خبرها

img

میز کورین

1-08-1396, 23:24

میز کورین

 

میز کورین به دلیل ویژگی خاص کورین و یکپارچگی این صفحات در هر ابعاد و طرح مورد نظر قابل اجرا میشود . صفحات کورین به دلیل متریال خاص خود قادر به فرم گیری در کوره های صنعتی ترموفرمینگ بوده و هر نوع قوسی را میتوان با استفاده از قالب پیش ساخته اجرا نمود . 

سنگ کورین به دلیل خاصیت یکپارچگی و بدون درز خود متریال مناسبی جهت اجرای میز های ازمایشگاه ها ، رستوران ها ، ساختمان های اداری و منازل میباشد که بدون هیچ درزی در هر ابعادی قابل اجرا بوده علاوه بر این تنوع رنگ در این محصولات سبب شده این محصول ، در اجرای میز های مختلف بسیار مورد استقبال قرار گیرد .

 

 

شما میتوانید میز کورین خود را در ابعاد ، طرح و سایز دلخواه سفارش دهید . پایه میز کورین با توجه به طرح ارئه شده میتواند هم از جنس خود صفحه کورین باشد و هم از جنس پایه استیل که انتخاب این مورد باعث تغییر در قیمت اجرایی میباشد .

کورین های موجود در ایران برند کورین سامسونگ ، کورین الجی ، کورین هنستون برای برند های کره ای و کورین های ایرانی نیز چندین برند موجود میباشد . در صورت تمایل به مشاهده نمونه رنگ های کورین پیشنهاد میکنیم به بخش رنگ های کورین مراجعه نمایید .
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد قیمت کورین به لینک زیر مراجعه نمایید :
 

کورین

 

 مزایا کورین :

 

1-یکپارچه و بدون درز بودن صفحات کورین :

صفحه کورین پس از پایان نصب کاملا  یکپارچه و بدون درز بوده .  درز های بین صفحات با چسب  هم رنگ پر می شود و نتیجه کار صفحه ای کاملا یکپارچه و بدون درز است . در کورین ابعاد صفحات اصلا اهمیتی ندارد و در نهایت کار کاملا یکپارچه بوده این امر باعث میشود  باکتری و میکروب در بین درز ها سرایت نکند .

2-قابلیت فرم پذیری و شکل پذیری سنگ کورین :

کورین از طریق کوره های حرارتی صنعتی و قالب گیری ، قابلیت فرم پذیری دارد فقط باید در نظر گرفت که این موارد فقط در کورین های کره ای و بعضی از کورین های ایرانی قابل اجرا میباشد .

3-مقاومت در برابر مواد شیمیایی و اسیدی :

سنگ کورین در مقابل اکثر مواد شیمیایی و اسیدی مقاومت بالایی دارد  بدین دلیل گزینه مناسبی جهت آزمایشگاه ها ، بیمارستان و کانترتاپ آشپزخانه است .

4-آنتی باکتریال و ضد باکتری بودن صفحات کورین :

کورین بدلیل نبود خلل و فرج و بدون درز بودن کاملا آنتی باکتریال و ضد باکتری بوده 

5-ضد آب بودن کورین : 

صفحات کورین ضد آب بوده و از این رو در محیط های مرطوب مانند سرویس بهداشتی ، حمام ، رستوران ها ، سرویس بهداشتی عمومی گزینه بسیار مناسبی است . 

6- تنوع طرح و رنگ کورین

تنوع زیادی در طرح و رنگ کورین موجود است ، شما میتوانید نمونه رنگ های کورین را در این لینک مشاهده نمایید : رنگ کورین

7-قابلیت ترمیم و تعمیر دائمی کورین :

کورین بدلیل مصنوعی بودن قابلیت ترمیم و تغییر در ابعاد را توسط نیروی مجرب کورین کار ، دارا میباشد . 

 

کورین 

معایب کورین  :

1-کم شدن شفافیت  کورین :

کم شد و از دست دادن شفافیت کورین از معایب کورین به شمار می آید که با وسیله پولیش قابل ترمیم میباشد .


 

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد میز کورین لطفا با شماره 88511514 تماس حاصل فرمایید .