خبرها

» » توتم کوارتز
img

توتم کوارتز

4-04-1398, 23:25

توتم کوارتز اصفهان
توتم کوارتز اصفهان فلات سنگ آسیا چیست ؟
نود و سه درصد صفحات توتم کوارتز اصفهان فلات سنگ آسیا  از سیلیس تشکیل شده اند که یکی از سخت ترین و مقاوم­ترین مواد طبیعی است که درجه سختی آن (MOHS هفت) می باشد (درجه سختی الماس MOHS) نه) می باشد) . سیلیس در دانه بندی­های ریز با  رزین مخصوص مخلوط میشود . و با استفاده از تکنولوژی های به روز و  پیشرفته، این سنگ در برابر خراش ، سائیدگی و ضربه مقاومت بالایی پیدا می کند . به علت مقاوم بودن در برابر خراش رشد باکتری­ و میکروب به ویژه در مکان­های مرطوب وجود ندارد و بدین علت صفحات توتم کوارتز فلات سنگ آسیا را آنتی باکتریال می­ نامند . ابعاد سنگ کوارتز توتم 300*140 با ضخامت 12 میل میباشد .
چند نمونه از سنگ های پرفروش توتم کوارتز :
توتم کوارتز  توتم کوارتز  توتم کوارتز 
5300 توتم کوارتز  4219 توتم کوارتز  2203 توتم کوارتز
توتم کوارتز  توتم کوارتز 

توتم کوارتز

1203 توتم کوارتز 6300 توتم کوارتز 6106 توتم کوارتز
توتم کوارتز توتم کوارتز

توتم کوارتز

6808 توتم کوارتز 5600 توتم کوارتز 2209 توتم کوارتز
توتم کوارتز  توتم کوارتز  توتم کوارتز 
4212 سنگ کوارتز 1204 سنگ کوارتز 1205 سنگ کوارتز

توتم کوارتز

توتم کوارتز

توتم کوارتز

سنگ کوارتز مشکی رگه دار  سنگ کوارتز مشکی رگه درشت  سنگ کوارتز قهوه ای رگه دار 

قیمت توتم کوارتز فلات سنگ آسیا
قیمت توتم کوارتز فلات سنگ آسیا بر اساس ، ابعاد سنگ ، ضخامت صفحه کوارتز ، طرح سنگ کوارتز آشپزخانه و رنگ آن تعیین می شود . 

کد سنگ

گروه سنگ

قیمت متر طول

کوارتز توتم  فلات سنگ آسیا ایرانی درجه 1

دانه ریز 

1.650.000 - 1.400.000

کوارتز توتم  فلات سنگ آسیا ایرانی درجه 1

دانه متوسط

1.650.000 - 1.900.000

کوارتز توتم  فلات سنگ آسیا ایرانی درجه 1

رگه دار

2.700.000 - 2.100.000برای مشاهده نمونه رنگ های سنگ کوارتز اشپزخانه سنگ کوارتز اشپزخانه توتم به لینک زیر بروید
 
 
 
مزایای توتم کوارتز 
1- تنوع رنگ و زیبایی ظاهری کوارتز
2- ثبات رنگ کوارتز
3-دوام بسیار بالا کوارتز
4- مقاوم در برابر ترک خوردگی و شکستن کوارتز 
5-مقاوم در برابر نفوذ لکه ، باکتری ، قارچ و رطوبت کوارتز
6-ضد خط و خش کوارتز
7-عمر مفید طولانی بدون نیاز به پولیش مجدد کوارتز
8-عدم جرم گیری و نظافت آسان کوارتز
9-تنوع رنگ و زیبایی ظاهری کوارتز
10-مقاومت در برابر آتش سوزی کوارتز
 
نمونه رنگ های توتم کوارتز فلات سنگ آسیا  :
 کوارتز ایرانی توتم فلات سنگ
 رنگ کوارتز ایرانی
رنگ کوارتز ایرانی توتم فلات سنگ 
رنگ کوارتز ایرانی
 
