خبرها

» » سنگ دکتون
img

سنگ دکتون

5-09-1395, 23:43

سنگ دکتون چیست؟

سنگ دکتون محصولی اسپانیایی  است که با نام  دکتون (Dekton) وارد شده است . متشکل از کریستال کوارتز ، پُرسلین و شیشه  است . سنگ دکتون دارای درجه ی سختی بسیار زیادی می باشد و از جمله سنگ ساختمانی مدرنی میباشد که مورد استقبال اکثر مردم دنیا قرار گرفته است . Dekton با استفاده از تکنولوژی منحصر به فرد ذرات ، یک تکنولوژی پیشرفته است که نشان دهنده یک نسخه شتاب دهنده از تغییر دگرگونی است که سنگ های طبیعی در طول هزاران سال تحت فشار و دما  قرار می گیرند . این تکامل نشان دهنده یک جهش تکنولوژیک و صنعتی است که قادر به تولید فرآیند جدید، یک ماده انقلابی و یک محصول پیشرو است .
Dekton® دارای تعدادی از خواص است که منحصر به فرد برای کاربردهای داخلی است، اما همچنین به لطف مقاومت آن در برابر اشعه خورشید، مناسب برای سطوح در فضای باز است، و این باعث می شود که آن را متناسب با مواد متنوع باشد . ابعاد بزرگ آن تا 320x144 سانتیمتر، امکان طراحی بیشتر همراه با گستره کاربردی در آشپزخانه، حمام، کفپوش، کاشی کاری دیوار و نما ها افزایش می یابد .
جهت دریافت قیمت سنگ دکتون و کوارتز به لینک زیر مراجعه نمایید :

 
 

ویژگی های سنگ دکتون
دکتون دارای مقاومت بسیار بالایی است و  در برابر فشار، خراشیدگی متریال بسیار مناسبی میباشد از این رو برای  محیط های پر رفت و آمد مناسب می باشد.
سنگ دکتون ضد آب است  که این امر باعث می شود  آنتی باکتریال بوده  و امکان رشد باکتری ها و میکروب ها بر روی سنگ دکتون از بین برود . علاوه بر این دکتون به دلیل قابلیت مقاومت در برابر اشعه خورشید ، مناسب برای سطوح در فضای باز است .
ضد خش
مقاومت در مقابل اسیدها و سایر آلاینده های محیطی
ضد لک
مقاومت در برابر حرارت و آتش
مقاومت در برابر سرما و یخ زدگی
آنتی باکتریال و بهداشتی بودن
تنوع بالای طرح و رنگ
 
از سنگ دکتون میتوان در آشپزخانه،حمام ،کف،دیوار،شومینه و سرویس بهداشتی استفاده نمود
به دلیل ضد خش بودن سنگ دکتون میتوان از دکتون بر روش صفحه رویه آشپزخانه نیز استفاده نمود.
 
و بدلیل آنتی باکتریال بودن متریال مناسبی برای آشپزخانه  و رستوران میباشد.
جهت دریافت اطلاعات در مورد سنگ کوارتز به لینک زیر مراجعه نمایید :


سنگ دکتون بدلیل ضد آب بودن در حمام و سرویس ها بهداشتی مورد استفاده قرار میگیرد.
نمونه رنگ های سنگ دکتون

سنگ دکتون