اجرای کورین

نکات خرید سنگ کورین

معایب کورین


اجرای کورین

اجرای کورین
فروش کورین
نمایندگی کورین

کورین

 های موجود در بازار ایران کورین خارجی شامل کورین ال جی و کورین سامسونگ همان کورین استارون می باشد و

کورین ساخته شده در  ایران که هم در حال حاضر به نام کورین ایرانی در بازار به فروش می رسد که شامل برند های مختلف ایرانی مانند کورین ایرانی اورانوس کورین اورانوس کورین ایرانی می سی کورین می سی کورین ایرانی سوپراستون کورین سوپراستون کورین ایرانی تکسانیت کورین تکسانیت کورین ایرانی فابریون کورین فابریون ان را تولید می شود.

کورین سازه دارای نمایندگی رسمی کورین کره ای سامسونگ لوته استارون ، کورین ال جی ، کورین هنکس ، کورین اورانوس ، کورین سوپراستون ، کورین می سی ، کورین تکسانیت ، کورین آتیستون میباشد .قطعا برای شما سوال است که از کدام برند ها استفاده کنید اولین سوال نیاز شما چیست ؟ کورین های ایران از نظر قیمت کیفیت و طرح متفاوت می باشند کورین ایرانی با مقایسه کورین کوره ای کورین ال جی و کورین سامسونگ قیمت پایین تر و کیفیت پایین تری را داراست رنگ کورین کورین قیمت پایین بهترین کورین ایرانی

1551015793 9fbe67dc5574a051fec4cedc87524906کورین  ایرانی و  تقریبا در یک رنج کیفیتی می باشند و کورینهای کره ای کورین ال جی ، کورین سامسونگ و کورین هنکس نمایندگی کورین الجی نمایندگی کورین سامسونگ نمایندگی کورین هنکس نمایندگی استارون نمایندگی لوته نیز در یک رنج کیفیت اند همچنین  کورین  ایرانی نسبت به کورین کوره ای همانطور که دارای اختلاف قیمت میباشند دارای اختلاف کیفیت هم هستند . کورین های ایرانی دارای اختلاف قیمت میباشند و دارای اختلاف کیفیت هم هستند.  از برند های معروف کورین ایرانی عبارت اند از کورین اورانوس ، سوپر استون ، تکسانیت و آتیستون تقریبا در یک رنج کیفتی هستند ولی هر کدام بر اساس کد ها مختلف متفاوت هستند .قیمت کورین ایرانی قیمت کورین کره ای قیمت کورین الجی قیمت کورین سامسونگ قیمت کورین اورانوس

جهت مشاهده نمونه رنگ های کورین کره ای و ایرانی به لینک زیر مراجعه نمایید :
رنگ کورینhttp://www.coriansazeh.ir/colors/corian-colors/

نمونه و سمپل رنگ کوارتز ایرانی توتم فلات سنگ

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد قیمت کورین سامسونگ و ال جی به لینک زیر مراجعه نمایید :

تفاوت کورین کره ای خارجی و ایرانی  در میزان درصد اکریلیک ، براقیت صفحه و مقاومت در برابر خط و خش میباشد که نسبت به کورین های کره ای دارای مقاومت پایین تری است
1546690453 5138 7370291

سنگ کورین چیست ؟ مزایا و معایب این سنگ کورین ؟ آیا کورین مصنوعی است یا طبیعی ؟ قیمت سنگ کورین چه قدر است ؟ سنگ کورین بهتر است یا کوارتز ؟ تمام این ها سوال هایی هستند که در ابتدا خرید برای شما دوستان پیش می آید و بهتر است قبل از هر گونه تصمیم گیری جهت خرید رویه کابینت سنگ کورین همه ی این موارد بررسی شود . در مقاله زیر به تمام این موارد به صورت مجزا ارائه میشود .

سنگ کورین چیست ؟

سنگ کورین نام اولین برند صفحات سالید سرفیس به نام DOPUNT میباشد ، در واقع نام اصلی سنگ کورین ، سالید سرفیس است که شامل ترکیبی از آلومینای تری هیدرات (ATH)، رزین های اکریلیک ، اپوکسی و پلی استر و رنگدانه ها است . سنگ کورین صفحات صد در صد اکریلیکی هستند که شامل مشخصه های متعددی میباشند از جمله مهمترین آنها طیف وسیعی از رنگ کورین میباشد که میتواند در اجرای این صفحات در مکان ها و پروژه های مختلف بسیار کارآمد باشد . همچنین قابلیت فرم پذیری صفحات کورین باعث شده است که در پروژه هایی قوس دار ،متریال کورین بسیار مورده استفاده قرار گیرد .

در صورتی که سنگ کورین خراشیده یا شکسته شوند ، در اغلب موارد می توان به سرعت توسط یک شرکت معتبر تعمیرات انجام شود . سینک های ترک خورده نیز می توانند جایگزین شوند . و در صورت ایجان خط و خش و یا مات شدن صفحه میتوان با یک پولیش ، سنگ کورین را مانند روز اول تغییر داد . بازار در حال ظهور برای سنگ کورین در محیط تجاری و صنعتی است ، در حالیکه ویژگی های غیر متخلخل آن ، همراه با دوام ، قابلیت بازتولید و شکل پذیری آن، انتخاب بسیاری از طراحان و معماران است .