مراقبت و نگهداری توتم کوارتز فلات سنگ آسیا
یکی دیگر از مزایای سنگ کوارتز توتم این است که نگهداری و تمیز کردن آن کار آسانی است. توتم کوارتز محصولی را به مشتری ارائه کرده که نیازی به مراقبت ویژه ندارد ولی از آنجایی که استفاده نادرست از هرکالایی می تواند به آن آسیب برساند ، لذا با کمی مراقبت ازسطوح توتم کوارتز بعد از سال ها مثل روز اول به نظر میرسد و در اغلب موارد استفاده از یک پارچه مرطوب برای تمیز کردن آن کافی است.
کوارتز طبیعی موجود در سنگ کوارتز توتم این سنگ را تبدیل به سخت ترین سطح موجود در بازار کرده است . این سطوح بهتراز سنگ طبیعی و هر سطح دیگری در برابر خراش، لکه و گرما مقاومت دارد . از وارد آوردن فشار بیش از حد به سنگ خودداری کنید . نگران لکه های قهوه، آبلیمو، روغن زیتون، سرکه، لوازم آرایش و دیگر مواد موجود در منزل نباشید، فقط از مواد شیمیایی خیلی قوی اجتناب کنید. در ضمن اگر یک چوب کبریت روشن روی سطح کانترتاپ افتاد نگران نشوید چون به سطح آسیبی نمی رساند ، اما هنگام قرار دادن وسایل داغ بر روی کانترتاپ برای جلوگیری از شوک حرارتی از سه پایه یا پد گرماگیراستفاده کنید.
تمیز کردن لکه های معمولی توتم کوراتز فلات سنگ آسیا
 سطح سخت و بدون تخلخل توتم کوارتز فلات سنگ آسیا ، تمیز کردن آن را بسیار ساده کرده است. در اکثر موارد استفاده از آب و صابون و شوینده های ملایم برای حفظ درخشش سطح کافی است. در صورت لزوم پاک کننده های معمول غیرساینده را روی اسفنج یا پارچه مرطوب ریخته و سطح را با آن تمیز نموده و سپس کاملا با آب بشویید.
لکه های سختبرای پاک کردن مواد چسبنده مانند غذا، آدامس و لاک ناخن، در ابتدا مواد اضافی را با کاردک پلاستیکی برداشته و سپس سطح را با یک پارچه مرطوب پاک کنید تا هرگونه لکه باقیمانده از بین برود.
لکه های آهکی (علائمی که توسط شیشه یا مواد دیگر ایجاد می شود)برای پاک کردن این لکه ها محلول های سفیدکننده رایج را روی سطح بریزید و 1 دقیقه صبر کنید تا عمل کند سپس سطح را کاملا با آب بشویید.توصیه های تولید کننده اسید هیدروکلریک مندرج بر روی کالا را رعایت نمایید. اسید را به جز کانترتاپ روی دیگر وسایل آشپزخانه (مانند شیرآلات، سینک و غیره) استفاده نکنید چون ممکن است به آنها آسیب برساند. لکه های ناشی از کشیده شدن ماژیکبه راحتی و با استفاده از مایع سفید کننده و آب تمیز می شود.
پاک کننده یا مواد شیمیاییما توصیه می کنیم که از محصولات تمیز کننده با pH5-8 استفاده کنید چون موادی که pH بالاتری دارند ممکن است به سطح آسیب برسانند.از قرار دادن سطوح توتم کوارتز در معرض مواد شیمیایی با pH بالاتر از این مقدار مانند تمیز کننده های اجاق گاز، کف پوش، رنگ، توالت، مبلمان همچنین صابون های روغنی و شوینده های ماشین ظرفشویی خودداری کنید.
سمپل سنگ کوارتز توتم فلات سنگ :
  • رنگ سنگ کوارتز توتم فلات سنگ
توتم کوارتز 
توتم کوارتز
توتم کوارتز  توتم کوارتز