خبرها

» » سرامیک آشپزخانه
img

سرامیک آشپزخانه

23-04-1400, 01:47

کورین سازه مجری صفحات سرامیک آشپزخانه با داشتن بالاترین تجهیزات در ساخت و اجرای انواع صفحات کابینت سرامیک آشپزخانه ، روشویی های پرسلان و سرامیک ، سینک های سرامیک و کلیه کانترتاپس های سرامیک از سال1397 با اجرای صفحات دکتون شروع به کار کرده است . انواع سرامیک و پرسلان های زیگما ، پرسلان های نوا ، پرسلان پالرمو ، پرسلان راک در مجموعه کورین سازه در بخش سرامیک کابینت آشپزخانه موجود میباشد .

 

سرامیک آشپزخانه 

یکی از موارد بسیار مهم در انتخاب سرامیک آشپزخانه ، فول بادی بودن صفحه سرامیک آشپزخانه است . صفحه سرامیک آشپزخانه حتما باید مقاومت بالا در برابر ضربه را داشته باشد بدین دلیل جهت استفاده از سرامیک آشپزخانه ، تنها باید از سرامیک آشپزخانه با ضخامت 12 میلیمتر استفاده نمود . سرامیک آشپزخانه 12 میلیمتر مخصوص کانتر آشپزخانه تولید میشود علاوه بر این تمامی صفحات باید دارای زیر سازی مناسب باشند که میزان شکنندگی سرامیک آشپزخانه را به حداقل برساند .
یکی از موارد دیگر در انتخاب سرامیک آشپزخانه اسلب بودن صفحات سرامیک آشپزخانه است که دارای ابعاد بزرگی نظیر 320*145 و 310*150 میباشند که در اکثر طراحی های کابینت آشپزخانه به صورت یکپارچه قابل اجرا است .

تفاوت سرامیک آشپزخانه و پرسلان :

توضیح راجب صفحات پرسلان این است که پرسلان های محصولات با کیفیت تر  از سرامیک و کاشی ها هستند که جدیدترین تکنولوژی ساخت سرامیک ها به حساب می آیند . وجود طرح های بسیار خاص و مقاومت بالا در برابر خط و خش باعث شده است که پرسلان ها و یا همان سرامیک آشپزخانه  بسیار مورد استقبال قرار گیرند . یکی دیگر از تفاوت های سرامیک های عادی با سرامیک مخصوص کابینت آشپزخانه ضخامت صفحه سرامیک آشپزخانه است که فقط 12 میلیمتر استفاده میشود . از دیگر تفاوت های این دو ، فول بادی بودن صفحات سرامیک آشپزخانه است . سایز های بزرگ در سرامیک آشپزخانه نیز از مزایا دیگر استفاده از این متریال سرامیک آشپزخانه است .

انواع سرامیک آشپزخانه :

سرامیک آشپزخانه زیگما
سرامیک آشپزخانه مادو
سرامیک آشپزخانه پالرمو
سرامیک آشپزخانه نوا
سرامیک آشپزخانه راک
سرامیک آشپزخانه PMA
از محاسن سرامیک آشپزخانه موجود که این مجموعه با آن فعالیت دارد وجود اسلب با سایز های بزرگ جهت صفحات کانترتاپس آشپزخانه و بوک مچ شدن این صفحات است .

نحوه اجرای سرامیک آشپزخانه :

نحوه اجرای سرامیک آشپزخانه ، تمیز بودن محل اتصالات و درز بین صفحات ، زیر سازی مناسب جهت بالا بردن مقاومت صفحه سرامیک آشپزخانه از مهم ترین فاکتور ها در انتخاب مجری مناسب جهت اجرای سرامیک آشپزخانه است .

