خبرها

» » روشویی شیبدار سرویس بهداشتی
img

روشویی شیبدار سرویس بهداشتی

2-11-1398, 01:32

 
روشویی شیبدار در معماری جدید بسیار مورد استقبال قرار گرفته است . از این رو که که کاسه و صفحه روشویی کاملا یکپارچه بوده  و از لحاظ آب رفت بسیار آسان است .کورین سازه با دانش بیش از یک ده تجربه قابلیت اجرا روشویی های شیب دار با سنگ کورین ، کوارتز ، و سنگ مصنوعی را دارا میباشد .ابعاد روشویی شیبدار با توجه به سفارش متفاوت است ولی به صورت استاندارد عرض صفحه روشویی 50 سانت ، پیشانی 25 سانت است .

نمونه روشویی شیب دار با بک لایت 
روشویی شیب دار با کورین ، کوارتز و سنگ طبیعی قابل اجرا میباشد ولی بدلیل ایتکه در کورین هیچ گونه درزی در محل اجرا وجود ندارد بسیار این روشویی ها پر کاربرد هستند .در روشویی شیب دار کاسه و روشویی کاملا یکپارچه و از یک جنس تولید میشود بدین دلیل از لحاظ زیبایی و معماری بسیار مورد استقبال قرار گرفته است .
ابعاد روشویی شیب دار به طور معمول با توجه به استاندارد روشویی در تمامی طوب ها قابل اجرا است و حداقل عرض قابل اجرا 50 سانت است . پیشانی روشویی شیب دار به از 5 سانت تا نهایت 45 سانت است .
 
قیمت روشویی شیب دار با توجه به طول و عرض روشویی ، نوع متریال روشویی شیب دار متفاوت است . که شما میتوانید حهت دریافت قیمت از روشویی های شیب دار با شماره 02188511514 و یا به ارسال پیام واتس آپ یا تلگرام به شماره 09106768691 اطلاع حاصل نمایید .

نمونه روشویی شیبدار کورین یکسره 
یکی از عوامل بسیار مهم در روشویی شیب دار سرویس بهداشتی نحوه اجرا آن است که آب رفت این روشویی ها باید به صورتی بدون مشکل باشه که در فیلم قرار داده شده در این بخش یکی از روشویی های اجرایی و نحوه آب رفت آن را مشاهده خواهید نمود .
از نکات حائز اهمیت دیگر نحوه شاسی کشی این روشویی هاست که مقاومت روشویی های شیب دار بدون کابینت بسیار مهم است .


 نمونه روشویی شیب دار کوارتز رگه دار
کورین سازه به عنوان اولین مجری در زمینه روشویی های شیب دار در مکان های عمومی و پر رفت و امد ، قادر به دریافت مشاوره رایگان در زمینه پروژه های اداری و تجاری روشویی های شیب دار سرویس بهداشتی با متریال های کورین ، کوارتز ، SPL ، مارمونایت و سنگ طبیعی میباشد .

در فیلم زیر نحوه آب رفت روشویی شیب دار را ملاحظه خواهید نمود :