نصب کورین

خرید سنگ کورین ایرانی

خرید سنگ کورین ایرانی


نصب کورین

نصب کورین یکی از موارد بسیار مهم در انتهای کار پروژه های انجام شده با سنگ کورین است. اصولی نصب شدن صفحه ی کورین بسیار مورد اهمیت بوده و هر چه قدر کار در کارخانه اجرایی درست انجام شود با نصب اشتباه کل کار کورین میتواند زیر سوال رفته شود.

 

کورین سازه با داشتن نیروی مجرب و دستگاه های به روز تخصصی ترین تیم در اجرای صفحات کورین میباشد که در اجرای کارها خم و پروژه های خاص نظیر فرودگاه امام خمینی ، مهرآباد ، شاهرود ، ارومیه و … سازمان های مختلف دارای تخصص بالایی میباشد .
جهت مشاهده نمونه رنگ های کورین کره ای و ایرانی به لینک زیر مراجعه نمایید :
رنگ کورین

 

از دیگر مواردی که بسیار مهم است این است که نصب کورین حتما باید توسط شرکت سازنده صفحه کابینت کورین صورت گیرد در غیر این صورت هر مشکلی که در هنگام نصب کورین پیش آید ممکن است اشتباه از اندازه گیری و یا کورین کار در هنگام ساخت کورین باشد.

 

در انتهای کار اگر اندازه گیری اصولی انجام شود و در کارخانه کار ساخت کورین به درستی انجام شود نصب کورین بسیار مهم است نفری که کورین را نصب میکند باید بسیار دقیق در اجرا باشد و همچنین برای پولیش نهایی دقت زیادی را صرف خواهد نمود
باید این مورد را در نظر گرفت که کورین های ایرانی مانند کورین کره ای بعد از نصب براق نمیشوند و این موضوع به دلیل میزان خلوص اکریلیک در کورین است .
علاوه بر این محل درز در بعضی از کورین های ایرانی ممکن است کمی مشخص باشد که تمامی این موارد در هنگام نصب ذکر خواهد شد .

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد قیمت کورین سامسونگ و ال جی به لینک زیر مراجعه نمایید
قیمت کورین

 

قطعا برای شما سوال است که از کدام برند ها استفاده کنید اولین سوال نیاز شما چیست؟ نصب کورین های ایران از نظر قیمت کیفیت و طرح متفاوت می باشند کورین ایرانی با مقایسه کورین کوره ای کورین ال جی و کورین سامسونگ قیمت پایین تر و کیفیت پایین تری را داراست.

 

کورین های ایرانی تقریبا در یک رنج کیفیتی می باشند و کورین های کره ای ال جی ، سامسونگ و هنکس نیز در یک رنج کیفیت هستند . نصب کورین های ایرانی نسبت به کورین کوره ای همانطور که دارای اختلاف قیمت میباشند دارای اختلاف کیفیت هم هستند .
نصب کورین های ایرانی دارای اختلاف قیمت میباشند و دارای اختلاف کیفیت هم هستند. چنتا از برن های معروف کورین تیرانی عبارت اند از کورین اورانوس ، سوپر استون ، تکسانیت و آتیستون تقریبا در یک رنج کیفتی هستند ولی هر کدام بر اساس کد ها مختلف متفاوت هستند .

 

تفاوت کورین کره ای خارجی و ایرانی در میزان درصد اکریلیک ، براقیت صفحه و مقاومت در برابر خط و خش میباشد که نسبت به کورین های کره ای دارای مقاومت پایین تری است.

 

مزایای کورین

 

1)یکپارچگی و بدون درز بودن کورین ایرانی.
2)مقاوت در برابر ضربه و حرارت کورین ایرانی
3)مقاوم در برابر بسیاری از لکه ها -ضد آب -ضد زنگ و ضد جرم و مایعات درون کورین ایرانی نفوذ نمی کند.
4)قابلیت ترمیم و تعمیر دائمی کورین ایرانی
5)مقاوت کورین ایرانی در برابر بعضی از اسیدهای آزمایشگاهی
6)قابلیت طراحی و فرم پذیزی کورین ایرانی
7)قابلیت بریده شدن،خم دادن و سوراخ کاری کورین ایرانی
8) تنوع بي‌نظير کورین ایرانی

 

 

موارد استفاده کورین

 

نصب کورین ایرانی در منازل و بسیاری از مکان های عمومی استفاده می شود از جمله مکان ها می شود به هتل ها،بیمارستان ها،منازل،روشویی کورین ایرانی منازل،اشپزخانه کورین منازل،میز صبحانه کورین،میز کورین،میز غذا خوری کورین،روشویی عمومی کورین،کانتر کورین،کانتر فروش کورین،مغازه ها،رستوران ها، میز رستوران کورین،نصب کورین سرویس ،ازمایشگاه ها،میز ازمایشگاه کورین، صنايع غذايي و امور بهداشتي ، صندلی کورین ،کورین میز ،کورین روشویی و…هستند.
نصب کورین

میز رستوران سنگ کورین

×