 

 

سرامیک آشپزخانه

ویژگی‌های نسل جدید سرامیک آشپزخانه :

سرامیک آشپزخانه ضد خش: سرامیک آشپزخانه سطحی است که خط انداختن بر روی آن تقریبا غیر ممکن می‌باشد . به دلیل مقاومت بالا ، سرامیک آشپزخانه دارای طول عمر بالایی نیز می‌باشد.
مقاومت سرامیک آشپزخانه در برابر آتش و حرارت : سرامیک  آشپزخانه  مقاومت بسیار خوبی در برابر درجه حرارت بالا دارد .
سرامیک آشپزخانه ثبات رنگ : فرایند ساخت سرامیک آشپزخانه به ما این امکان را می‌دهد تا رنگدانه‌ها  مواد را کنترل کنیم و به آن قوام رنگی بهتری در تمام صفحات سرامیک  آشپزخانه ارائه دهیم.
مقاومت سرامیک آشپزخانه در برابر لک : به دلیل تخلخل تقریبا صفر ، سطح سرامیک آشپزخانه در برابر لکه‌های روزمره و مواد شیمیایی بسیار مقاوم و آنتی باکتریال می‌باشد . 
زیبایی سرامیک آشپزخانه: سرامیک آشپزخانه با توجه به تنوع رنگ و امکان بوکمچ و فورمچ شدن ، به فضای شما به صورت خیره کننده‌ای زیبایی می‌بخشد . همچنین سرامیک آشپزخانه دارای ثبات رنگ در مقابل نور خورشید می‌باشد.

 

 

سرامیک آشپزخانه


مقاومت سرامیک آشپزخانه در برابر رطوبت : به دلیل مقاومت بالا ، تراکم و یکنواختی و تخلخل کمتر، سرامیک آشپزخانه در برابر رطوبت مقاوم تر است . جذب آب پایین تا کمتر از یک درصد و مقاوت در برابر یخبندان و غیر قابل نفوذ بودن در قیاس با سنگ از ویژگی‌های منحصر به فرد سرامیک آشپزخانه است .

 تنوع گسترده در سبک‌های پرسلان زیگما:

پرسلان زیگما دارای دو گروه Exclusive و Project که هریک در بر گیرنده انواع بافت و رنگ‌های متنوع می‌باشد و شما می‌توانید طرح مناسب خود را جهت استفاده در سرامیک آشپزانتخاب نمایید.

طرح های سرامیک های موجود :

 

 

سرامیک آشپزخانه

 

ابعاد موجود پرسلان صفحه کابینت آشپزخانه :

زیگما

پالرمو

نوا

PMA

145*310

145*310

145*310

145*310

72.5*310

72.5*310

72.5*310

72.5*310

100*300

100*300

100*300

100*300


 

سرامیک آشپزخانه


 

سرامیک آشپزخانه


 

سرامیک آشپزخانه 

سرامیک آشپزخانه

 

 

سرامیک آشپزخانه

 

 

سرامیک آشپزخانه

 

 

سرامیک آشپزخانه

 


 

سرامیک آشپزخانه

 

 

سرامیک آشپزخانه

 

 

سرامیک آشپزخانه

 

سرامیک آشپزخانه

 

 Black Beauty  Venice

سرامیک آشپزخانه

سرامیک آشپزخانه 

 Oriental Gray  Caravagio

سرامیک آشپزخانه 

سرامیک آشپزخانه

 Calacatta  Touch Light Gray

سرامیک آشپزخانه 

 

سرامیک آشپزخانه

 Sahara Noir  Calacatta Oro

 

سرامیک آشپزخانه

  

سرامیک آشپزخانه

 

سرامیک آشپزخانه

  

سرامیک آشپزخانه

 

نمونه های جدید سرامیک آشپزخانه زیگما :


 

سرامیک آشپزخانه ELEGANCE   سرامیک آشپزخانه OPERA

سرامیک آشپزخانه PIETRA DARK  سرامیک آشپزخانه BLAZE

سرامیک آشپزخانه PATAGONIA  سرامیک آشپزخانه AURA

 
سرامیک آشپزخانه CALACATTA GOLD  سرامیک آشپزخانه SAHARA NOIR
 

 
سرامیک آشپزخانه EMOTION سرامیک آشپزخانه PANDA