خبرها

» » پرسلان کابینت آشپزخانه
img

پرسلان کابینت آشپزخانه

9-02-1401, 22:57


پرسلان کابینت آشپزخانه
 
پرسلان کابینت آشپزخانه به دلیل وجود طرح های بسیار مدرن و خاص و همینطور مقاومت بالا در برابر خط و خش بسیار مورد استقبال قرار گرفته است . علاوه بر این پرسلان کابینت آشپزخانه به علت قیمت مناسب تر نسبت به بقیه صفحات با وجود طرح های خاص مورد توجه قرار گرفته است . یکی از بیشترین پرسلان کابینت آشپزخانه که نسل جدید سرامیک یا کاشی است محصولی است که با رنگ یکنواخت و متراکم بعد از پخت می‌باشدکه از مواد موجود در طبیعت در شرایط خاص تحت فشار و حرارت بالا تولید می‌شود .
مزایا پرسلان کابینت آشپزخانه :
1-طرح های مدرن پرسلان کابینت آشپزخانه
2-مقاومت بالا در برابر خط و خش
3-مقاومت بالا در برابر حرارت
معایب پرسلان کابینت آشپزخانه :
1-ترد بودن صفحات پرسلان کابینت آشپزخانه

پرسلان کابینت آشپزخانه جدیدترین تکنولوژی صنعت سرامیک است که سرامیک کابینت آشپزخانه باتوجه به ابعاد تولید شده و طرح‌های بینظیر در استفاده کانترتاپ بسیار کارآمد می‌باشد . متریال پزسلان کابینت آشپزخانه از خاک رس خاصی که علاوه بر ماسه ریز دانه دارای فلدسپات می‌باشد ، استفاده می‌کنند. برای تولید این کیفیت از پزسلان کابینت آشپزخانه مواد را در کوره در دمای بالاتر از دمای پخت سرامیک حرارت می‌دهند که باعث می‌شود پرسلان و سرامیک کابینت آشپزخانه نسبت به سرامیک های تولید شده مقاومت بالاتری داشته باشد . خلل و فرج در نسل جدید سرامیک کابینت آشپزخانه نزدیک به صفر است که باعث میشود صفحات سرامیک کابینت آشپزخانه آنتی باکتریال باشند .
 

انواع سرامیک کابینت آشپزخانه :
پرسلان زیگما
پرسلان مادو
پرسلان پالرمو
پرسلان نوا
 
سایز اسلب سرامیک کابینت آشپزخانه :

 زیگما پالرمو  نوا  PMA 
145*310   145*310  145*310   145*310  
72.5*310   72.5*310  72.5*310   72.5*310  
100*300  100*300  100*300  100*300 
 
ویژگی‌های نسل جدید سرامیک کابینت آشپزخانه :

ضد خش: سرامیک کابینت آشپزخانه سطحی است که خط انداختن بر روی آن تقریبا غیر ممکن می‌باشد . به دلیل مقاومت بالا دارای طول عمر بالایی نیز می‌باشد.
مقاومت  در برابر آتش و حرارت : سرامیک کابینت آشپزخانه  مقاومت بسیار خوبی در برابر درجه حرارت بالا دارد .
ثبات رنگ: فرایند ساخت سرامیک کابینت آشپزخانه به ما این امکان را می‌دهد تا رنگدانه‌ها  مواد را کنترل کنیم و به آن قوام رنگی بهتری در تمام صفحات سرامیک ارائه دهیم.
مقاومت در برابر لک : به دلیل تخلخل تقریبا صفر، سطح سرامیک کابینت آشپزخانه در برابر لکه‌های روزمره و مواد شیمیایی بسیار مقاوم و آنتی باکتریال می‌باشد . 
زیبایی: سرامیک کابینت آشپزخانه با توجه به تنوع رنگ و امکان بوکمچ و فورمچ شدن، به فضای شما به صورت خیره کننده‌ای زیبایی می‌بخشد . همچنین دارای ثبات رنگ در مقابل نور خورشید می‌باشد.
مقاومت در برابر رطوبت :  به دلیل مقاومت بالا ، تراکم و یکنواختی و تخلخل کمتر، سرامیک کابینت آشپزخانه در برابر رطوبت مقاوم تر است . جذب آب پایین تا کمتر از یک درصد و مقاوت در برابر یخبندان و غیر قابل نفوذ بودن در قیاس با سنگ از ویژگی‌های منحصر به فرد این محصول است .
تنوع گسترده در سبک‌های پرسلان زیگما:
 پرسلان زیگما دارای دو گروه Exclusive و Project که هریک در بر گیرنده انواع بافت و رنگ‌های متنوع می‌باشد و شما می‌توانید طرح مناسب خود را انتخاب نمایید.
طرح های سرامیک های موجود :
سرامیک زیگما :
 

 
 Black Horse  CALACATTA Gold

 

 
 CARRARA  Arabescato

 

 
 LARSEN  AURA

 PANDA

 MARQUINA

 

 
 PIETRA DGY  PIETRA LGY
سرامیک پالرمو :

 TOUCH NIGHT GREY

 BIANCO

 

 
 CALACATTA ORA  BEAUTY BLACK

 

 Oriental Grey
 VENICE 

پرسلان کابینت آشپزخانه 


مزایا پرسلان کابینت آشپزخانه :
توضیح راجب صفحات پرسلان این است که پرسلان های محصولات با کیفیت تر  از سرامیک و کاشی ها هستند که جدیدترین تکنولوژی ساخت سرامیک ها به حساب می آیند . وجود طرح های بسیار خاص و مقاومت بالا در برابر خط و خش باعث شده است که پرسلان ها و یا همان سرامیک آشپزخانه  بسیار مورد استقبال قرار گیرند .

 

انواع سرامیک آشپزخانه :

سرامیک آشپزخانه زیگما
سرامیک آشپزخانه مادو
سرامیک آشپزخانه پالرمو
سرامیک آشپزخانه نوا
سرامیک آشپزخانه راک
سرامیک آشپزخانه pma
 
از محاسن سرامیک آشپزخانه موجود که این مجموعه با آن فعالیت دارد وجود اسلب با سایز های بزرگ جهت صفحات کانترتاپس آشپزخانه و بوک مچ شدن این صفحات است .

 
 


 

 

ر