اموزش طراحی کابینت آشپزخانه
مزایا و معایب سنگ کورین :

مزایا سنگ کورین کورین :

1-یکپارچه و بدون درز بودن سنگ کورین :
سنگ کورین پس از پایان نصب کاملا  یکپارچه و بدون درز بوده .  درز های بین صفحات با چسب  هم رنگ پر می شود و نتیجه کار صفحه ای کاملا یکپارچه و بدون درز است . در کورین ابعاد صفحات اصلا اهمیتی ندارد و در نهایت کار کاملا یکپارچه بوده این امر باعث میشود  باکتری و میکروب در بین درز ها سرایت نکند .

2-قابلیت فرم پذیری و شکل پذیری سنگ کورین :
سنگ کورین از طریق کوره های حرارتی صنعتی و قالب گیری ، قابلیت فرم پذیری دارد فقط باید در نظر گرفت که این موارد فقط در کورین های کره ای و بعضی از کورین های ایرانی قابل اجرا میباشد .

3-مقاومت در برابر مواد شیمیایی و اسیدی :
سنگ کورین در مقابل اکثر مواد شیمیایی و اسیدی مقاومت بالایی دارد  بدین دلیل گزینه مناسبی جهت آزمایشگاه ها ، بیمارستان و کانترتاپ آشپزخانه است .

4-آنتی باکتریال و ضد باکتری بودن سنگ کورین :
سنگ کورین بدلیل نبود خلل و فرج و بدون درز بودن کاملا آنتی باکتریال و ضد باکتری بوده

5-ضد آب بودن سنگ کورین :
صفحات کورین ضد آب بوده و از این رو در محیط های مرطوب مانند سرویس بهداشتی ، حمام ، رستوران ها ، سرویس بهداشتی عمومی گزینه بسیار مناسبی است .

6- تنوع طرح و رنگ سنگ کورین :
تنوع زیادی در طرح و رنگ سنگ کورین موجود است ، شما میتوانید نمونه رنگ های کورین را در این لینک مشاهده نمایید : رنگ کورین

7-قابلیت ترمیم و تعمیر دائمی سنگ کورین :
کورین بدلیل مصنوعی بودن قابلیت ترمیم و تغییر در ابعاد را توسط نیروی مجرب کورین کار ، دارا میباشد .

معایب سنگ کورین  :

1-کم شدن شفافیت سنگ کورین :
کم شد و از دست دادن شفافیت کورین از معایب کورین به شمار می آید که با وسیله پولیش قابل ترمیم میباشد .

2-نبود مقاومت بالا در برابر خط و خش :
سنگ کورین در برابر کوارتز مقاومت پایین تری در برابر خط و خش دارد ولی توسط پولیش میتوان این مشکل را رفع نمود .

1547638094 6 modern kitchen design
قیمت سنگ کورین :
قیمت سنگ کورین بر اساس دانه بندی آن دسته بندی میشود . هر چه دانه بندی این صفحات بزرگ تر باشد و دانه های شیشه ای بزرگ تری داشته باشد ، قیمت سنگ کورین نیز افزایش میابد . لیست قیمت کورین سامسونگ ورق خام از صفحه ای 2.700.000 تا 6.300.000
لیست قیمت کورین سامسونگ سندد و دانه ریز 1.000.000  تا 1.700.000
لیست قیمت کورین سامسونگ تمپست 2.000.000 تا 2.800.000
کمترین قیمت کورین سامسونگ از 1.000.000 تومان شروع میشود .
لیست قیمت صفحه کابینت کورین ایرانیاز متری 700.000 تا متری1.8000.000 بر اساس دانه بندی متفاوت میباشد . که این قیمت بر اساس کارخانه تولیدی و طرح روی صفحه متفاوت میباشد . سنگ کورین های ایرانی اجرا شده توسط کورین سازه به نام کورین اورانوس ، کورین آتیستون ، کورین تکسانیت ، فابریون و کورین سوپراستون میباشد.ولی باید بدانید که کیفیت هر کدام از این برند های ایرانی متفاوت میباشد و برای انتخاب با توجه به کاربرد و رنگ مورد نظر باید بهترین انتخاب صورت پذیرد . قیمت ورق کورین ایرانی نیز از 1.700.000 شروع میشود .
این نکته را باید در نظر بگیریم که قیمت سنگ کورین ایرانی بر اساس کارخانه تولیدی نیز متفاوت میباشد و مجموعه کورین سازه تنها با تولید کنندگان با کیفیت خوب کورین کار خواهند کرد و هیچ گاه کیفیت رو فدا قیمت نکرده ، این را باید بدانیم متاسفانه بعضی از سودجویان کورین ایرانی و یا چینی را به نام کورین کره ای اجرا میکنند که در نهایت به علت تفاوت کیفیت این اختلافخود را بعد از چند مدت نشان خواهد داد .
1551015807 ded3846437cce51338986492f3802906

موارد استفاده سنگ کورین اشپزخانه 

کورین ایرانی در منازل و بسیاری از مکان های عمومی استفاده می شود از جمله مکان ها می شود به هتل ها،بیمارستان ها،منازل،روشویی کورین ایرانی منازل،اشپزخانه کورین منازل،میز صبحانه کورین،میز کورین ایرانی،میز غذا خوری کورین ایرانی،روشویی عمومی کورین ایرانی،کانتر کورین ایرانی،کانتر فروش کورین ایرانی،مغازه ها،رستوران ها، میز رستوران کورین،میز ساف سرویس کورین،ازمایشگاه ها،میز ازمایشگاه کورین، صنايع غذايي و امور بهداشتي ، صندلی کورین ،کورین میز ،کورین روشویی و…هستند.

 

 

×