعت توسط یک شرکت معتبر تعمیرات انجام شود  و در صورت ایجاد خط و خش و یا مات شدن صفحه میتوان با یک پولیش ، سنگ کورین استارون لوته را مانند روز اول تغییر داد .
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد قیمت کورین استارون لوته به لینک زیر مراجعه نمایید :

 

 

دوام بالای سنگ کورین استارون لوته ، خاصیت ضد لک ، ضد آب بودن و شستشوی آسان و تعمیرات فوری همه از ویژگی های صفحه کورین استارون لوته به شمار می رود .
کورین استارون لوته و یا همان سالید سرفیس دارای سطحی خنثی و بدون خلل و فرج و درز می باشد بنابراین ذرات ریز میکروسکوپی و باکتری در سطح صفحه کورین استارون لوته رشد نمی کند .
این ویژگی ها باعث شده که سنگ کورین استارون لوته از جمله محدود محصولاتی باشد که مورد تایید برای استفاده در صنایع غذایی و امور بهداشتی و بیمارستانی هستند.
قیمت کورین به طور معمول بر اساس دانه بندی آن مشخص میگردد . به طور کلی هر چه دانه بندی کورین افزایش یابد قیمت سنگ کورین استارون لوته نیز افزایش میابد . ابعاد ورق کورین استارون لوته به طور معمول بین 366*76 سانتی متر است و ضحامت سنگ کورین 12 میل میباشد . کورین های موجود در ایران برند کورین سامسونگ ، کورین الجی ، کورین هنستون برای برند های کره ای و کورین های ایرانی نیز چندین برند موجود میباشد . در صورت تمایل به مشاهده نمونه رنگ های کورین پیشنهاد میکنیم به بخش رنگ های کورین استارون لوته مراجعه نمایید .

میز پذیرش کورین

مزایا کورین استارون لوته :
1-یکپارچه و بدون درز بودن صفحات کورین استارون لوته :
صفحه کورین استارون لوته پس از پایان نصب کاملا  یکپارچه و بدون درز بوده .  درز های بین صفحات با چسب  هم رنگ پر می شود و نتیجه کار صفحه ای کاملا یکپارچه و بدون درز است . در کورین ابعاد صفحات اصلا اهمیتی ندارد و در نهایت کار کاملا یکپارچه بوده این امر باعث میشود  باکتری و میکروب در بین درز ها سرایت نکند .
2-قابلیت فرم پذیری و شکل پذیری سنگ کورین :
کورین از طریق کوره های حرارتی صنعتی و قالب گیری ، قابلیت فرم پذیری دارد فقط باید در نظر گرفت که این موارد فقط در کورین های کره ای و بعضی از کورین های ایرانی قابل اجرا میباشد .
3-مقاومت در برابر مواد شیمیایی و اسیدی کورین استارون لوته :
سنگ کورین استارون لوته در مقابل اکثر مواد شیمیایی و اسیدی مقاومت بالایی دارد  بدین دلیل گزینه مناسبی جهت آزمایشگاه ها ، بیمارستان و کانترتاپ آشپزخانه است .
4-آنتی باکتریال و ضد باکتری بودن صفحات کورین استارون لوته :
کورین استارون لوته بدلیل نبود خلل و فرج و بدون درز بودن کاملا آنتی باکتریال و ضد باکتری بوده
5-ضد آب بودن کورین استارون لوته :
صفحات کورین ضد آب بوده و از این رو در محیط های مرطوب مانند سرویس بهداشتی ، حمام ، رستوران ها ، سرویس بهداشتی عمومی گزینه بسیار مناسبی است .
6- تنوع طرح و رنگ کورین استارون لوته :
تنوع زیادی در طرح و رنگ کورین استارون لوته موجود است ، شما میتوانید نمونه رنگ های کورین را در این لینک مشاهده نمایید : رنگ کورین
7-قابلیت ترمیم و تعمیر دائمی کورین استارون لوته :
کورین استارون لوته بدلیل مصنوعی بودن قابلیت ترمیم و تغییر در ابعاد را توسط نیروی مجرب کورین کار ، دارا میباشد .
معایب کورین استارون لوته  :
1-کم شدن شفافیت  کورین استارون لوته :
کم شد و از دست دادن شفافیت کورین استارون لوته از معایب کورین به شمار می آید که با وسیله پولیش قابل ترمیم میباشد .
2-نبود مقاومت بالا در برابر خط و خش استارون لوته :
سنگ کورین در برابر کوارتز مقاومت پایین تری در برابر خط و خش دارد ولی توسط پولیش میتوان این مشکل را رفع نمود .
کاربرد سنگ کورین:
آشپزخانه
سرویس بهداشتی
مراکز اداری-تجاری
بیمارستان ها و آزمایشگاه ها
سنگ کورین در آزمایشگاه ها :
در آزمایشگاه ها استفاده از مواد با دوام،ضد لک و ضد زنگ،با خاصیت آنتی باکتریال و مقاوم در برابر مواد شیمیایی ضروری است.سالید سرفیس به دلیل ویژگی های منحصر به فرد خود می تواند ماده ی مناسبی برای این مورد باشد.

×