img

دکتون

24-04-1396, 21:11

دکتون
 
دکتون Dekton با ترکیبی پیچیده از مواد ساخته شده است که برای تولید بالاترین کیفیت شیشه ، پرسلن و کوارتز ساخته شده است . این تفاوت در فرایند تولید پیشرفته است که به نام "sinterization" نامیده می شود که صفحه دکتون را به یک محصول فوق العاده مقاوم تبدیل می کند . دکتون تولید کشور اسپانیا از کارخانه Cosentino میباشد . این صفحه به دلیل مقاومت بسیار بالا ، متریال بسیار مناسبی جهت  استفاده در کف و نمای ساختمان میباشد . علاوه بر این سنگ دکتون در برابر اسیدها و خط و خش مقاومت بسیار بالایی دارد بدین جهت استفاده از سنگ دکتون در محیط های بهداشتی و عمومی نظیر بیمارستان ها ، آزمایشگاه ها ، روشویی و کانتر تاپ آشپزخانه بسیار مناسب است.
 
دکتون تکنولوژی ذرات انجماد منحصر به فرد را به کار می گیرد که یکی از تکنولوژی های پیشرفته است که نشان دهنده یک نسخه شتاب دهنده تغییرات دگرگونی است که سنگ های طبیعی در طی چندین سال تحت فشار زیاد و فشار قرار می گیرند . بدین جهت سنگ دکتون به یک صفحه بسیار مقاوم تبدیل میشود .
 
تکنولوژی ذرات متشکل از روشهای  نوآورانه از صنایع پیشرفته فن آوری است . این تکامل یک جهش تکنولوژیکی و صنعتی است که قادر به تولید فرایند جدید ، یک ماده انقلابی و یک محصول پیشرو مانند دکتون است . میکروسکوپ الکترونی به ما اجازه می دهد تا به طور کامل از تخلخل صفر مواد ، نتیجه انسداد و فرایند فوق العاده تراکم ، به سمت تولید دکتون DEKTON استفاده کنیم . 

قیمت دکتون بر اساس کد صفحه و رنگ صفحه دکتون متفاوت است

ابعاد صفحه دکتون 320*144 با ضحامت 12 میل است

جهت دریافت اطلاعات در مورد سنگ کوارتز به لینک زیر مراجعه نمایید :
 
از مزایا سنگ دکتون میتوان به موارد زیر اشاره نمود:
1-مقاومت UV بالا
2-بسیار مقاوم در برابر خراش
3-ضد لک
4-مقاومت بالا در برابر حرارت و آتش
5-مقاوم در برابر سایش
6-مقاومت در برابر یخ و ذوب شدن

ابعاد سنگ دکتون 320*144 سانتی متر میباشد ، با توجه به اندازه و سبک دکتون (اندازه تا 320 x 144 سانتی متر)، امکان طرح های جدید در آشپزخانه ، حمام ، نما ، دیوار یا کف پوش بالا ترافیک رشد می کند. 
 
نمونه رنگ های دکتون

     
سنگ دکتون AURA    
     
سنگ دکتون KELYA    


     
سنگ دکتون KAIROS    
     
سنگ دکتون DOMOOS    


     
سنگ دکتون KERANIUM    


جهت اطلاع دقیق از قیمت دکتون و موجودی با شماره 88511514 تماس حاصل فرمایید