خبرها

» » سرامیک کابینت آشپزخانه
img

سرامیک کابینت آشپزخانه

28-02-1400, 21:09

سرامیک کابینت آشپزخانه
 
سرامیک کابینت آشپزخانه به دلیل وجود طرح های بسیار مدرن و خاص و همینطور مقاومت بالا در برابر خط و خش بسیار مورد استقبال قرار گرفته است . علاوه بر این سرامیک کابینت آشپزخانه به علت قیمت مناسب تر نسب به بقیه صفحات با وجود طرح های خاص مورد توجه قرار گرفته است . سرامیک کابینت آشپزخانه که نسل جدید سرامیک یا کاشی است محصولی است که با رنگ یکنواخت و متراکم بعد از پخت می‌باشدکه از مواد موجود در طبیعت در شرایط خاص تحت فشار و حرارت بالا تولید می‌شود .
سرامیک کابینت آشپزخانه جدیدترین تکنولوژی صنعت سرامیک است که سرامیک کابینت آشپزخانه باتوجه به ابعاد تولید شده و طرح‌های بینظیر در استفاده کانترتاپ بسیار کارآمد می‌باشد . متریال سرامیک کابینت آشپزخانه از خاک رس خاصی که علاوه بر ماسه ریز دانه دارای فلدسپات می‌باشد ، استفاده می‌کنند. برای تولید این کیفیت از سرامیک کابینت آشپزخانه مواد را در کوره در دمای بالاتر از دمای پخت سرامیک حرارت می‌دهند که باعث می‌شود پرسلان و سرامیک کابینت آشپزخانه نسبت به سرامیک های تولید شده مقاومت بالاتری داشته باشد . خلل و فرج در نسل جدید سرامیک کابینت آشپزخانه نزدیک به صفر است که باعث میشود صفحات سرامیک کابینت آشپزخانه آنتی باکتریال باشند .
 

انواع سرامیک کابینت آشپزخانه :
پرسلان زیگما
پرسلان مادو
پرسلان پالرمو
پرسلان نوا
 
سایز اسلب سرامیک کابینت آشپزخانه :

 زیگما پالرمو  نوا  PMA 
145*310   145*310  145*310   145*310  
72.5*310   72.5*310  72.5*310   72.5*310  
100*300  100*300  100*300  100*300 
 
ویژگی‌های نسل جدید سرامیک کابینت آشپزخانه :

ضد خش: سرامیک کابینت آشپزخانه سطحی است که خط انداختن بر روی آن تقریبا غیر ممکن می‌باشد . به دلیل مقاومت بالا دارای طول عمر بالایی نیز می‌باشد.
مقاومت  در برابر آتش و حرارت : سرامیک کابینت آشپزخانه  مقاومت بسیار خوبی در برابر درجه حرارت بالا دارد .
ثبات رنگ: فرایند ساخت سرامیک کابینت آشپزخانه به ما این امکان را می‌دهد تا رنگدانه‌ها  مواد را کنترل کنیم و به آن قوام رنگی بهتری در تمام صفحات سرامیک ارائه دهیم.
مقاومت در برابر لک : به دلیل تخلخل تقریبا صفر، سطح سرامیک کابینت آشپزخانه در برابر لکه‌های روزمره و مواد شیمیایی بسیار مقاوم و آنتی باکتریال می‌باشد . 
زیبایی: سرامیک کابینت آشپزخانه با توجه به تنوع رنگ و امکان بوکمچ و فورمچ شدن، به فضای شما به صورت خیره کننده‌ای زیبایی می‌بخشد . همچنین دارای ثبات رنگ در مقابل نور خورشید می‌باشد.
مقاومت در برابر رطوبت :  به دلیل مقاومت بالا ، تراکم و یکنواختی و تخلخل کمتر، سرامیک کابینت آشپزخانه در برابر رطوبت مقاوم تر است . جذب آب پایین تا کمتر از یک درصد و مقاوت در برابر یخبندان و غیر قابل نفوذ بودن در قیاس با سنگ از ویژگی‌های منحصر به فرد این محصول است .
تنوع گسترده در سبک‌های پرسلان زیگما:
 پرسلان زیگما دارای دو گروه Exclusive و Project که هریک در بر گیرنده انواع بافت و رنگ‌های متنوع می‌باشد و شما می‌توانید طرح مناسب خود را انتخاب نمایید.
طرح های سرامیک های موجود :
سرامیک زیگما :
 

 
 Black Horse  CALACATTA Gold

 

 
 CARRARA  Arabescato

 

 
 LARSEN  AURA

 PANDA

 MARQUINA

 

 
 PIETRA DGY  PIETRA LGY
سرامیک پالرمو :

 TOUCH NIGHT GREY

 BIANCO

 

 
 CALACATTA ORA  BEAUTY BLACK

 

 Oriental Grey
 VENICE