خبرها

» » فرق کورین ایرانی و کره ای
img

فرق کورین ایرانی و کره ای

19-09-1397, 22:04

فرق کورین ایرانی و کره ای
در حال حاظر کورین ساخت ایران کورین ایرانی و کورین ساخت کره کورین کوره ای در بازار موجود هست که کیفیت کورین کره ای ازکیفیت کورین ایرانی  بهتر بوده ولی قیمت کورین کره ای کره ای از قیمت کورین ایرانی بیشتر است
کورین ساخت ایران که بنام کورین ایرانی معروف است شامل کورین ایرانی اورانوس ، کورین ایرانی می سی کورین ، کورین ایرانی سوپراستون ،ن کورین ایرانی تکسانیت کورین تکسانیت کورین ایرانی فابریون و کورین آتیستون میباشد .
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد قیمت کورین سامسونگ و ال جی به لینک زیر مراجعه نمایید :

 حتما برای شما سوال است که از کدام  یک از این برند ها استفاده کنید اولا باید شما در بگیرید که  نیاز شما چیست ؟ کورین های ایران از نظر قیمت کیفیت و طرح متفاوت می باشند کورین ایرانی در مقایسه با کورین کوره ای کورین ال جی و کورین سامسونگ قیمت پایین تر و کیفیت پایین تر دارد کورین قیمت پایین بهترین کورین ایرانی
تقریبا با اختلاف کمی کورین های ایرانی در یک رنج کیفیتی می باشند و کورین های کره ای ال جی ، سامسونگ و هنکس نیز در یک رنج کیفیت هستند .  ولی باید بدانیم کورین های ایرانی هم همانطور که دارای اختلاف قیمت میباشند دارای اختلاف کیفیت هم هستند . برای اینکه بدانید کورین اورانوس ، سوپر استون ، تکسانیت و آتیستون تقریبا در یک رنج کیفتی هستند ولی هر کدام بر اساس کد ها مختلف متفاوت هستند .
تفاوت کورین کره ای خارجی و ایرانی  در میزان درصد اکریلیک ، براقیت صفحه و مقاومت در برابر خط و خش میباشد که نسبت به کورین های کره ای دارای مقاومت پایین تری است . 
 
جهت مشاهده نمونه رنگ های کورین کره ای و ایرانی به لینک زیر مراجعه نمایید :
رنگ کورین
مزایای کورین ایرانی

1)یکپارچگی و بدون درز بودن کورین ایرانی.
2)مقاوت در برابر ضربه و حرارت کورین ایرانی
3)مقاوم در برابر بسیاری از لکه ها -ضد آب -ضد زنگ و ضد جرم و مایعات درون کورین ایرانی نفوذ نمی کند.
4)قابلیت ترمیم و تعمیر دائمی کورین ایرانی
5)مقاوت کورین ایرانی در برابر بعضی از اسیدهای آزمایشگاهی
6)قابلیت طراحی و فرم پذیزی کورین ایرانی
7)قابلیت بریده شدن،خم دادن و سوراخ کاری کورین ایرانی 
8) تنوع بي‌نظير کورین ایرانی

 

 کورین ایرانی به حرارت بسیار زیاد حساس هست . کورین ایرانی تحمل فشار بیش از اندازه را نداشته و باعث شکستگی این صفحات می شود. کورین ایرانی درمقایسه باسنگ مصنوعی کوارتز100%ضد خش نیست.
 
 
موارد استفاده کورین ایرانی 

کورین ایرانی در منازل و بسیاری از مکان های عمومی استفاده می شود از جمله مکان ها می شود به هتل ها،بیمارستان ها،منازل،روشویی کورین ایرانی منازل،اشپزخانه کورین منازل،میز صبحانه کورین،میز کورین،میز غذا خوری کورین،روشویی عمومی کورین،کانتر کورین،کانتر فروش کورین،مغازه ها،رستوران ها، میز رستوران کورین،میز ساف سرویس کورین،ازمایشگاه ها،میز ازمایشگاه کورین، صنايع غذايي و امور بهداشتي ، صندلی کورین ،کورین میز ،کورین روشویی و...هستند.