خبرها

» » کورین استارون لوته
img

کورین استارون لوته

12-03-1399, 03:58

کورین استارون لوته
  
کورین استارون لوته همان سالید سرفیس است که به طور معمول هنوز به اسم کورین سامسونگ نامیده میشود . کورین استارون لوته کره ای بوده و شامل رنگ های متعدد میباشد که دسته بندی آن بر اساس دانه بندی کورین استارون لوته متفاوت میباشد .
ابعاد ورق کورین استارون لوته 366*76 سانتیمتر است . ضخامت کورین استارون لوته 12 میلیمتر است که برای صفحه کابینت با توجه به لبه جلو 5 الی 6 سانت حجم سازی میشود .
قرنیز کورین استارون لوته به دو صورت 90 و یا کرو قابل اجرا میباشد .
از خصوصیات مهم کورین استارون لوته به یکپارچگی در محل اتصال بین دو درز میتوان اشاره نمود که به صورت کاملا یکپارچه در محل اتصالات قابل اجرا میباشد .
در صورتی که سنگ کورین استارون لوته خراشیده یا شکسته شوند ، در اغلب موارد می توان به سرعت توسط یک شرکت معتبر تعمیرات انجام شود  و در صورت ایجاد خط و خش و یا مات شدن صفحه میتوان با یک پولیش ، سنگ کورین استارون لوته را مانند روز اول تغییر داد . 
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد قیمت کورین استارون لوته به لینک زیر مراجعه نمایید :
 
قیمت کورین استارون لوته

دوام بالای سنگ کورین استارون لوته ، خاصیت ضد لک ، ضد آب بودن و شستشوی آسان و تعمیرات فوری همه از ویژگی های صفحه کورین استارون لوته به شمار می رود .
کورین استارون لوته و یا همان سالید سرفیس دارای سطحی خنثی و بدون خلل و فرج و درز می باشد بنابراین ذرات ریز میکروسکوپی و باکتری در سطح صفحه کورین استارون لوته رشد نمی کند .
این ویژگی ها باعث شده که سنگ کورین استارون لوته از جمله محدود محصولاتی باشد که مورد تایید برای استفاده در صنایع غذایی و امور بهداشتی و بیمارستانی هستند.
قیمت کورین به طور معمول بر اساس دانه بندی آن مشخص میگردد . به طور کلی هر چه دانه بندی کورین افزایش یابد قیمت سنگ کورین استارون لوته نیز افزایش میابد . ابعاد ورق کورین استارون لوته به طور معمول بین 366*76 سانتی متر است و ضحامت سنگ کورین 12 میل میباشد . کورین های موجود در ایران برند کورین سامسونگ ، کورین الجی ، کورین هنستون برای برند های کره ای و کورین های ایرانی نیز چندین برند موجود میباشد . در صورت تمایل به مشاهده نمونه رنگ های کورین پیشنهاد میکنیم به بخش رنگ های کورین استارون لوته مراجعه نمایید .
کورین استارون لوته
مزایا کورین استارون لوته :
1-یکپارچه و بدون درز بودن صفحات کورین استارون لوته :
صفحه کورین استارون لوته پس از پایان نصب کاملا  یکپارچه و بدون درز بوده .  درز های بین صفحات با چسب  هم رنگ پر می شود و نتیجه کار صفحه ای کاملا یکپارچه و بدون درز است . در کورین ابعاد صفحات اصلا اهمیتی ندارد و در نهایت کار کاملا یکپارچه بوده این امر باعث میشود  باکتری و میکروب در بین درز ها سرایت نکند .
2-قابلیت فرم پذیری و شکل پذیری سنگ کورین :
کورین از طریق کوره های حرارتی صنعتی و قالب گیری ، قابلیت فرم پذیری دارد فقط باید در نظر گرفت که این موارد فقط در کورین های کره ای و بعضی از کورین های ایرانی قابل اجرا میباشد .
3-مقاومت در برابر مواد شیمیایی و اسیدی کورین استارون لوته :
سنگ کورین استارون لوته در مقابل اکثر مواد شیمیایی و اسیدی مقاومت بالایی دارد  بدین دلیل گزینه مناسبی جهت آزمایشگاه ها ، بیمارستان و کانترتاپ آشپزخانه است .
4-آنتی باکتریال و ضد باکتری بودن صفحات کورین استارون لوته :
کورین استارون لوته بدلیل نبود خلل و فرج و بدون درز بودن کاملا آنتی باکتریال و ضد باکتری بوده 
5-ضد آب بودن کورین استارون لوته : 
صفحات کورین ضد آب بوده و از این رو در محیط های مرطوب مانند سرویس بهداشتی ، حمام ، رستوران ها ، سرویس بهداشتی عمومی گزینه بسیار مناسبی است . 
6- تنوع طرح و رنگ کورین استارون لوته : 
تنوع زیادی در طرح و رنگ کورین استارون لوته موجود است ، شما میتوانید نمونه رنگ های کورین را در این لینک مشاهده نمایید : رنگ کورین
7-قابلیت ترمیم و تعمیر دائمی کورین استارون لوته :
کورین استارون لوته بدلیل مصنوعی بودن قابلیت ترمیم و تغییر در ابعاد را توسط نیروی مجرب کورین کار ، دارا میباشد . 
معایب کورین استارون لوته  :
1-کم شدن شفافیت  کورین استارون لوته :
کم شد و از دست دادن شفافیت کورین استارون لوته از معایب کورین به شمار می آید که با وسیله پولیش قابل ترمیم میباشد .
2-نبود مقاومت بالا در برابر خط و خش استارون لوته : 
سنگ کورین در برابر کوارتز مقاومت پایین تری در برابر خط و خش دارد ولی توسط پولیش میتوان این مشکل را رفع نمود .   
کاربرد سنگ کورین:
آشپزخانه
سرویس بهداشتی
مراکز اداری-تجاری
بیمارستان ها و آزمایشگاه ها
سنگ کورین در آزمایشگاه ها :
  در آزمایشگاه ها استفاده از مواد با دوام،ضد لک و ضد زنگ،با خاصیت آنتی باکتریال و مقاوم در برابر مواد شیمیایی ضروری است.سالید سرفیس به دلیل ویژگی های منحصر به فرد خود می تواند ماده ی مناسبی برای این مورد باشد.