اموزش اتصال دو سنگ کوارتز

قیمت سنگ روی کابینت

قیمت سنگ روی کابینت


اموزش اتصال دو سنگ کوارتز

سلام در این ویدیو نحوه ساخت و اتصال سنگ روی کابینت اشپزخانه با استفاده از سنگ کوارتز و طبیعی را یاد میگیرید. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.coriansazeh.ir مراجعه کنید.

.

 

کوارتز چیست ؟

ماده اصلی تشکیل دهنده سنگ کوارتز سیلیس میباشد.اموزش اتصال دو سنگ کوارتز

(93%-96%). سیلیس جز سخت ترین و مقاوم ترین مواد طبیعی است که درجه سختی آن 7 است (درجه سختی الماس 9 است) . سیلیس به صورت پودر میکرونیزه و نوعی رزین مخصوص تبدیل به سنگ کوارتز یکپارچه می گردد. از اینرو , ویژگی سیلیس به سنگ کوارتز منتقل شده و باعث میشود سنگ کوارتز مقاومت بالایی در برابر خط و خش داشته باشد .

در سنگ کوارتز به علت فاقد بودن هر گونه خلل و فرج , هیچ گونه رشد باکتری و میکروب را نخواهیم داشت بدین دلیل، سنگ کوارتز را آنتی باکتریال می نامند .

وزن کم و مقاومت بالای سنگ کوارتز از دیگر مزایای سنگ مهندسی کوارتز است . در صورت استفاده از ذرات شیشه , آئینه , سنگ های زینتی و صدف در سنگ کوارتز می توان زیبایی و جذابیت خاصی به آنها داد و به سادگی در مکان های مختلف با طراحی های خاص از سنگ کوارتز استفاده نمود.

 

 

برندهای سنگ کوارتز :

اموزش اتصال دو سنگ کوارتز موجود در ایران به دو دسته ابرانی و اسپانیایی (کره ای) تقسیم میگردد .

برند سنگ های کوارتز ایرانی : سنگ کوارتز توتم فلات سنگ ، سنگ کوارتز برد استون ، سنگ کوارتز آذرین پارس ، سنگ کوارتز کاینداستون

سنگ کوارتز اسپانیایی و کره ای : سنگ کوارتز سایلستون اسپانیا ، سنگ کوارتز هنستون کره

اموزش اتصال دو سنگ کوارتز

×