روشویی شیبدار کورین

روشویی شیبدار کورین

روشویی شیبدار کورین


انواع روشویی شیبدار کورین

یکی از روشویی هایی که امروزه با کورین یا متریالی ضد آب مثل کوارتز قابل اجراست ، روشویی شیبدار کورین است . این مدل روشویی ها ، به دلیل جذب آب صفر و مقاومت بالا در برابر خط و خش ، جز بهترین انتخاب ها برای روشویی های مسکونی و عمومی است .

جدیدترین روشویی شیبدار کورین :

روشویی شیبدار کورین ،با قابلیت اینکه  شیب از جلو و یا کنار اجرا شود در پروژه های خاص قابل اجراست .

مزایا روشویی شیبدار کورین :

از مزایا روشویی شیبدار کورین میتوان یکپارچه بودن روشویی و صفحه کورین را در نظر گرفت . این یکپارچگی و بدون درز اجرا شدن روشویی کورین باعث میشود هیچ گونه درزی در محل اتصال وجود نداشته باشد از اینرو جز روشویی های آنتی باکتریال است .
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد کورین میتوانید به لینک زیر مراجعه نمایید .
کورین چیست ؟
روشویی کورین

روشویی شیبدار

ابعاد استاندارد روشویی کورین :

ابعاد استاندارد روشویی شیبدار کورین با توجه به سفارش مشتری میباشد ، اما به طور کلی ابعاد استاندارد روشویی شیبدار کورین 50 سانت با پیشانی 25 سانت است . پیشانی روشویی کورین از 5 سانت تا 50 سانت است . در روشویی هایی که زیر آن یونیت پی وی سی اجرا میشود ، پیشانی روشویی بین 5 تا 15 سانت است . اما اگر هیچ یونیتی زیر روشویی نباشد ، پیشانی روشویی بین 15 تا 50 سانت است .

روشویی یکپارچه

قیمت روشویی شیبدار کورین

قیمت روشویی شیبدار کورین ، بر اساس متراژ روشویی کورین ، سایز کاسه روشویی شیبدار ، پیشانی کورین و کد کاسه روشویی شیبدار متفاومت است .

به طور مثال در کورین ها هر چه دانه بندی کورین بزرگتر باشد و یا از دانه های شیشه ای استفاده شود ، قیمت روشویی شیبدار کورین نیز افزایش میابد .
در روشویی شیبدار هایی که پیشانی آن از 5 سانت استاندار بیشتر شود ، بر اساس متراژ نیز قیمت روشویی شیبدار کورین افزایش میابد .
در اجرا روشویی شیبدار ، اینکه کاسه از جلو باشد و یا از کنار اجرا شود تفاوتی در قیمت نخواهد کرد .

روشویی شیبدار

اجرای روشویی شیبدار کورین

یکی از نکات بسیار مهم اجرای روشویی شیبدار است . این روشویی ها باید به نحوی اجرا شود که از لحاظ آب رفت به مشکل نخورند . یکی از نکات مهم دیگر شاسی کشی این روشویی ها هست . شاسی کشی روشویی کورین باید به نحوی باشد که از لحاظ مقاومت و استقامت از کیفیت کورین پایین نیاید .
از دیگر نکات مهم در هنگام اجرای روشویی شیبدار این هست که این روشویی ها ترجیحا در مکان های پر رفت و امد ، اجرا نشود .

روشویی شیبدار

مزایا روشویی شیبدار کورین :

روشویی‌های ساخته شده از مواد کورین به دلیل ویژگی‌ها و مزایای خاصی که دارند، در بازار بهداشتی و آشپزخانه‌ها مورد توجه قرار گرفته‌اند. در زیر، مزایای استفاده از روشویی کورین را می‌توان مطرح کرد:

1. **بدون درز و شیار:** یکی از ویژگی‌های بارز روشویی کورین، بدون وجود درز و شیار در سطح آن است. این ویژگی باعث می‌شود تا آب، لکه‌ها و مواد دیگر به راحتی درون سطح روشویی نفوذ نکنند، که به تمیزی و بهداشت محیط کمک می‌کند.

2. **ضد آب:** مواد کورین به طور طبیعی ضد آب هستند. این ویژگی باعث می‌شود که روشویی کورین در برابر رطوبت و آب مقاوم باشد و در محیط‌های مرطوب به خوبی عمل کند.

3. **ضد لکه و ضد خش:** سطح روشویی کورین ضد لکه بوده و در مقابل خش و سایش مقاوم است. این ویژگی‌ها باعث می‌شوند تا روشویی به مدت طولانی زمان زیبا و سالم باقی بماند.

4. **آنتی باکتریال:** برخی از روشویی‌های کورین دارای ویژگی آنتی باکتریال هستند، که به مانع رشد باکتری‌ها و میکروب‌ها می‌شود و بهداشت مکان استفاده را تضمین می‌کند.

5. **تنوع طراحی و رنگ:** مواد کورین به راحتی قابلیت تنظیم به انواع طراحی‌ها و رنگ‌ها را دارند، این امکان را به شما می‌دهد تا با محیط و سلیقه دکوراسیونی خود هماهنگ کنید.

6. **مقاومت در برابر حرارت:** کورین به خوبی در برابر حرارت مقاوم است، که این ویژگی آن را به یک انتخاب مناسب برای محیط‌های آشپزخانه می‌کند.

7. **سهولت در نگهداری و تمیزکاری:** به دلیل سطح یکپارچه و بدون درز، روشویی کورین به راحتی قابل تمیزکاری است و نیاز به نگهداری و تعمیر کمتری دارد.

همچنین، مزایای اضافی می‌تواند به تنوع ابعاد و طراحی روشویی کورین اشاره داشت. روشویی شیبدار کورین
کورین چیست ؟
رنگ بندی کورین

×