روشویی یکپارچه

روشویی یکپارچه

روشویی یکپارچه


روشویی یکپارچه

روشویی یکپارچه کورین به دلیل خاصیت صفحه کورین کاملا یکپارچه میباشد روشویی یکپارچه کورین بدون هیچ گونه درزی و بدون محدودیت متراژی قابل اجرا میباشد . به دلیل نبود فاصله در محل اتصلات صفحه و کاسه کورین هیچ گونه باکتری در این صفحات نفوذ نمیکند به همین دلیل متریال بسیار مناسبی جهت مکان هایی با بهداشتی میباشد همینطور جذب آب کورین صفر میباشد این قابلیت باعث شده در مکان هایی با رطوبت بالا مورد استفاده قرار گیرد .
روشویی یکپارچه کورین در مکان های عمومی قابل اجرا میباشد . روشویی کورین یکپارچه به صورت زیر سنگی و رو سنگی مورد استفاده قرار میگیرد که هر کدام بر اساس نیاز پروژه،مزایا خاص خود را دارد . برای سرویس های بهداشتی عمومی به صورت معمول پیشانی جلو کار روشویی کورین بالای 15 تا 30 سانت بدلیل نبود کابین در زیر صفحه استفاده میشود . بدین صورت در روشویی های بدون کابین وسایل روشویی نظیر سیفون و غیره مشخص نمیباشد .
قرنیز روشویی کورین به دو صورت 90 درجه و کرو (چسبیده)  اجرا میشود که در عکس زیر نمونه قرنیز کرو را ملاحظه میفرمایید ، حسن قرنیز کرو این است که هیچ جای درزی بین صفحه کورین و روشویی کورین وجود نخواهد داشت که این امر باعث میشود میکروب و باکتری در محل اتصال اجتماع نکند .
روشویی کوارتز
در مکان های عمومی روشویی یکپارچه کورین به دلیل نبودن کابین زیر صفحه باید مقاوم سازی شود
کاسه روشویی یکپارچه کورین  میتواند به صورت رو سنگی و یا زیر سنگی اجرا شود که هر کدام از این دو حالت بر اساس نیاز پروژه ،باید استاندارد های خاص خودش را در نظر بگیریم

کاسه روشویی کورین میتواند از جنس کاسه کورین و هم رنگ صفحه کورین باشد و هم میتواند کاسه کورین چینی باشد .

 نمونه روشویی با کاسه کورین هم جنس صفحه
روشویی یکپارچه
برای اطلاعات بیشتر در مورد روشویی یکپارچه کورین لطفا به لینک زیر مراجعه نمایید:

×