خبرها

» » قیمت سینک کورین
img

قیمت سینک کورین

22-10-1395, 00:00

 
قیمت سینک کورین بر اساس نوع سنگ کورین،برند سینک کورین،سایز سینک کورین و طرح صفحه کورین متفاوت میباشد  سینک های کورین از جهت تعداد لگن به دو دسته تقسیم میشوند:
محاسن سینک کورین :
  • ضد آب بودن سینک کورین
  • آنتی باکتریال بودن سینک کورین
  • مقاومت بالا در برابر خط و خش
  • قیمت نسبتا مناسب 
معایب سینک کورین یکپارچه کورین:

  • به حرارت بسیار زیاد حساس هستند. 
  • تحمل فشار بیش از اندازه را نداشته و باعث شکستگی این صفحات می شود.
 
سینک کورین
 
 
 قیمت سینک کورین دو لگن قیمت سینک کورین دو لگن 
   
قیمت سینک کورین دو لگن با سینی  قیمت سینک کورین دو لگن با سینی 
   
 قیمت سینک کورین با سینی قیمت سینک کورین دو لگن 
 

 
قیمت سینک کورین دو لگن با سینی  قیمت سینک کورین دو لگن با سینی 

سینک کورین چیست ؟
از لحاظ زیبایی و یکپارچگی مورد استفاده قرار میگیرد سینک کورین در مقایسه با بعضی از  سینک های استیل قیمت بالاتری دارند  از محاسن سینک  کورین  ظاهر یکپارچه ی ان با صفحه  کابینت اشپزخانه  و تنوع رنگی ان نام برد همچین سنگ کورین (در واقع سنگ مصنوعی) به خاطر دارا بودن قابلیت هایی نظیر ضد باکتری و قارچ بودن  بیشتری نسبت به سینک های استیل در میان متقاضیان دارد البته بعد از مدت زمانی سینک کورین نیز خط و خش می گیرد و املاح اب داخل ان نفوذ می کند و نمای اولیه خود را ندارد . سینک های کورین برای مکان هایی که مورد استفاده زیاد قرار نگیرند بسیار مناسب هستند ولی برای مکان های عمومی زیاد توصیه نمی شود . 

سینک کورین به دلیل ظاهر یکپارچه و زیبا و لوکس بسیار مورد توجه طراحان برای طراحی سرویس بهداشتی ، سرویس های بهداشتی عمومی و اشپزخانه ها قرار گرفته است از این رو سینک کورین میتواند ظاهری کاملا یکپارچه با صفحه کانتر را ایجاد کند

علاوه بر این میتوان برای سینک کورین سینی از جنش خود کورین نیز تولید نمود که زیبایی آن را چندین برابر میکند
سینک های کورین 
سینک های کورین نسبت به سینک های استیل گران تر هستند از مزایای بزرگ سینک های کورین میشود به ظاهر یکپارچه ی ان با صفحه روی کابینت اشپزخانه  و تنوع رنگی ان اشاره کرد علاوه بر این سینک کورین قابلیت ترمیم دارد و بعد از استفاده میتوان با ساب مانند روز اول این سینک ها تغییر داد . همچین سنگ کورین(در واقع سنگ مصنوعی) به خاطر دارا بودن قابلیت هایی مانند ضد باکتری و قارچ بودن اخیرا محبوبیت بیشتری نسبت به سینک های استیل در میان متقاضیان دارد البته بعد از مدت زمانی سینک کورین نیز خط و خش می گیرد و املاح اب داخل ان نفوذ می کند و نمای اولیه خود را ندارد. سینک های کورین برای مکان هایی که مورد استفاده زیاد قرار نگیرند بسیار مناسب هستند ولی برای مکان های عمومی زیاد توصیه نمی شود.
در هنگام خرید مشتریان زیادی بر سر انتخاب بین سینک کورین و یا سینک استیل میمانند ، باید این مورد را در نظر گرفت که هر دو این سینک ها بسیار کاربردی بوده و هر کدام با توجه به نوع استفاده ، قیمت و سبک آشپزخانه متفاوت میباشد . در زیر چند نکته در مورد سینک استیل و کورین قرار داده شده است