خبرها

» » ابعاد ورق کوارتز
img

ابعاد ورق کوارتز

4-07-1397, 02:44

ابعاد ورق کوارتز
 
ابعاد ورق کوارتز بر اساس کارخانه تولیدی متفاوت میباشد . به طور معمول ابعاد ورق های کوارتز 300*140 سانتی متر با ضخامت 12 میل میباشند در بعضی از ورق های کوارتز با همین ابعاد ضخاخمت 20 میل و یا 2 سانت نیز موجود میباشند . نوع دیگری از ورق کوارتز جامبو سایز نیز موجود باشد که ابعاد آن 320*155 سانتی متر میباشد . 
 برند سنگ کوارتز ابعاد سنگ کوارتز (cm) ضخامت سنگ کوارتز (mm)
 توتم کوارتز   300*140    12
کوارتز کاینداستون   315*155   12
 کوارتز آذرین پارس   300*150     12 
 کوارتز سایلستون  300*138    12 
 کوارتز سایلستون   320*155    12/20 
ورق کوارتز جامبو سایز مناسب جزیره با سایز های بزرگ میباشد که باعث میشود کل جزیره با عرض 150 سانت به صورت یکپارچه و بدون درز اجرا شود .

از مرایا ورق کوارتز ضد خط و خش بودن ، آنتی باکتریال بودن کوارتز نام برد و از معایب آن ایجاد درز در محل اتصال صفحات میتوان بر شمرد .جهت دریافت اطلاعات در مورد قیمت سنگ کوارتز به لینک روبرو مراجعه نمایید :  قیمت سنگ کوارتز
 

ورق کوارتز سطوحی ضد باکتری می باشند.بدین معنا که کوارتز نفوذ ناپذیر بوده و فاقد هر گونه خلل و فرج جهت ورود و رشد باکتری می باشند . از اینرو سنگ کوارتز در کلیه محیط هایی که اهمیت عدم وجود میکروب احساس می گردد . چون هتل ها , سالن های غذاخوری , آشپزخانه ها , سرویس های بهداشتی و مراکز تجاری پر تردد توصیه می شود .
از دیگر مواردی که قطعا تعجب شما را در مورد کوارتز بر می انگیزد نبود بسیاری از محدودیت های رایج در محصولات ساختمانی است . چرا که این ورق کوارتز , محصولی تمام سفارشی است که بنابر علایق , نحوه طراحی و نوع کاربری که شما از محصول انتظار دارید توسط پیشرفته ترین خطوط مکانیزه و مشاوره متخصصین با تجربه تولید می گردد.

 

چند نمونه از سنگ های پرفروش توتم کوارتز :
ابعاد ورق کوارتز  ابعاد ورق کوارتز  ابعاد ورق کوارتز 
5300 کوارتز توتم فلات سنگ  4219 کوارتز توتم فلات سنگ  2203 کوارتز توتم فلات سنگ
ابعاد ورق کوارتز  ابعاد ورق کوارتز  ابعاد ورق کوارتز 
1203 کوارتز توتم فلات سنگ 6300 کوارتز توتم فلات سنگ 6106 کوارتز توتم فلات سنگ

 

کاربرد ورق کوارتز :
-صفحات کابینت آشپزخانه سنگ کوارتز
-روشویی هتل ها سنگ کوارتز
-مبلمان اداری سنگ کوارتز
-سرویس بهداشتی و حمام سنگ کوارتز
-میزهای آزمایشگاهی سنگ کوارتز

سختی کوارتز:

کانترتاپ آشپزخانه در حقیقت میزکار خانم های خانه است از اینرو مقاومت به خراش از جمله مهم ترین مواردی است که می بایست در طراحی یک آشپزخانه مدرن مد نظر قرار گیرد.شما به سادگی می توانید از چاقو جهت برش بر روی این صفحه کابینت کوارتز استفاده نمائید . وجود 93% کوارتز در صفحات ساخت ما منجر به این گشته است که وزق کوارتز نسبت به خراش مقاومت بالایی از خود نشان دهند . 

 مطالب مرتبط با این مقاله :